Wersja wolnostojąca
Wolnostojący wariant obciążnika, który nie wymaga montażu na ścianie dzięki dwóm blokom obciążnikowym o wadze 90 kg.













Wersja wolnostojąca
Wolnostojący wariant obciążnika, który nie wymaga montażu na ścianie dzięki dwóm blokom obciążnikowym o wadze 90 kg.
Uniwersalna stacja do wyciągania kabli
Dwie niezależne stacje z linkami, każda z dwoma uchwytami, umożliwiają dwóm osobom jednoczesny trening.
Precyzyjna regulacja ciężaru
Dwa bloki o wadze 90 kg z 18 dyskami (po 5 kg każdy) umożliwiają niewielkie skoki ciężaru i szybkie zmiany.
Elastyczne ustawienia
34-stopniowa regulacja wysokości kół pasowych i 6-stopniowa regulacja podnóżka do każdego ćwiczenia.
Kompleksowy trening
Dzięki zintegrowanemu drążkowi do podciągania i możliwości rozbudowania go do pełnoprawnego stojaka do ćwiczeń, nie ma żadnych ograniczeń.
Trening całego ciała
Różnorodne ćwiczenia, takie jak ściąganie drążka, wiosłowanie, rozpiętki, uginanie ramion i brzuszki, zapewniające nieograniczony trening całego ciała.
Wolnostojący wyciąg kablowy R8-Nitro od Atletica
Wyposażenie podstawowe R8-Nitro
Różnorodny trening całego ciała na wyciągu kablowym nawet w ograniczonej przestrzeni
Kup wolnostojący wyciąg kablowy R8-Nitro
ID artykułu
| SKU | R8-Nitro-PRO |
| EAN | 4260754394664 |
| Kolor | Matowa czerń |

| Wysokość | 226 cm (225 cm bez gumowych nóżek) |
| Szerokość | 157cm |
| Głębokość | 119.5cm |
| Waga netto | 339kg |
| Długość | NA |
| Słupki i poprzeczki pionowe | Do 1500 kg, testowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i obciążenia PSI |
| Jednostka do ściągania/wioślarstwa | Może udźwignąć do 450 kg, nadaje się do talerzy o grubości 50 mm i 30 mm |
| Drążek do ćwiczeń | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75 x 75 mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-drożne grawerowane laserowo + 9-drożne, ultradokładnie regulowane poprzeczki |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | przód: R8 Leg Blocker | tył: Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - Koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie wtykowe |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x95kg |
| Przełożenie | 1:1 lub 1:2 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Kabel stalowy powlekany poczwórnie |
| Power Rack | NA |
| Haki J | Do 450 kg na hak J, zatwierdzono test upadku ciężaru |
| Drążek do przyciągania | NA |
| Drążek do podciągania | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Ramiona asekuracyjne | NA |
| Kolorowe słupki R8 | 226 cm | Czarne | Para | 1x Para |
| R8-Pro Pulley | Wyciąg Linowy | 2x |
| Drążek Monkey Bar R8 | Drążek do podciągania | 1x |
| Uchwyty jednoręczne | Nylon | 4x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Wersja wolnostojąca
Wolnostojący wariant obciążnika, który nie wymaga montażu na ścianie dzięki dwóm blokom obciążnikowym o wadze 90 kg.
Uniwersalna stacja do wyciągania kabli
Dwie niezależne stacje z linkami, każda z dwoma uchwytami, umożliwiają dwóm osobom jednoczesny trening.
Precyzyjna regulacja ciężaru
Dwa bloki o wadze 90 kg z 18 dyskami (po 5 kg każdy) umożliwiają niewielkie skoki ciężaru i szybkie zmiany.
Elastyczne ustawienia
34-stopniowa regulacja wysokości kół pasowych i 6-stopniowa regulacja podnóżka do każdego ćwiczenia.
Kompleksowy trening
Dzięki zintegrowanemu drążkowi do podciągania i możliwości rozbudowania go do pełnoprawnego stojaka do ćwiczeń, nie ma żadnych ograniczeń.
Trening całego ciała
Różnorodne ćwiczenia, takie jak ściąganie drążka, wiosłowanie, rozpiętki, uginanie ramion i brzuszki, zapewniające nieograniczony trening całego ciała.
Wolnostojący wyciąg kablowy R8-Nitro od Atletica
Wyposażenie podstawowe R8-Nitro
Różnorodny trening całego ciała na wyciągu kablowym nawet w ograniczonej przestrzeni
Kup wolnostojący wyciąg kablowy R8-Nitro
ID artykułu
| SKU | R8-Nitro-PRO |
| EAN | 4260754394664 |
| Kolor | Matowa czerń |

| Wysokość | 226 cm (225 cm bez gumowych nóżek) |
| Szerokość | 157cm |
| Głębokość | 119.5cm |
| Waga netto | 339kg |
| Długość | NA |
| Słupki i poprzeczki pionowe | Do 1500 kg, testowane pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i obciążenia PSI |
| Jednostka do ściągania/wioślarstwa | Może udźwignąć do 450 kg, nadaje się do talerzy o grubości 50 mm i 30 mm |
| Drążek do ćwiczeń | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75 x 75 mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-drożne grawerowane laserowo + 9-drożne, ultradokładnie regulowane poprzeczki |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | przód: R8 Leg Blocker | tył: Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - Koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie wtykowe |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x95kg |
| Przełożenie | 1:1 lub 1:2 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Kabel stalowy powlekany poczwórnie |
| Power Rack | NA |
| Haki J | Do 450 kg na hak J, zatwierdzono test upadku ciężaru |
| Drążek do przyciągania | NA |
| Drążek do podciągania | Do 400 kg, test wytrzymałości na rozciąganie |
| Ramiona asekuracyjne | NA |
| Kolorowe słupki R8 | 226 cm | Czarne | Para | 1x Para |
| R8-Pro Pulley | Wyciąg Linowy | 2x |
| Drążek Monkey Bar R8 | Drążek do podciągania | 1x |
| Uchwyty jednoręczne | Nylon | 4x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.