Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.



Stojak do przysiadów R7 | Zestaw Ghost

Cechy produktu
Stojak do przysiadów R7 z zestawem Ghost od Atletica – Wysokiej jakości procesy produkcji, konstrukcja i komponenty opracowane w Niemczech
- Stojak R7 jest wycinany laserowo, spawany i pokrywany proszkowo przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcji
- Podwójna powłoka proszkowa wzmacnia efekt czerni i zapewnia długotrwałą ochronę stali przed korozją
- Wraz ze stojakiem używane są wytrzymałe i nierdzewne markowe śruby od firmy Würth
Podstawowe wyposażenie stojaka do przysiadów
- Rury kwadratowe o wymiarach 70 mm i grubości 2,5 mm przekładają się na łączną wagę 69 kg, co zapewnia stabilny i bezpieczny trening
- Stojak do przysiadów R7 oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić ławkę treningową
- W ten sposób każdy centymetr przestrzeni jest efektywnie wykorzystany
- Oferujemy stojak do przysiadów w dwóch wysokościach: 180 cm do niższych pomieszczeń oraz 194 cm jako wysokość standardowa
- Gumowane nóżki chronią podłogę przed uszkodzeniami
Akcesoria do stojaka na przysiady
- Standardowo R7 jest wyposażony w ekstremalnie wytrzymałe ramiona asekuracyjne (z wytrzymałością na obciążenie do 350 kg na parę) i haki J Performance (z wytrzymałością na obciążenie do 1100 kg na parę)
- Haki J mają zarówno na górze, jak i na dole warstwę ochronną z twardego plastiku, co chroni sztangę, gdy przypadkowo uderzy w nie od dołu
- 17-centymetrowa głębokość haków zapewnia bezpieczną powierzchnię do odkładania sztang, co minimalizuje ryzyko błędu przy odwieszaniu ich
- Ramiona asekuracyjne niezawodnie łapią ciężar, jeśli nie jesteś w stanie go samodzielnie unieść
- Stojak nadaje się także do przysiadów Bottom-Up lub martwych ciągów z podwyższenia
- Zintegrowany drążek do podciągania dodaje temu stojakowi do przysiadów funkcjonalności i stabilności
- Podciągania na drążku można wykonywać nawet przy niskiej, podnosząc kolana
- Stojak do przysiadów R7 jest kompatybilny z wieloma dodatkami z serii R7, takimi jak poręcze do dipów, ramiona Jammer czy trenażer rotacyjny tułowia
Najważniejszy element zestawu: ławka treningowa
- Ławka treningowa B1 cieszy się dużą popularnością w naszym sklepie
- Jest w stanie wytrzymać obciążenie do 450 kg i zapewnia wystarczająco dużą powierzchnię do ćwiczeń, nawet dla wyższych osób
- Poduszka o grubości 8 cm oferuje dobry chwyt i jednocześnie komfort
- Pokrycie z siatki jest wytrzymałe, odporne na pot i łatwe do czyszczenia
- Trójnożna konstrukcja zapewnia więcej swobody dla nóg podczas wyciskania na ławce
- Dzięki zintegrowanemu uchwytowi transportowemu i dołączonym kółkom ławkę można łatwo przemieszczać
- Ławka posiada także funkcję pionowego ustawienia, co umożliwia przechowywanie jej w pozycji pionowej, gdy nie jest używana, oszczędzając miejsce w stojaku do przysiadów R7
- Gumowe nóżki w zestawie zapewniają zarówno stabilność, jak i ochronę podłogi
Kup stojak do przysiadów R7 od Atletica
- Rack jest idealnym elementem wyposażenia siłowni domowej, gdyż zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny Power Rack
- Jego minimalistyczny design sprawia, że wpasuje się w każde pomieszczenie
- Kup stojak do przysiadów R7 już dziś i odkryj jego wszechstronne możliwości!
ID artykułu
| SKU | R7_SQUAT_Ghost_Set |
| EAN | 4260754394060 |
| Kolor | Matowa czerń |
Dane techniczne

