Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.



















Sztanga Open Hex | Specjalna sztanga do martwego ciągu

Cechy produktu
Projekt „Walk Through” umożliwia łatwe wejście i wyjście ze sztangi
- Stabilna rama bazowa wykonana jest z wysokiej jakości stopu stali
- Profile nie są skręcane, lecz spawane, a w narożnikach znajdują się dodatkowe wzmocnienia – zapewnia to ekstremalną wytrzymałość i maksymalną sztywność skrętną
- Wyśrodkowane uchwyty typu Skinny i Fat mają średnicę odpowiednio 28 i 38 mm i są wyposażone w powierzchnię ze średnio grubym radełkowaniem diamentowym.
- Dzięki całkowitej długości sztangi wynoszącej 218 cm tuleje gryfu mierzą po 51 cm i oferują dużo miejsca na talerze do sztangi
- Maksymalna nośność naszej perfekcyjnie wyważonej sztangi Open Hex to 500 kg
Łatwa realizacja treningu:
- Dzięki centralnej pozycji sportowca wewnątrz sztangi obciążenie dolnego odcinka pleców jest znacznie zredukowane. W porównaniu do tradycyjnego martwego ciągu środek ciężkości sztangi nie znajduje się przed ciałem, ale w jednej osi z nim
- Nasza sztanga Open Hex posiada zintegrowane podnośniki do martwego ciągu, które znacznie ułatwiają załadunek i rozładunek talerzy na sztangę
- Zaokrąglone stopki sprawiają, że załadowana sztanga może być łatwo wprowadzona w tryb treningowy za pomocą prostej dźwigni
Sztanga Open Hex idealnie nadaje się dla początkujących
- W równym stopniu korzystają z niej również doświadczeni sportowcy zajmujący się podnoszeniem ciężarów i powerliftingiem oraz strongmeni, którzy chcą poprawić swoją siłę lub eksplozywność, implementując tę specjalną sztangę do swojego programu treningowego
- Martwy ciąg można wykonywać z neutralnym uchwytem, co zapewnia lepszą przyczepność, dzięki czemu nawet przy dużych ciężarach nie są konieczne dodatkowe pomoce lub kreda
- Otwarty projekt naszej sztangi Hex Bar zapewnia większą swobodę ruchów, co umożliwia szerszą gamę ćwiczeń
- W ten sposób, oprócz takich ćwiczeń jak szrugsy, wiosłowanie w opadzie, wyciskanie nad głowę z neutralnym chwytem, bułgarskie przysiady, przysiady z wyskokiem, wykroki i wykroki w ruchu, możliwe są także ćwiczenia nośne, takie jak Farmer's Walk, z optymalną swobodą ruchu
ID artykułu
| SKU | 555-1335 |
| EAN | 4260754398112 |
Dane techniczne

| Użyta stal | Stal stopowa |
| Kolor | Matowy czarny |
| Powłoka | Podwójnie pokryta proszkiem |
| Całkowita długość | 2180 mm |
| Wysokość / Głębokość | 700 mm |
| Waga | 33 kg |
| Maksymalny udźwig | 500 kg |
| Użycie sztang | Podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, Strongman |
| Średnica uchwytu | 28 mm i 38 mm |
| Rowkowanie | Średnio grube |
| Długość mocowania talerzy | 510 mm |
| Średnica mocowania talerzy | 50 mm |
Warunki i zakres dostawy
| Open Hex Bar | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Certyfikat REACH | Wolny od zanieczyszczeń |
| TÜV | Testowany przez TÜV |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Projekt „Walk Through” umożliwia łatwe wejście i wyjście ze sztangi
- Stabilna rama bazowa wykonana jest z wysokiej jakości stopu stali
- Profile nie są skręcane, lecz spawane, a w narożnikach znajdują się dodatkowe wzmocnienia – zapewnia to ekstremalną wytrzymałość i maksymalną sztywność skrętną
- Wyśrodkowane uchwyty typu Skinny i Fat mają średnicę odpowiednio 28 i 38 mm i są wyposażone w powierzchnię ze średnio grubym radełkowaniem diamentowym.
- Dzięki całkowitej długości sztangi wynoszącej 218 cm tuleje gryfu mierzą po 51 cm i oferują dużo miejsca na talerze do sztangi
- Maksymalna nośność naszej perfekcyjnie wyważonej sztangi Open Hex to 500 kg
Łatwa realizacja treningu:
- Dzięki centralnej pozycji sportowca wewnątrz sztangi obciążenie dolnego odcinka pleców jest znacznie zredukowane. W porównaniu do tradycyjnego martwego ciągu środek ciężkości sztangi nie znajduje się przed ciałem, ale w jednej osi z nim
- Nasza sztanga Open Hex posiada zintegrowane podnośniki do martwego ciągu, które znacznie ułatwiają załadunek i rozładunek talerzy na sztangę
- Zaokrąglone stopki sprawiają, że załadowana sztanga może być łatwo wprowadzona w tryb treningowy za pomocą prostej dźwigni
Sztanga Open Hex idealnie nadaje się dla początkujących
- W równym stopniu korzystają z niej również doświadczeni sportowcy zajmujący się podnoszeniem ciężarów i powerliftingiem oraz strongmeni, którzy chcą poprawić swoją siłę lub eksplozywność, implementując tę specjalną sztangę do swojego programu treningowego
- Martwy ciąg można wykonywać z neutralnym uchwytem, co zapewnia lepszą przyczepność, dzięki czemu nawet przy dużych ciężarach nie są konieczne dodatkowe pomoce lub kreda
- Otwarty projekt naszej sztangi Hex Bar zapewnia większą swobodę ruchów, co umożliwia szerszą gamę ćwiczeń
- W ten sposób, oprócz takich ćwiczeń jak szrugsy, wiosłowanie w opadzie, wyciskanie nad głowę z neutralnym chwytem, bułgarskie przysiady, przysiady z wyskokiem, wykroki i wykroki w ruchu, możliwe są także ćwiczenia nośne, takie jak Farmer's Walk, z optymalną swobodą ruchu
ID artykułu
| SKU | 555-1335 |
| EAN | 4260754398112 |

| Użyta stal | Stal stopowa |
| Kolor | Matowy czarny |
| Powłoka | Podwójnie pokryta proszkiem |
| Całkowita długość | 2180 mm |
| Wysokość / Głębokość | 700 mm |
| Waga | 33 kg |
| Maksymalny udźwig | 500 kg |
| Użycie sztang | Podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, Strongman |
| Średnica uchwytu | 28 mm i 38 mm |
| Rowkowanie | Średnio grube |
| Długość mocowania talerzy | 510 mm |
| Średnica mocowania talerzy | 50 mm |
| Open Hex Bar | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Certyfikat REACH | Wolny od zanieczyszczeń |
| TÜV | Testowany przez TÜV |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








