Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.













Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.
Gwarantowana ochrona kolorów
Kolory są chronione przez winylową folię odporną na promieniowanie UV.
Pierścień 51 mm ze stali nierdzewnej
Pierścień o średnicy 51 cm gwarantuje, że talerze pasują na standardowe gryfy.
Kauczuk jest niemal całkowicie bez zapachu
Gładka powierzchnia dzięki dodatkowej powłoce ochronnej
Odchylenie wagi wynoszące maksymalnie 3%
ID artykułu
| SKU | BMPR_GREY_5kg_Paar |

| Wysokość | NA |
| Szerokość | NA |
| Waga netto | 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Długość | NA |
| Materiał rdzenia: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Kauczuk |
| Bezwonność: | praktycznie bezzapachowy |
| Średnica otworu | 50mm standard dla sztangi |
| Kolor | Szary, Niebieski, Żółty, Zielony, Czerwony |
| Logo | biały napis |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Tolerancja wagi | 3% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Tłumienie | niskie |
| Sprężystość | wysoka |
| Test chemiczny REACH | Wolne od szkodliwych substancji |
| Odporność na UV: | Tak |
| Testy zrzutu | 20.000 zrzutów |
| Wysokość testu upadku | 50cm wysokości |
| Podłoże testowe | 20mm mata ochronna z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testowe | Ciągły test maszynowy |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Nadaje się do zrzutów | Tak |
| Kolorowe talerze do sztangi | 2x |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.
Gwarantowana ochrona kolorów
Kolory są chronione przez winylową folię odporną na promieniowanie UV.
Pierścień 51 mm ze stali nierdzewnej
Pierścień o średnicy 51 cm gwarantuje, że talerze pasują na standardowe gryfy.
Kauczuk jest niemal całkowicie bez zapachu
Gładka powierzchnia dzięki dodatkowej powłoce ochronnej
Odchylenie wagi wynoszące maksymalnie 3%
ID artykułu
| SKU | BMPR_GREY_5kg_Paar |

| Wysokość | NA |
| Szerokość | NA |
| Waga netto | 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Długość | NA |
| Materiał rdzenia: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Kauczuk |
| Bezwonność: | praktycznie bezzapachowy |
| Średnica otworu | 50mm standard dla sztangi |
| Kolor | Szary, Niebieski, Żółty, Zielony, Czerwony |
| Logo | biały napis |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Tolerancja wagi | 3% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Tłumienie | niskie |
| Sprężystość | wysoka |
| Test chemiczny REACH | Wolne od szkodliwych substancji |
| Odporność na UV: | Tak |
| Testy zrzutu | 20.000 zrzutów |
| Wysokość testu upadku | 50cm wysokości |
| Podłoże testowe | 20mm mata ochronna z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testowe | Ciągły test maszynowy |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Nadaje się do zrzutów | Tak |
| Kolorowe talerze do sztangi | 2x |
| Gwarancja na odkształcenia i pęknięcia | Dożywotnia gwarancja ATLETICA |
| Gwarancja | 5 lat |
| Homologacja | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w celach komercyjnych |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.