Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.


Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.
Gwarantowana ochrona kolorów
Kolory są chronione przez winylową folię odporną na promieniowanie UV.
Pierścień 51 mm ze stali nierdzewnej
Pierścień o średnicy 51 cm gwarantuje, że talerze pasują na standardowe gryfy.
Set-Inhalt: Gamma Chrome I 300kg Color Bumper Plates I Aluminium Hantelverschlüsse
Gamma | Powerlifting Langhantel
Entwickelt für maximale Performance:
Innovatives Design für unübertroffene Haltbarkeit:
300 kg Color Bumper Plates – Robust, wetterfest, bodenschonend
Aluminiumverschlüsse – Stabilität ohne Kompromisse
Artikel-ID
| SKU: |
555-2883 |
| EAN: | 4262446359739 |

| Materiał rdzenia: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Kauczuk |
| Bezwonność: | praktycznie bezzapachowy |
| Średnica otworu | 50mm standard dla sztangi |
| Kolor | Szary, Niebieski, Żółty, Zielony, Czerwony |
| Logo | biały napis |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Tolerancja wagi | 3% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Tłumienie | niskie |
| Sprężystość | wysoka |
| Test chemiczny REACH | Wolne od szkodliwych substancji |
| Odporność na UV: | Tak |
| Testy zrzutu | 20.000 zrzutów |
| Wysokość testu upadku | 50cm wysokości |
| Podłoże testowe | 20mm mata ochronna z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testowe | Ciągły test maszynowy |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Nadaje się do zrzutów | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne talerze kolorowe |
| Odporność na pękniecia | Wysoka |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Sztanga Gamma chrom | 1x |
| Zaciski Pro | 2x |
| Kolorowe bumper plates 300kg | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia gwarancja ATLETICA |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.
Gwarantowana ochrona kolorów
Kolory są chronione przez winylową folię odporną na promieniowanie UV.
Pierścień 51 mm ze stali nierdzewnej
Pierścień o średnicy 51 cm gwarantuje, że talerze pasują na standardowe gryfy.
Set-Inhalt: Gamma Chrome I 300kg Color Bumper Plates I Aluminium Hantelverschlüsse
Gamma | Powerlifting Langhantel
Entwickelt für maximale Performance:
Innovatives Design für unübertroffene Haltbarkeit:
300 kg Color Bumper Plates – Robust, wetterfest, bodenschonend
Aluminiumverschlüsse – Stabilität ohne Kompromisse
Artikel-ID
| SKU: |
555-2883 |
| EAN: | 4262446359739 |

| Materiał rdzenia: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Kauczuk |
| Bezwonność: | praktycznie bezzapachowy |
| Średnica otworu | 50mm standard dla sztangi |
| Kolor | Szary, Niebieski, Żółty, Zielony, Czerwony |
| Logo | biały napis |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Tolerancja wagi | 3% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Tłumienie | niskie |
| Sprężystość | wysoka |
| Test chemiczny REACH | Wolne od szkodliwych substancji |
| Odporność na UV: | Tak |
| Testy zrzutu | 20.000 zrzutów |
| Wysokość testu upadku | 50cm wysokości |
| Podłoże testowe | 20mm mata ochronna z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testowe | Ciągły test maszynowy |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Nadaje się do zrzutów | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne talerze kolorowe |
| Odporność na pękniecia | Wysoka |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Sztanga Gamma chrom | 1x |
| Zaciski Pro | 2x |
| Kolorowe bumper plates 300kg | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia gwarancja ATLETICA |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.