Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.









Zestaw mat ochronnych MaxProtect 4 m2

Cechy produktu
Dwie warstwy ochronne + amortyzacja Air-Cushion dla maksymalnej ochrony przed uderzeniami i hałasem
- Brak zapachu dzięki wykonaniu w 20% z nowego kauczuku
- Fachowo przetestowane przez największy niemiecki instytut badawczy
- Warstwa 1: drobny granulat o wielkości ziarna 0,8 mm: antypoślizgowa i niekrusząca się
- Maty nie wchłaniają wody ani kropli potu
- Warstwa 2: gruby granulat o ziarnistości 2,4 mm: miękka i amortyzująca, dźwiękochłonna, wysoce elastyczna i odporna na uderzenia
- Spodnia warstwa jest wyjątkowo czysta i wolna od barwników oraz nie pozostawia śladów na parkiecie, płytkach lub podłodze laminowanej
- Nadaje się do ogrzewania podłogowego
- Wysoka odporność na pęknięcia 4,4 MPa
- Odporność na promieniowanie UV
- Produkt odpowiedni do użytku na zewnątrz
- Wysoka gęstość materiału do 300 kg na m2
AirCushion – prawdziwie mistrzowska ochrona
- Otwory AirCushion znacznie zwiększają właściwości ochrony podłogi i dźwiękoszczelności maty
- Mata jest szczególnie odpowiednia do delikatnych podłoży oraz systemów ogrzewania podłogowego
Fascynująca solidność dzięki połączeniom wciskowym
- Mata UltraProtect jest standardowo dostarczana z czterema elementami mocującymi, które łączą ją z innymi podłogowymi matami ochronnymi
- Niewidoczne od góry elementy mocujące trzymają maty razem
- Połączenia zapobiegają przesuwaniu się mat podczas przesuwania sprzętu fitness lub pod wpływem ciężaru własnego
Do miejsc z dużym obciążeniem
- Profesjonalne siłownie
- Obiekty CrossFit
- Hotele
- Placówki trenerów personalnych
- Ośrodki rehabilitacyjne
Wysokiej jakości design
- Płyty podłogowe o wymiarach 100 cm x 100 cm minimalizują powstawanie szczelin i są idealne do większych powierzchni
- Mata MaxProtect dostępna jest również w grubości 30 mm jako model „UltraProtect”
Krok po kroku: Jak przyciąć i położyć maty ochronne
- Bezpieczeństwo przede wszystkim: załóż odpowiednie rękawice robocze, aby uniknąć skaleczeń.
- Wybierz odpowiednie narzędzie: ostry nóż do dywanów lub nożyk i prowadnica.
- Podłoże powinno być płaskie i równe. Dodatkowo użyj np. kartonów, aby zabezpieczyć podłogę.
- Dokładnie zmierz i zaznacz kredą obszar do cięcia lub delikatnie zarysuj go nożem.
- Przyłóż prowadnicę i mocno, bez przerywania, przeciągnij nożem przez matę. Cięcie powinno odbywać się w jednym ruchu, a nacisk powinien być równomierny. Powtarzaj tę czynność, aż mata zostanie całkowicie przecięta. Podczas przecinania rozciągaj matę kawałek po kawałku, aby zmniejszyć tarcie. Jeśli to konieczne, lekko zwilż nóż wodą z mydłem, aby lepiej ślizgał się po powierzchni, jednak pamiętaj, że zwiększa to ryzyko poślizgnięcia się.
- Ewentualne luki między matami można łatwo zakleić czarną taśmą, aby zapobiec wnikaniu w nie kurzu i brudu.
ID artykułu
| SKU | 4m2_MaxProtect_Set |
| EAN | 4260754393339 |
Dane techniczne
| Główny składnik | EPDM |
| Warstwa 1 | Drobnoziarnisty granulat , maksymalna grubość ziarna 0,8 mm |
| Właściwość | antypoślizgowy , wodoodporny |
| Warstwa 2 | Gruboziarnisty granulat , grubość ziarna 2,4 mm |
| Właściwość | tłumiący , amortyzujący uderzenia , wygłuszający |
| Rozmiar na matę | 100 cm x 100 cm |
| Grubość | 20mm |
| Kolor | czarny |
| Bezwonność | prawie bezwonny |
| Waga powierzchniowa na m²: | 30kg |
| Tolerancje | 1% |
| Certyfikat | Przebadany pod kątem substancji szkodliwych, niedozwolonych chemikaliów lub barwników budzących wątpliwości |
| REACH | 100% wolny od substancji szkodliwych zgodnie z normą REACH UE |
| Redukcja hałasu kroków | 34 db |
| Antypoślizgowość | Poziom R10 • silnie antypoślizgowy zgodnie z DIN 51130 |
| Zachowanie ogniowe | Efl (DIN EN 13501-1) / B2 (DIN 4102-1) - normalnie palny |
| Odporność na UV | Tak |
| System łączenia | System zatrzaskowy z mechanizmem mocującym (zawarty w zestawie) |
| Końcówki | Nie wymagane |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz: | Tak |
| Odpowiednie do ogrzewania podłogowego: | Tak |
Warunki i zakres dostawy