| Wysokość | 187/203/223cm |
| Szerokość | 122cm |
| Głębokość | 140cm |
| Waga netto | 69kg |
| Długość | NA |
| Słupy pionowe i belki poprzeczne | Do 800kg , testowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i obciążenia PSI |
| Haki J Typ 4 | Do 550kg na każdy hak J , testowane w teście upuszczania obciążenia |
| Monkeybar | Do 400kg , testowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie |
| Ławka B1 | Do 450kg |
| Ramiona spottera | 300kg , testowane w teście zrzucania obciążenia |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 70mm x 70mm |
| Grubość metalu | 2mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50 mm |
| Otwór (bolec) | 20 mm |
| Odległość między środkami otworów | 50 mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-drożne grawerowane laserowo + 9-drożne, ultradokładnie regulowane poprzeczki |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 30 mm i 50 mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R7 - koncepcja modułowa |
Warunki i zakres dostawy
| R7 Stojak do przysiadów | 1x |
| Monkey Bar | 1x |
| B1 Ławka treningowa | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Stojak do przysiadów R7 z zestawem Ghost od Atletica – Wysokiej jakości procesy produkcji, konstrukcja i komponenty opracowane w Niemczech
- Stojak R7 jest wycinany laserowo, spawany i pokrywany proszkowo przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcji
- Podwójna powłoka proszkowa wzmacnia efekt czerni i zapewnia długotrwałą ochronę stali przed korozją
- Wraz ze stojakiem używane są wytrzymałe i nierdzewne markowe śruby od firmy Würth
Podstawowe wyposażenie stojaka do przysiadów
- Rury kwadratowe o wymiarach 70 mm i grubości 2,5 mm przekładają się na łączną wagę 69 kg, co zapewnia stabilny i bezpieczny trening
- Stojak do przysiadów R7 oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić ławkę treningową
- W ten sposób każdy centymetr przestrzeni jest efektywnie wykorzystany
- Oferujemy stojak do przysiadów w dwóch wysokościach: 180 cm do niższych pomieszczeń oraz 194 cm jako wysokość standardowa
- Gumowane nóżki chronią podłogę przed uszkodzeniami
Akcesoria do stojaka na przysiady
- Standardowo R7 jest wyposażony w ekstremalnie wytrzymałe ramiona asekuracyjne (z wytrzymałością na obciążenie do 350 kg na parę) i haki J Performance (z wytrzymałością na obciążenie do 1100 kg na parę)
- Haki J mają zarówno na górze, jak i na dole warstwę ochronną z twardego plastiku, co chroni sztangę, gdy przypadkowo uderzy w nie od dołu
- 17-centymetrowa głębokość haków zapewnia bezpieczną powierzchnię do odkładania sztang, co minimalizuje ryzyko błędu przy odwieszaniu ich
- Ramiona asekuracyjne niezawodnie łapią ciężar, jeśli nie jesteś w stanie go samodzielnie unieść
- Stojak nadaje się także do przysiadów Bottom-Up lub martwych ciągów z podwyższenia
- Zintegrowany drążek do podciągania dodaje temu stojakowi do przysiadów funkcjonalności i stabilności
- Podciągania na drążku można wykonywać nawet przy niskiej, podnosząc kolana
- Stojak do przysiadów R7 jest kompatybilny z wieloma dodatkami z serii R7, takimi jak poręcze do dipów, ramiona Jammer czy trenażer rotacyjny tułowia
Najważniejszy element zestawu: ławka treningowa
- Ławka treningowa B1 cieszy się dużą popularnością w naszym sklepie
- Jest w stanie wytrzymać obciążenie do 450 kg i zapewnia wystarczająco dużą powierzchnię do ćwiczeń, nawet dla wyższych osób
- Poduszka o grubości 8 cm oferuje dobry chwyt i jednocześnie komfort
- Pokrycie z siatki jest wytrzymałe, odporne na pot i łatwe do czyszczenia
- Trójnożna konstrukcja zapewnia więcej swobody dla nóg podczas wyciskania na ławce
- Dzięki zintegrowanemu uchwytowi transportowemu i dołączonym kółkom ławkę można łatwo przemieszczać
- Ławka posiada także funkcję pionowego ustawienia, co umożliwia przechowywanie jej w pozycji pionowej, gdy nie jest używana, oszczędzając miejsce w stojaku do przysiadów R7
- Gumowe nóżki w zestawie zapewniają zarówno stabilność, jak i ochronę podłogi
Kup stojak do przysiadów R7 od Atletica
- Rack jest idealnym elementem wyposażenia siłowni domowej, gdyż zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny Power Rack
- Jego minimalistyczny design sprawia, że wpasuje się w każde pomieszczenie
- Kup stojak do przysiadów R7 już dziś i odkryj jego wszechstronne możliwości!
ID artykułu
| SKU | R7_SQUAT_Ghost_Set |
| EAN | 4260754394060 |
| Kolor | Matowa czerń |

| Wysokość | 187/203/223cm |
| Szerokość | 122cm |
| Głębokość | 140cm |
| Waga netto | 69kg |
| Długość | NA |
| Słupy pionowe i belki poprzeczne | Do 800kg , testowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i obciążenia PSI |
| Haki J Typ 4 | Do 550kg na każdy hak J , testowane w teście upuszczania obciążenia |
| Monkeybar | Do 400kg , testowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie |
| Ławka B1 | Do 450kg |
| Ramiona spottera | 300kg , testowane w teście zrzucania obciążenia |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 70mm x 70mm |
| Grubość metalu | 2mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50 mm |
| Otwór (bolec) | 20 mm |
| Odległość między środkami otworów | 50 mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-drożne grawerowane laserowo + 9-drożne, ultradokładnie regulowane poprzeczki |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 30 mm i 50 mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R7 - koncepcja modułowa |
| R7 Stojak do przysiadów | 1x |
| Monkey Bar | 1x |
| B1 Ławka treningowa | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








