Wytrzymała konstrukcja
Główna rama wykonana ze stali o profilu 70×50×2 mm, wzmocniona dodatkową płytą stalową o grubości 4 mm umieszczoną pod tapicerką, co zapewnia maksymalną stabilność podczas intensywnego napędzania nogami.


























Wytrzymała konstrukcja
Główna rama wykonana ze stali o profilu 70×50×2 mm, wzmocniona dodatkową płytą stalową o grubości 4 mm umieszczoną pod tapicerką, co zapewnia maksymalną stabilność podczas intensywnego napędzania nogami.
Precyzyjny system regulacji
9 pozycji oparcia (w tym pozycja ujemna -15°) i 3 pozycje siedziska umożliwiają maksymalną różnorodność ćwiczeń przy płynnej i cichej regulacji.
Zoptymalizowana ergonomia
Ekstra długie oparcie (do 98,5 cm w Raptor Max) zapewnia stabilne i bezpieczne podparcie także dla wysokich sportowców.
Modułowy system tapicerki
Możesz wybrać wygodne wypełnienie z pianki, które zapewnia optymalne rozłożenie nacisku, albo z wyjątkowo stabilnego PU, który idealnie sprawdza się do intensywnego treningu siłowego.
Maksymalna personalizacja
Ponad 40 konfiguracji z dwoma rozmiarami (Raptor / Raptor Max), kolorowymi systemem regulacji kąta nachulenia oraz różnymi opcjami tapicerki i obicia.
Inteligentne przechowywanie i bezpieczeństwo
Oszczędzające miejsce przechowywanie pionowe z systemem blokowania na bolec, który zapobiega przypadkowemu zwolnieniu ławki w pozycji pionowej.
Połączenie stylu z wydajnością
Ławka Raptor – tak indywidualna jak Twój trening
Obicie z PU (poliuretanu)
Wypełnienie gąbkowe (pianka Performance)
Najwyższa jakość wykonania i maksymalna funkcjonalność
Precyzyjne zakresy regulacji
| Długość | 132 cm |
| Szerokość | 71 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Długość oparcia | 89,5 cm |
| Szerokość oparcia | 25 cm |
| Długość siedziska | 33 cm |
| Waga netto | 40 kg |
| Kolor | Czarny | Military Green | Sportscar Red | Electric Green | Biały |
| Nośność | 350 kg |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 70 x 50 cm |
| Grubość metalu | 2 mm (rama główna), 3 mm (płyta boczna), 4 mm (stalowe płyty pod siedziskiem i oparciem) |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Warstwa cynku przeciw korozji |
| RAPTOR regulowana ławka treningowa | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, do użytku studyjnego i komercyjnego |
| Dostawa | Dostawa realizowana przez firmę spedycyjną |
| Ustalenie odbioru | E-mail z zapowiedzią terminu dostawy |
| Czas montażu | 30 minut |
| Wymagane narzędzia | Klucz 13 i 19 mm, imbus 5 mm |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Wytrzymała konstrukcja
Główna rama wykonana ze stali o profilu 70×50×2 mm, wzmocniona dodatkową płytą stalową o grubości 4 mm umieszczoną pod tapicerką, co zapewnia maksymalną stabilność podczas intensywnego napędzania nogami.
Precyzyjny system regulacji
9 pozycji oparcia (w tym pozycja ujemna -15°) i 3 pozycje siedziska umożliwiają maksymalną różnorodność ćwiczeń przy płynnej i cichej regulacji.
Zoptymalizowana ergonomia
Ekstra długie oparcie (do 98,5 cm w Raptor Max) zapewnia stabilne i bezpieczne podparcie także dla wysokich sportowców.
Modułowy system tapicerki
Możesz wybrać wygodne wypełnienie z pianki, które zapewnia optymalne rozłożenie nacisku, albo z wyjątkowo stabilnego PU, który idealnie sprawdza się do intensywnego treningu siłowego.
Maksymalna personalizacja
Ponad 40 konfiguracji z dwoma rozmiarami (Raptor / Raptor Max), kolorowymi systemem regulacji kąta nachulenia oraz różnymi opcjami tapicerki i obicia.
Inteligentne przechowywanie i bezpieczeństwo
Oszczędzające miejsce przechowywanie pionowe z systemem blokowania na bolec, który zapobiega przypadkowemu zwolnieniu ławki w pozycji pionowej.
Połączenie stylu z wydajnością
Ławka Raptor – tak indywidualna jak Twój trening
Obicie z PU (poliuretanu)
Wypełnienie gąbkowe (pianka Performance)
Najwyższa jakość wykonania i maksymalna funkcjonalność
Precyzyjne zakresy regulacji
| Długość | 132 cm |
| Szerokość | 71 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Długość oparcia | 89,5 cm |
| Szerokość oparcia | 25 cm |
| Długość siedziska | 33 cm |
| Waga netto | 40 kg |
| Kolor | Czarny | Military Green | Sportscar Red | Electric Green | Biały |
| Nośność | 350 kg |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 70 x 50 cm |
| Grubość metalu | 2 mm (rama główna), 3 mm (płyta boczna), 4 mm (stalowe płyty pod siedziskiem i oparciem) |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Warstwa cynku przeciw korozji |
| RAPTOR regulowana ławka treningowa | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, do użytku studyjnego i komercyjnego |
| Dostawa | Dostawa realizowana przez firmę spedycyjną |
| Ustalenie odbioru | E-mail z zapowiedzią terminu dostawy |
| Czas montażu | 30 minut |
| Wymagane narzędzia | Klucz 13 i 19 mm, imbus 5 mm |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.