System Premium typu „wszystko w jednym”
Urządzenie łączy w sobie Multipress, podwójne wyciągi kablowe i trenażer funkcjonalny, zapewniając maksymalną różnorodność ćwiczeń na niewielkiej powierzchni.










System Premium typu „wszystko w jednym”
Urządzenie łączy w sobie Multipress, podwójne wyciągi kablowe i trenażer funkcjonalny, zapewniając maksymalną różnorodność ćwiczeń na niewielkiej powierzchni.
Precyzyjna kontrola obciążenia
2 bloki obciążeniowe x 90 kg z dodatkowymi talerzami umożliwiają precyzyjne zwiększanie obciążenia w krokach co 1 kg dzięki przełożeniu 2:1.
Maksymalna swoboda ruchów
Regulowane w zakresie 360° linki wyciągu kablowego i wyjątkowo szerokie ramiona gwarantują nieograniczony zakres ruchu podczas wykonywania ćwiczeń Crossover i Lat-Pulls.
Wysokiej jakości słupki ze stali nierdzewnej
Słupki ze stali nierdzewnej o profilu 75 mm x 75 mm x 3 mm zapewniają wyjątkową stabilność w studiach, centrach rehabilitacyjnych i ambitnych siłowniach domowych.
Zintegrowana stacja wspinaczkowa
Drążek do podciągania się z modułem do wspinaczki skałkowej do funkcjonalnego treningu siły chwytu i różnorodnych podciągnięć.
Optymalna organizacja
Zintegrowany system przechowywania talerzy, uchwyt na gryf do sztangi i panel na akcesoria zapewniają porządek w miejscu treningu.
Wielofunkcyjna stacja treningowa Premium
Konstrukcja i ergonomia
Opcje treningowe i różnorodność ruchów
Akcesoria w zestawie

| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 190,6 cm |
| Głębokość | 153,3 cm |
| Waga netto | 477 cm |
| Rama podstawowa | Do 900 kg, przetestowano pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i brak wygięć |
| Mechanizm wyciągu | Do 250 kg na ramię wyciągu |
| Drążek do podciągania | 150 kg |
| Suwnica Smitha | 250 kg |
| Haki J | 350 kg |
| Ramiona asekuracyjne | 350 kg |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stal nierdzewna (przednie słupki) lub stop cynku (rama główna) |
| Rodzaj obciążenia | Blok obciążeniowy |
| Stopniowanie | 4,5 kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2 x 90 kg (+ dodatkowy talerz obciążeniowy o wadze 2 kg na stronę) |
| Przełożenie | Wyciąg podwójny: 2:1 | Wyciąg dolny: 2:1 lub 1:1 (gdy połączysz oba karabińczyki) |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Przechowywanie rolek | Prasowane łożyska kulkowe |
| Kabel | Poczwórnie powlekana linka stalowa |
| Obrót wyciągu kablowego | 360° |
| Defender | Suwnica Smitha | 1x |
| Akcesoria | Drążek do wyciągu, Krótki gryf, Uchwyt do landmine, Trzpienie na gumy, Platforma do wiosłowania/Podnóżek, Uchwyty jednoręczne, Opaska na kostkę, Linka na triceps, Moduł suwnicy na nogi |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwość zastosowania studyjnego i komercyjnego |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 4-6 godzin, 2 osoby |
| Wymagane narzędzia | Klucz płaski 17, 19, śrubokręt krzyżakowy, zestaw kluczy imbusowych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowe zdalne wsparcie |
System Premium typu „wszystko w jednym”
Urządzenie łączy w sobie Multipress, podwójne wyciągi kablowe i trenażer funkcjonalny, zapewniając maksymalną różnorodność ćwiczeń na niewielkiej powierzchni.
Precyzyjna kontrola obciążenia
2 bloki obciążeniowe x 90 kg z dodatkowymi talerzami umożliwiają precyzyjne zwiększanie obciążenia w krokach co 1 kg dzięki przełożeniu 2:1.
Maksymalna swoboda ruchów
Regulowane w zakresie 360° linki wyciągu kablowego i wyjątkowo szerokie ramiona gwarantują nieograniczony zakres ruchu podczas wykonywania ćwiczeń Crossover i Lat-Pulls.
Wysokiej jakości słupki ze stali nierdzewnej
Słupki ze stali nierdzewnej o profilu 75 mm x 75 mm x 3 mm zapewniają wyjątkową stabilność w studiach, centrach rehabilitacyjnych i ambitnych siłowniach domowych.
Zintegrowana stacja wspinaczkowa
Drążek do podciągania się z modułem do wspinaczki skałkowej do funkcjonalnego treningu siły chwytu i różnorodnych podciągnięć.
Optymalna organizacja
Zintegrowany system przechowywania talerzy, uchwyt na gryf do sztangi i panel na akcesoria zapewniają porządek w miejscu treningu.
Wielofunkcyjna stacja treningowa Premium
Konstrukcja i ergonomia
Opcje treningowe i różnorodność ruchów
Akcesoria w zestawie

| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 190,6 cm |
| Głębokość | 153,3 cm |
| Waga netto | 477 cm |
| Rama podstawowa | Do 900 kg, przetestowano pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i brak wygięć |
| Mechanizm wyciągu | Do 250 kg na ramię wyciągu |
| Drążek do podciągania | 150 kg |
| Suwnica Smitha | 250 kg |
| Haki J | 350 kg |
| Ramiona asekuracyjne | 350 kg |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stal nierdzewna (przednie słupki) lub stop cynku (rama główna) |
| Rodzaj obciążenia | Blok obciążeniowy |
| Stopniowanie | 4,5 kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2 x 90 kg (+ dodatkowy talerz obciążeniowy o wadze 2 kg na stronę) |
| Przełożenie | Wyciąg podwójny: 2:1 | Wyciąg dolny: 2:1 lub 1:1 (gdy połączysz oba karabińczyki) |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Przechowywanie rolek | Prasowane łożyska kulkowe |
| Kabel | Poczwórnie powlekana linka stalowa |
| Obrót wyciągu kablowego | 360° |
| Defender | Suwnica Smitha | 1x |
| Akcesoria | Drążek do wyciągu, Krótki gryf, Uchwyt do landmine, Trzpienie na gumy, Platforma do wiosłowania/Podnóżek, Uchwyty jednoręczne, Opaska na kostkę, Linka na triceps, Moduł suwnicy na nogi |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwość zastosowania studyjnego i komercyjnego |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 4-6 godzin, 2 osoby |
| Wymagane narzędzia | Klucz płaski 17, 19, śrubokręt krzyżakowy, zestaw kluczy imbusowych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowe zdalne wsparcie |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.