Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.







Maszyna do treningu nóg HIVE 45° | Jakość Premium

Cechy produktu
Urządzenie służy jako maszyna do wyciskania na nogi, przysiadów z sztangą i przysiadów odwrotne
- HIVE – Suwnica do wyciskania nóg najwyższej jakości, zaprojektowana do użytku domowego oraz komercyjnego
- Dzięki kątowi 45° na tej maszynie do wyciskania na nogi uzyskasz optymalne bodźce treningowe, wzmacniając czworogłowy mięsień uda, mięsień pośladkowy wielki, prostownik grzbietu oraz mięśnie łydek
- W zależności od ustawienia nóg angażowane są również mięśnie przywodzicieli i odwodzicieli
- Dzięki licznym opcjom regulacji oraz dużym platformom na stopy możesz ustawić różne priorytety w obrębie tych grup mięśniowych
- Zintegrowane bolce na taśmy umożliwiają wykorzystanie taśm oporowych, co pozwala na zmianę krzywej obciążenia
- 8-punktowe łożyskowanie suwnic zapewnia równomierny ruch, nawet przy dużych obciążeniach, a masywna konstrukcja ze stalowych rur ze wzmocnionymi kątownikami gwarantuje bezkompromisową stabilność podczas treningu
- Wytrzymałe poduszki siedziska, oparcia i ramion, antypoślizgowe platformy z hartowanej stali, stabilne uchwyty i stojaki na obciążenia
- Przemyślana konstrukcja umożliwia szybkie i bezpieczne przekształcenie klasycznej maszyny do ćwiczenia mięśni nóg w maszynę do przysiadów Hackenschmidta i odwrotnie, a wszystko dzięki funkcjonalnym mechanizmom składania
- Wymiary: 232 cm x 159 cm x 166 cm (długość x szerokość x wysokość)
- Waga własna: 240 kg. Maksymalne obciążenie: 650 kg
ID artykułu
| SKU | 555-1141 |
| EAN | 4260754398952 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj stacji siłowej | Maszyna do wyciskania na nogi |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie talerzowe |
Dane techniczne

| Wysokość | 188cm |
| Szerokość | 152cm |
| Głębokość | 263.5cm |
| Waga netto | 240kg |
| Powierzchnia pedałów | 78cm x 48cm |
| Maksymalne obciążenie | 440 kg |
| Waga początkowa (wózek bez talerzy) | ok. 40 kg |
| Typ obciążenia | talerze 50mm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 70x50mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
Warunki i zakres dostawy
| Maszyna do wyciskania nóg HIVE | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957-1 / EN 957-2 klasa S, odpowiednie do użytku studyjnego i komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Urządzenie służy jako maszyna do wyciskania na nogi, przysiadów z sztangą i przysiadów odwrotne
- HIVE – Suwnica do wyciskania nóg najwyższej jakości, zaprojektowana do użytku domowego oraz komercyjnego
- Dzięki kątowi 45° na tej maszynie do wyciskania na nogi uzyskasz optymalne bodźce treningowe, wzmacniając czworogłowy mięsień uda, mięsień pośladkowy wielki, prostownik grzbietu oraz mięśnie łydek
- W zależności od ustawienia nóg angażowane są również mięśnie przywodzicieli i odwodzicieli
- Dzięki licznym opcjom regulacji oraz dużym platformom na stopy możesz ustawić różne priorytety w obrębie tych grup mięśniowych
- Zintegrowane bolce na taśmy umożliwiają wykorzystanie taśm oporowych, co pozwala na zmianę krzywej obciążenia
- 8-punktowe łożyskowanie suwnic zapewnia równomierny ruch, nawet przy dużych obciążeniach, a masywna konstrukcja ze stalowych rur ze wzmocnionymi kątownikami gwarantuje bezkompromisową stabilność podczas treningu
- Wytrzymałe poduszki siedziska, oparcia i ramion, antypoślizgowe platformy z hartowanej stali, stabilne uchwyty i stojaki na obciążenia
- Przemyślana konstrukcja umożliwia szybkie i bezpieczne przekształcenie klasycznej maszyny do ćwiczenia mięśni nóg w maszynę do przysiadów Hackenschmidta i odwrotnie, a wszystko dzięki funkcjonalnym mechanizmom składania
- Wymiary: 232 cm x 159 cm x 166 cm (długość x szerokość x wysokość)
- Waga własna: 240 kg. Maksymalne obciążenie: 650 kg
ID artykułu
| SKU | 555-1141 |
| EAN | 4260754398952 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj stacji siłowej | Maszyna do wyciskania na nogi |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie talerzowe |

| Wysokość | 188cm |
| Szerokość | 152cm |
| Głębokość | 263.5cm |
| Waga netto | 240kg |
| Powierzchnia pedałów | 78cm x 48cm |
| Maksymalne obciążenie | 440 kg |
| Waga początkowa (wózek bez talerzy) | ok. 40 kg |
| Typ obciążenia | talerze 50mm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 70x50mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Maszyna do wyciskania nóg HIVE | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957-1 / EN 957-2 klasa S, odpowiednie do użytku studyjnego i komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








