Power Rack mit EXO Arms für maximale Kabelzug-Freiheit
Die frei verstellbaren EXO Arms bieten 49 Winkelkombinationen pro Seite, sowie einen 360° drehbarem Kabelausgang, der sich automatisch in Zugrichtung ausrichtet.















Power Rack mit EXO Arms für maximale Kabelzug-Freiheit
Die frei verstellbaren EXO Arms bieten 49 Winkelkombinationen pro Seite, sowie einen 360° drehbarem Kabelausgang, der sich automatisch in Zugrichtung ausrichtet.
Weight Stack Upgrade auf 125 kg
Erweitert das R8 Bradley System um 30 kg zusätzliche Trainingslast für kontinuierliche Progression und maximalen Kraftaufbau.
Vollständiges Gewichts-Upgrade-Set
Inklusive 2x30kg Steckgewicht-Platten, verlangerter Selektor-Schwerter, positionsabhängiger Stahlseile und Gewichtsaufklebern von 5–125 kg.
R8 Modular Prinzip
Kompatibel mit zahlreichen R8 Attachments und beliebig um weitere Uprights und R8 Anbauteile erweiterbar
Flexible Rack-Positionierung
Das Upgrade passt sich durch verschiedene Positionen deinem R8 Setup an.
Geprüfte Qualität
TÜV- und GS-zertifiziert nach EN 20957: Die ATLETICA R8 Power Racks erfüllen höchste europäische Sicherheitsstandards und sind für den Einsatz in gewerblichen Fitnessstudios geeignet.
EXO Arms 125kg Upgrade | 108cm Crossbar Position 2 | Mehr Gewicht. Mehr Leistung. Mehr Fortschritt.
Lieferumfang:
Zwei EXO Arms. 49 Winkel. Keine Grenzen.
Rock-solid am Rack. Frei beweglich beim Verstellen.
Artikel-ID
| SKU | |
| EAN |

| 108 cm rack | Przód I Środek I Tył |
| 78 cm rack | Przód I Środek |
| 42 cm rack | Przód |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32 pozycje grawerowane laserowo + 9 pozycji ultradokładnej regulacji CrossBars |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - Koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Stos obciążenia |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 1x125kg |
| Przełożenie | 2:1 |
| 1x Paar | EXO Arme |
| 12x | 5 kg Gewichtsplatten |
| 2x | Selektor-Schwert für 125kg |
| 2x | Passendes Kabel je nach Konfiguration |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S , Do zastosowań studyjnych i komercyjnych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez przewoźnika w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowe wsparcie zdalne |
Power Rack mit EXO Arms für maximale Kabelzug-Freiheit
Die frei verstellbaren EXO Arms bieten 49 Winkelkombinationen pro Seite, sowie einen 360° drehbarem Kabelausgang, der sich automatisch in Zugrichtung ausrichtet.
Weight Stack Upgrade auf 125 kg
Erweitert das R8 Bradley System um 30 kg zusätzliche Trainingslast für kontinuierliche Progression und maximalen Kraftaufbau.
Vollständiges Gewichts-Upgrade-Set
Inklusive 2x30kg Steckgewicht-Platten, verlangerter Selektor-Schwerter, positionsabhängiger Stahlseile und Gewichtsaufklebern von 5–125 kg.
R8 Modular Prinzip
Kompatibel mit zahlreichen R8 Attachments und beliebig um weitere Uprights und R8 Anbauteile erweiterbar
Flexible Rack-Positionierung
Das Upgrade passt sich durch verschiedene Positionen deinem R8 Setup an.
Geprüfte Qualität
TÜV- und GS-zertifiziert nach EN 20957: Die ATLETICA R8 Power Racks erfüllen höchste europäische Sicherheitsstandards und sind für den Einsatz in gewerblichen Fitnessstudios geeignet.
EXO Arms 125kg Upgrade | 108cm Crossbar Position 2 | Mehr Gewicht. Mehr Leistung. Mehr Fortschritt.
Lieferumfang:
Zwei EXO Arms. 49 Winkel. Keine Grenzen.
Rock-solid am Rack. Frei beweglich beim Verstellen.
Artikel-ID
| SKU | |
| EAN |

| 108 cm rack | Przód I Środek I Tył |
| 78 cm rack | Przód I Środek |
| 42 cm rack | Przód |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32 pozycje grawerowane laserowo + 9 pozycji ultradokładnej regulacji CrossBars |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - Koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Stos obciążenia |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 1x125kg |
| Przełożenie | 2:1 |
| 1x Paar | EXO Arme |
| 12x | 5 kg Gewichtsplatten |
| 2x | Selektor-Schwert für 125kg |
| 2x | Passendes Kabel je nach Konfiguration |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S , Do zastosowań studyjnych i komercyjnych |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez przewoźnika w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowe wsparcie zdalne |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.