Wszechstronne zastosowanie: do treningu siłowego i ćwiczeń z samym obciążeniem
Talerze „Dual Grip” umożliwiają idealnie poziomy i w pełni ergonomiczny chwyt oburącz.




Wszechstronne zastosowanie: do treningu siłowego i ćwiczeń z samym obciążeniem
Talerze „Dual Grip” umożliwiają idealnie poziomy i w pełni ergonomiczny chwyt oburącz.
Talerze idealne do ćwiczeń ze sztangą
Używaj tych talerzy jako klasycznych obciążeń, aby budować masę mięśniową za pomocą wyciskania na ławce, przysiadów i ciężkich martwych ciągów.
Elastyczne wykorzystanie do ćwiczeń bez gryfu
Dzięki uchwytom po treningu ze sztangą możesz wykorzystać te talerze także do ćwiczeń z samym obciążeniem lub jako zamiennik hantli.
Talerze 2H Gripper | ZESTAW | 95 kg
Standardowy trening ze sztangą
Wszechstronność w treningu z masą własnego ciała
INSPIRACJE DO TRENINGU Z WAGĄ WŁASNEGO CIAŁA
ID artykułu
| SKU | 555-1811 |
| EAN | 4260754399140 |

| Wysokość | N/A |
| Szerokość | N/A |
| Waga netto | 2 x 2,5 kg / 2 x 5 kg / 2 x 10 kg / 4 x 15 kg |
| Długość | N/A |
| Rdzeń materiału | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia | Kauczuk |
| Neutralność zapachu | Prawie całkowicie bez zapachu |
| Średnica otworu | Standardowy gryf 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Logo | Białe logo i białe oznaczenia wagowe |
| Odchylenie wagi | 1% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Od niskiego do średniego |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV | Tak |
| Do użytku na zewnątrz | Tak |
| Do upuszczania | Tak |
| Test upuszczeniowy | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testu | Maszynowy test ciągły |
| Zastosowanie | Trening funkcjonalny |
| Odporność na pękniecia | Od niskiej do średniej |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Masa całkowita | 95kg |
| 2x 2,5kg | - |
| 2x 5kg | - |
| 2x 10kg | - |
| 4x 15kg T |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Wszechstronne zastosowanie: do treningu siłowego i ćwiczeń z samym obciążeniem
Talerze „Dual Grip” umożliwiają idealnie poziomy i w pełni ergonomiczny chwyt oburącz.
Talerze idealne do ćwiczeń ze sztangą
Używaj tych talerzy jako klasycznych obciążeń, aby budować masę mięśniową za pomocą wyciskania na ławce, przysiadów i ciężkich martwych ciągów.
Elastyczne wykorzystanie do ćwiczeń bez gryfu
Dzięki uchwytom po treningu ze sztangą możesz wykorzystać te talerze także do ćwiczeń z samym obciążeniem lub jako zamiennik hantli.
Talerze 2H Gripper | ZESTAW | 95 kg
Standardowy trening ze sztangą
Wszechstronność w treningu z masą własnego ciała
INSPIRACJE DO TRENINGU Z WAGĄ WŁASNEGO CIAŁA
ID artykułu
| SKU | 555-1811 |
| EAN | 4260754399140 |

| Wysokość | N/A |
| Szerokość | N/A |
| Waga netto | 2 x 2,5 kg / 2 x 5 kg / 2 x 10 kg / 4 x 15 kg |
| Długość | N/A |
| Rdzeń materiału | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia | Kauczuk |
| Neutralność zapachu | Prawie całkowicie bez zapachu |
| Średnica otworu | Standardowy gryf 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Logo | Białe logo i białe oznaczenia wagowe |
| Odchylenie wagi | 1% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Od niskiego do średniego |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV | Tak |
| Do użytku na zewnątrz | Tak |
| Do upuszczania | Tak |
| Test upuszczeniowy | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testu | Maszynowy test ciągły |
| Zastosowanie | Trening funkcjonalny |
| Odporność na pękniecia | Od niskiej do średniej |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Masa całkowita | 95kg |
| 2x 2,5kg | - |
| 2x 5kg | - |
| 2x 10kg | - |
| 4x 15kg T |
| Gwarancja na odkształcenia i pęknięcia | Dożywotnia |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zatwierdzenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w celach komercyjnych |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.