Hybrydowa funkcjonalność
R8-Bradley łączy w sobie stabilność stojaka do ćwiczeń siłowych z elastycznością stacji treningowej z wyciągiem kablowym Cross.

Hybrydowa funkcjonalność
R8-Bradley łączy w sobie stabilność stojaka do ćwiczeń siłowych z elastycznością stacji treningowej z wyciągiem kablowym Cross.
Konstrukcja modułowa
Dzięki budowie modułowej z możliwością rozbudowy do sześciu słupków stojak R8 oferuje maksymalną adaptację.
Zintegrowane bloki obciążeniowe
Dwa boczne bloki obciążeniowe o wadze po 95 kg można elastycznie zamontować we wszystkich trzech głębokościach Power Racka R8.
Ulepszona stabilność
Boczne rozmieszczenie bloków obciążeniowych zwiększa lepszą stabilność, zwłaszcza podczas ćwiczeń eksplozywnych.
Bezproblemowa integracja
Duża elastyczność wyciągu pozwala na możliwość swobodnego umieszczenia ławki do ćwiczeń i integrację z maszyną Smitha R8.
Liczne akcesoria
Certyfikat TÜV i GS zgodnie z EN 20957: Power Racki Atletica R8 spełniają najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa i są odpowiednie do użytku w komercyjnych siłowniach.
Konfigurator R8 Power Rack
Dowolnie konfigurowalny w konfiguratorze 3D
Model 3D na żywo
Modułowy rozwój
| Wysokość | 231cm |
| Szerokość | 123cm |
| Głębokość | 123 cm (wersja długa i Combat) |
| Waga netto | Combat 359,5 kg I Długi 276 kg I Średni 254 kg I Krótki 258,5 kg |
| Słupki pionowe i poprzeczki | Do 1.500kg, przetestowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i obciążenie PSI |
| Haki J-Typ 4 | Do 550kg na hak J, przetestowane testem zrzutu ciężaru |
| Drążek Monkeybar | Do 400kg, przetestowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie |
| Stacja kablowa | Do 450kg obciążenia, odpowiedni dla obciążeń o średnicy 50mm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50 mm |
| Otwór (bolec) | 25 mm |
| Odległość między środkami otworów | 50 mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-krotne grawerowanie laserowe + 9-krotna bardzo precyzyjna regulacja poprzeczek |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 50 mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie sprzęty ATLETICA R8 – koncepcja modułowa |
| Power Rack | NA |
| Haki J | Do 450 kg na hak J, zatwierdzono test upadku ciężaru |
| Drążek do przyciągania | NA |
| Drążek do podciągania | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Ramiona asekuracyjne | NA |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 3h |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 17 i 19, grzechotka, zestaw kluczy imbusowych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Hybrydowa funkcjonalność
R8-Bradley łączy w sobie stabilność stojaka do ćwiczeń siłowych z elastycznością stacji treningowej z wyciągiem kablowym Cross.
Konstrukcja modułowa
Dzięki budowie modułowej z możliwością rozbudowy do sześciu słupków stojak R8 oferuje maksymalną adaptację.
Zintegrowane bloki obciążeniowe
Dwa boczne bloki obciążeniowe o wadze po 95 kg można elastycznie zamontować we wszystkich trzech głębokościach Power Racka R8.
Ulepszona stabilność
Boczne rozmieszczenie bloków obciążeniowych zwiększa lepszą stabilność, zwłaszcza podczas ćwiczeń eksplozywnych.
Bezproblemowa integracja
Duża elastyczność wyciągu pozwala na możliwość swobodnego umieszczenia ławki do ćwiczeń i integrację z maszyną Smitha R8.
Liczne akcesoria
Certyfikat TÜV i GS zgodnie z EN 20957: Power Racki Atletica R8 spełniają najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa i są odpowiednie do użytku w komercyjnych siłowniach.
Konfigurator R8 Power Rack
Dowolnie konfigurowalny w konfiguratorze 3D
Model 3D na żywo
Modułowy rozwój
| Wysokość | 231cm |
| Szerokość | 123cm |
| Głębokość | 123 cm (wersja długa i Combat) |
| Waga netto | Combat 359,5 kg I Długi 276 kg I Średni 254 kg I Krótki 258,5 kg |
| Słupki pionowe i poprzeczki | Do 1.500kg, przetestowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i obciążenie PSI |
| Haki J-Typ 4 | Do 550kg na hak J, przetestowane testem zrzutu ciężaru |
| Drążek Monkeybar | Do 400kg, przetestowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie |
| Stacja kablowa | Do 450kg obciążenia, odpowiedni dla obciążeń o średnicy 50mm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50 mm |
| Otwór (bolec) | 25 mm |
| Odległość między środkami otworów | 50 mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-krotne grawerowanie laserowe + 9-krotna bardzo precyzyjna regulacja poprzeczek |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 50 mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie sprzęty ATLETICA R8 – koncepcja modułowa |
| Power Rack | NA |
| Haki J | Do 450 kg na hak J, zatwierdzono test upadku ciężaru |
| Drążek do przyciągania | NA |
| Drążek do podciągania | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Ramiona asekuracyjne | NA |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 3h |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 17 i 19, grzechotka, zestaw kluczy imbusowych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Vereinbare einen kostenlosen Termin für eine persönliche Expertenberatung.
Unser Kundenservice ist Montag bis Freitag, 08:00-16:00 Uhr, für dich da.