Power Rack z EXO Arms zapewniający maksymalną swobodę wyciągu linkowego
Swobodnie regulowane EXO Arms oferują 49 kombinacji kątów na stronę oraz wyjście linki obracane o 360°, które automatycznie ustawia się w kierunku ciągu.





















Power Rack z EXO Arms zapewniający maksymalną swobodę wyciągu linkowego
Swobodnie regulowane EXO Arms oferują 49 kombinacji kątów na stronę oraz wyjście linki obracane o 360°, które automatycznie ustawia się w kierunku ciągu.
Masywny profil stalowy 75 x 75 x 3 mm dla wysokiej stabilności
Solidny profil ramy R8 stanowi podstawę intensywnego treningu ze sztangą i wyciągiem linkowym
Wyciągi linkowe zintegrowane bocznie dla bezpiecznej pozycji przy każdym ćwiczeniu
Prowadzenie ciężaru zwiększa stabilność szczególnie podczas ruchów eksplozywnych i dynamicznych
Modułowa zasada R8
Kompatybilny z licznymi R8 Attachments i dowolnie rozszerzalny o kolejne Uprights i akcesoria R8
Bezszwowa integracja
Pełna drożność umożliwia elastyczne ustawienie ławki treningowej i integrację z R8 Smith Machine.
Sprawdzona jakość
Certyfikat TÜV i GS zgodnie z EN 20957: Stojaki ATLETICA R8 Power Racks spełniają najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa i nadają się do użytku w komercyjnych klubach fitness.
R8 Bradley EXO | Power Rack
Zwei EXO Arms. 49 Winkel. Keine Grenzen.
Der Kabelzug folgt deiner Bewegung – nicht umgekehrt.
Einmal gebaut. Dauerhaft belastbar.
Rock-solid am Rack. Frei beweglich beim Verstellen.
Das Upgrade, das dein Gym verdient.

| Gesamthöhe | 231cm |
| Breite: Rahmen | 123cm |
| Tiefe: Standfüße | 118cm | 93cm | 123cm |
| Länge: EXO Arms | 42cm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32 pozycje grawerowane laserowo + 9 pozycji ultradokładnej regulacji CrossBars |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - Koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Obciążniki wsuwane / Plate Loaded |
| Stopniowanie | 5kg / Plate Loaded |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x95kg / 2x125kg / 2xPlate Loaded |
| Przełożenie | 2:1 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Czterowarstwowo oplatana linka stalowa |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | Klasa S: możliwe użytkowanie studyjne i komercyjne |
| TÜV | Certyfikat TÜV i GS zgodnie z EN 20957 |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 3h |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 17 i 19, grzechotka, zestaw kluczy imbusowych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez przewoźnika w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowe wsparcie zdalne |
Power Rack z EXO Arms zapewniający maksymalną swobodę wyciągu linkowego
Swobodnie regulowane EXO Arms oferują 49 kombinacji kątów na stronę oraz wyjście linki obracane o 360°, które automatycznie ustawia się w kierunku ciągu.
Masywny profil stalowy 75 x 75 x 3 mm dla wysokiej stabilności
Solidny profil ramy R8 stanowi podstawę intensywnego treningu ze sztangą i wyciągiem linkowym
Wyciągi linkowe zintegrowane bocznie dla bezpiecznej pozycji przy każdym ćwiczeniu
Prowadzenie ciężaru zwiększa stabilność szczególnie podczas ruchów eksplozywnych i dynamicznych
Modułowa zasada R8
Kompatybilny z licznymi R8 Attachments i dowolnie rozszerzalny o kolejne Uprights i akcesoria R8
Bezszwowa integracja
Pełna drożność umożliwia elastyczne ustawienie ławki treningowej i integrację z R8 Smith Machine.
Sprawdzona jakość
Certyfikat TÜV i GS zgodnie z EN 20957: Stojaki ATLETICA R8 Power Racks spełniają najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa i nadają się do użytku w komercyjnych klubach fitness.
R8 Bradley EXO | Power Rack
Zwei EXO Arms. 49 Winkel. Keine Grenzen.
Der Kabelzug folgt deiner Bewegung – nicht umgekehrt.
Einmal gebaut. Dauerhaft belastbar.
Rock-solid am Rack. Frei beweglich beim Verstellen.
Das Upgrade, das dein Gym verdient.

| Gesamthöhe | 231cm |
| Breite: Rahmen | 123cm |
| Tiefe: Standfüße | 118cm | 93cm | 123cm |
| Länge: EXO Arms | 42cm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32 pozycje grawerowane laserowo + 9 pozycji ultradokładnej regulacji CrossBars |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - Koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Obciążniki wsuwane / Plate Loaded |
| Stopniowanie | 5kg / Plate Loaded |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x95kg / 2x125kg / 2xPlate Loaded |
| Przełożenie | 2:1 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Czterowarstwowo oplatana linka stalowa |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | Klasa S: możliwe użytkowanie studyjne i komercyjne |
| TÜV | Certyfikat TÜV i GS zgodnie z EN 20957 |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 3h |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 17 i 19, grzechotka, zestaw kluczy imbusowych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez przewoźnika w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowe wsparcie zdalne |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.