Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.







Półki na hantle R8

Cechy produktu
Nasze półki na hantle można łatwo zamontować na Power Racku jak haki-J
- Nie ma potrzeby przenoszenia hantli - zwiększony komfort i zmniejszone ryzyko kontuzji
- Pełna koncentracja na właściwym wykonaniu ruchu
- Możliwość montażu na dowolnej wysokości twojego R8 Power Rack
- Wytrzymałość do 250 kg na półkę
Bezpieczniejszy trening
- Stojaki na hantle ATLETICA umożliwiają rozpoczęcie ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce poziomej, skośnej lub wyciskanie na barki od właściwego ruchu
- Nie ma potrzeby przenoszenia hantli z podłogi na nogi i z nóg do pozycji wyjściowej ćwiczenia
- Znacznie zmniejsza to ryzyko kontuzji i umożliwia pełną koncentrację na technice wykonywanego ćwiczenia
- Po ostatnim powtórzeniu nie musisz już rzucać hantli na nogi ani na podłogę
Półki pasują do każdego Power Racka R8 i mogą być montowane przed lub wewnątrz urządzenia
- Można je również zamontować poprzecznie, aby pozycja i ergonomia chwytu hantli odpowiadały tym w przypadku sztandze
- Wysokość stojaka na Power Rack można dowolnie ustalić w zależności od ćwiczenia
- Półki są kompatybilne z naszymi hantlami sześciokątnymi i okrągłymi, a także regulowanymi hantlami SWITCH
ID artykułu
| SKU | PR-R8-0172 |
| EAN | 4260754396507 |
Dane techniczne

| Całkowita długość | 126 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość uchwytu | 30,5 cm |
| Głębokość uchwytu | 45 cm |
| Grubość uchwytu | 1,3 cm |
| Waga netto | 21 kg |
| Kolor | Grafitowy czarny |
| Limity obciążenia | 250 kg |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Odległość między otworami | 50 mm |
| Otwór (kołek) | 25 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójna powłoka proszkowa |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Śruby mocujące (w zestawie) | W zestawie |
| Kompatybilność z ATLETICA | Pasuje do wszystkich R8 Power Racków |
Warunki i zakres dostawy
| Uchwyt na hantle ATLETICA | 1x |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Nasze półki na hantle można łatwo zamontować na Power Racku jak haki-J
- Nie ma potrzeby przenoszenia hantli - zwiększony komfort i zmniejszone ryzyko kontuzji
- Pełna koncentracja na właściwym wykonaniu ruchu
- Możliwość montażu na dowolnej wysokości twojego R8 Power Rack
- Wytrzymałość do 250 kg na półkę
Bezpieczniejszy trening
- Stojaki na hantle ATLETICA umożliwiają rozpoczęcie ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce poziomej, skośnej lub wyciskanie na barki od właściwego ruchu
- Nie ma potrzeby przenoszenia hantli z podłogi na nogi i z nóg do pozycji wyjściowej ćwiczenia
- Znacznie zmniejsza to ryzyko kontuzji i umożliwia pełną koncentrację na technice wykonywanego ćwiczenia
- Po ostatnim powtórzeniu nie musisz już rzucać hantli na nogi ani na podłogę
Półki pasują do każdego Power Racka R8 i mogą być montowane przed lub wewnątrz urządzenia
- Można je również zamontować poprzecznie, aby pozycja i ergonomia chwytu hantli odpowiadały tym w przypadku sztandze
- Wysokość stojaka na Power Rack można dowolnie ustalić w zależności od ćwiczenia
- Półki są kompatybilne z naszymi hantlami sześciokątnymi i okrągłymi, a także regulowanymi hantlami SWITCH
ID artykułu
| SKU | PR-R8-0172 |
| EAN | 4260754396507 |

| Całkowita długość | 126 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość uchwytu | 30,5 cm |
| Głębokość uchwytu | 45 cm |
| Grubość uchwytu | 1,3 cm |
| Waga netto | 21 kg |
| Kolor | Grafitowy czarny |
| Limity obciążenia | 250 kg |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Odległość między otworami | 50 mm |
| Otwór (kołek) | 25 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójna powłoka proszkowa |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Śruby mocujące (w zestawie) | W zestawie |
| Kompatybilność z ATLETICA | Pasuje do wszystkich R8 Power Racków |
| Uchwyt na hantle ATLETICA | 1x |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








