Kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
Łączy w sobie drążek do ćwiczeń siłowych i przeciąganie linki z dwoma ciężarkami po 90 kg, zapewniając wszechstronny trening.







































Kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
Łączy w sobie drążek do ćwiczeń siłowych i przeciąganie linki z dwoma ciężarkami po 90 kg, zapewniając wszechstronny trening.
Ekstremalna stabilność
Konstrukcja 6-słupkowa na podstawie o wymiarach 152 x 153 cm zapewniająca dużą stabilność i nośność do 540 kg.
Gładkie jak jedwab prowadzenie kabli
Rolki ślizgowe i łożyskowane zapewniają wyjątkowo płynną pracę naciągu linowego.
Kompleksowe szkolenie
Wszystkie powszechnie stosowane ćwiczenia polegające na ciągnięciu, pchaniu i rotacji; w tym zintegrowany drążek do podciągania zapewniający efektywne ćwiczenia.
Modułowa rozszerzalna
System jest modułowy i można go rozbudować o stację Smitha i wiele innych dodatkowych części R8.
Sprawdzona jakość
Certyfikaty TÜV i GS zgodne z normą EN 20597: Stojaki treningowe Atletica R8 spełniają najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa i nadają się do użytku w komercyjnych studiach fitness.
Power Rack R8-Alpha z wyciągiem od Atletica
Podstawowe wyposażenie Power Cage R8
Trening całego ciała w Squat Racku
Kup Power Rack R8-Alpha Atletica
ID artykułu
| SKU | 555-1730 |
| EAN | 4260754396323 |
| Kolor |
Matowa czerń |

| Wysokość | 230cm |
| Szerokość | 136 cm (wymiar zewnętrzny słupów 123 cm) |
| Głębokość | 153cm |
| Waga netto | 530kg |
| Długość | NA |
| Słupy i poprzeczki | Do 1500 kg, przetestowano wytrzymałość na rozciąganie i obciążenie PSI |
| Bloczek linowy | Może unieść do 450 kg, pasuje do obciążników o średnicy 50 mm i 30 mm |
| Koło pasowe | Wytrzymuje obciążenie do 450 kg, odpowiednie dla obciążników o średnicy 50 mm i 30 mm |
| Hak J typu 1 | Do 450 kg na hak J, przetestowano w teście upadku ciężaru |
| Drążek do podciągania | Do 250 kg na stronę uchwytu, przetestowano wytrzymałość na rozciąganie |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Otwór (Bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-krotne grawerowanie laserowe + 9-krotna bardzo precyzyjna regulacja poprzeczek |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 50mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie sprzęty ATLETICA R8 - koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Ciężary wtykowe |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x90kg |
| Przełożenie | 2:1 |
| Rolka | Plastik |
| Kabel | Linka stalowa czterokrotnie powlekana |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Power Rack | NA |
| Haki J | Do 450 kg na hak J, zatwierdzono test upadku ciężaru |
| Drążek do przyciągania | NA |
| Drążek do podciągania | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Ramiona asekuracyjne | NA |
|
Kolorowe słupki R8 | 226 cm | Czarne | Para | 3x Para |
|
|
R8 Crossbar 78 cm | 2x Para |
|
|
Poprzeczki R8 42 cm | 2x Para |
|
|
Drążek Monkey Bar R8 | Drążek do podciągania | 1x |
|
|
R8 J-Hooks | Type 1 | 1x Para |
|
|
R8 Wzmocniony drążek poprzeczny | 1x |
|
| 1x | |||
| Łączna cena pojedynczych elementów | 1.660€ | ||
| Ekskluzywna cena zestawu | 3.299€ | ||
| Oszczędzasz | -1.639€ |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 3h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
Łączy w sobie drążek do ćwiczeń siłowych i przeciąganie linki z dwoma ciężarkami po 90 kg, zapewniając wszechstronny trening.
Ekstremalna stabilność
Konstrukcja 6-słupkowa na podstawie o wymiarach 152 x 153 cm zapewniająca dużą stabilność i nośność do 540 kg.
Gładkie jak jedwab prowadzenie kabli
Rolki ślizgowe i łożyskowane zapewniają wyjątkowo płynną pracę naciągu linowego.
Kompleksowe szkolenie
Wszystkie powszechnie stosowane ćwiczenia polegające na ciągnięciu, pchaniu i rotacji; w tym zintegrowany drążek do podciągania zapewniający efektywne ćwiczenia.
Modułowa rozszerzalna
System jest modułowy i można go rozbudować o stację Smitha i wiele innych dodatkowych części R8.
Sprawdzona jakość
Certyfikaty TÜV i GS zgodne z normą EN 20597: Stojaki treningowe Atletica R8 spełniają najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa i nadają się do użytku w komercyjnych studiach fitness.
Power Rack R8-Alpha z wyciągiem od Atletica
Podstawowe wyposażenie Power Cage R8
Trening całego ciała w Squat Racku
Kup Power Rack R8-Alpha Atletica
ID artykułu
| SKU | 555-1730 |
| EAN | 4260754396323 |
| Kolor |
Matowa czerń |

| Wysokość | 230cm |
| Szerokość | 136 cm (wymiar zewnętrzny słupów 123 cm) |
| Głębokość | 153cm |
| Waga netto | 530kg |
| Długość | NA |
| Słupy i poprzeczki | Do 1500 kg, przetestowano wytrzymałość na rozciąganie i obciążenie PSI |
| Bloczek linowy | Może unieść do 450 kg, pasuje do obciążników o średnicy 50 mm i 30 mm |
| Koło pasowe | Wytrzymuje obciążenie do 450 kg, odpowiednie dla obciążników o średnicy 50 mm i 30 mm |
| Hak J typu 1 | Do 450 kg na hak J, przetestowano w teście upadku ciężaru |
| Drążek do podciągania | Do 250 kg na stronę uchwytu, przetestowano wytrzymałość na rozciąganie |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Otwór (Bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-krotne grawerowanie laserowe + 9-krotna bardzo precyzyjna regulacja poprzeczek |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 50mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie sprzęty ATLETICA R8 - koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Ciężary wtykowe |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x90kg |
| Przełożenie | 2:1 |
| Rolka | Plastik |
| Kabel | Linka stalowa czterokrotnie powlekana |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Power Rack | NA |
| Haki J | Do 450 kg na hak J, zatwierdzono test upadku ciężaru |
| Drążek do przyciągania | NA |
| Drążek do podciągania | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Ramiona asekuracyjne | NA |
|
Kolorowe słupki R8 | 226 cm | Czarne | Para | 3x Para |
|
|
R8 Crossbar 78 cm | 2x Para |
|
|
Poprzeczki R8 42 cm | 2x Para |
|
|
Drążek Monkey Bar R8 | Drążek do podciągania | 1x |
|
|
R8 J-Hooks | Type 1 | 1x Para |
|
|
R8 Wzmocniony drążek poprzeczny | 1x |
|
| 1x | |||
| Łączna cena pojedynczych elementów | 1.660€ | ||
| Ekskluzywna cena zestawu | 3.299€ | ||
| Oszczędzasz | -1.639€ |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 3h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.