| Mata ochronna 100cm x 100cm | 4x |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Dwie warstwy ochronne + amortyzacja Air-Cushion dla maksymalnej ochrony przed uderzeniami i hałasem
- Brak zapachu dzięki wykonaniu w 20% z nowego kauczuku
- Fachowo przetestowane przez największy niemiecki instytut badawczy
- Warstwa 1: drobny granulat o wielkości ziarna 0,8 mm: antypoślizgowa i niekrusząca się
- Maty nie wchłaniają wody ani kropli potu
- Warstwa 2: gruby granulat o ziarnistości 2,4 mm: miękka i amortyzująca, dźwiękochłonna, wysoce elastyczna i odporna na uderzenia
- Spodnia warstwa jest wyjątkowo czysta i wolna od barwników oraz nie pozostawia śladów na parkiecie, płytkach lub podłodze laminowanej
- Nadaje się do ogrzewania podłogowego
- Wysoka odporność na pęknięcia 4,4 MPa
- Odporność na promieniowanie UV
- Produkt odpowiedni do użytku na zewnątrz
- Wysoka gęstość materiału do 300 kg na m2
AirCushion – prawdziwie mistrzowska ochrona
- Otwory AirCushion znacznie zwiększają właściwości ochrony podłogi i dźwiękoszczelności maty
- Mata jest szczególnie odpowiednia do delikatnych podłoży oraz systemów ogrzewania podłogowego
Fascynująca solidność dzięki połączeniom wciskowym
- Mata UltraProtect jest standardowo dostarczana z czterema elementami mocującymi, które łączą ją z innymi podłogowymi matami ochronnymi
- Niewidoczne od góry elementy mocujące trzymają maty razem
- Połączenia zapobiegają przesuwaniu się mat podczas przesuwania sprzętu fitness lub pod wpływem ciężaru własnego
Do miejsc z dużym obciążeniem
- Profesjonalne siłownie
- Obiekty CrossFit
- Hotele
- Placówki trenerów personalnych
- Ośrodki rehabilitacyjne
Wysokiej jakości design
- Płyty podłogowe o wymiarach 100 cm x 100 cm minimalizują powstawanie szczelin i są idealne do większych powierzchni
- Mata MaxProtect dostępna jest również w grubości 30 mm jako model „UltraProtect”
Krok po kroku: Jak przyciąć i położyć maty ochronne
- Bezpieczeństwo przede wszystkim: załóż odpowiednie rękawice robocze, aby uniknąć skaleczeń.
- Wybierz odpowiednie narzędzie: ostry nóż do dywanów lub nożyk i prowadnica.
- Podłoże powinno być płaskie i równe. Dodatkowo użyj np. kartonów, aby zabezpieczyć podłogę.
- Dokładnie zmierz i zaznacz kredą obszar do cięcia lub delikatnie zarysuj go nożem.
- Przyłóż prowadnicę i mocno, bez przerywania, przeciągnij nożem przez matę. Cięcie powinno odbywać się w jednym ruchu, a nacisk powinien być równomierny. Powtarzaj tę czynność, aż mata zostanie całkowicie przecięta. Podczas przecinania rozciągaj matę kawałek po kawałku, aby zmniejszyć tarcie. Jeśli to konieczne, lekko zwilż nóż wodą z mydłem, aby lepiej ślizgał się po powierzchni, jednak pamiętaj, że zwiększa to ryzyko poślizgnięcia się.
- Ewentualne luki między matami można łatwo zakleić czarną taśmą, aby zapobiec wnikaniu w nie kurzu i brudu.
ID artykułu
| SKU | 4m2_MaxProtect_Set |
| EAN | 4260754393339 |
| Główny składnik | EPDM |
| Warstwa 1 | Drobnoziarnisty granulat , maksymalna grubość ziarna 0,8 mm |
| Właściwość | antypoślizgowy , wodoodporny |
| Warstwa 2 | Gruboziarnisty granulat , grubość ziarna 2,4 mm |
| Właściwość | tłumiący , amortyzujący uderzenia , wygłuszający |
| Rozmiar na matę | 100 cm x 100 cm |
| Grubość | 20mm |
| Kolor | czarny |
| Bezwonność | prawie bezwonny |
| Waga powierzchniowa na m²: | 30kg |
| Tolerancje | 1% |
| Certyfikat | Przebadany pod kątem substancji szkodliwych, niedozwolonych chemikaliów lub barwników budzących wątpliwości |
| REACH | 100% wolny od substancji szkodliwych zgodnie z normą REACH UE |
| Redukcja hałasu kroków | 34 db |
| Antypoślizgowość | Poziom R10 • silnie antypoślizgowy zgodnie z DIN 51130 |
| Zachowanie ogniowe | Efl (DIN EN 13501-1) / B2 (DIN 4102-1) - normalnie palny |
| Odporność na UV | Tak |
| System łączenia | System zatrzaskowy z mechanizmem mocującym (zawarty w zestawie) |
| Końcówki | Nie wymagane |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz: | Tak |
| Odpowiednie do ogrzewania podłogowego: | Tak |
| Mata ochronna 100cm x 100cm | 4x |
| Gwarancja na stabilność lub odkształcenie materiału | 5 lat |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








