Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Zestaw do treningu ramion | Uchwyty do wyciągu kablowego

Cechy produktu
Zestaw do ćwiczeń na ramiona – kompletny pakiet do intensywnego treningu ramion
- Wysokiej jakości wybór przystawek do treningu z linkami i treningu funkcjonalnego, zapewniający maksymalną różnorodność ćwiczeń
- Idealny do siłowni profesjonalnych i domowych – solidny, trwały i gotowy do natychmiastowego użycia
- Najwyższej klasy materiały, ergonomiczna konstrukcja i wszechstronne możliwości zastosowania do efektywnego treningu ramion, barków i pleców
Uchwyty jednoręczne
- Kompaktowe i wszechstronne zastosowanie na wyciągach kablowych lub z taśmami w podróży
- Obrotowe uchwyty chronią dłonie i nadgarstki
- Solidnie wykonane, zapewniające dobry chwyt i odpowiednie do ciężkich treningów
Linka do tricepsów
- Wszechstronne zastosowanie do tricepsów, mięśni tułowia, ramion i nie tylko
- Elastyczna, łatwa do przechowywania i wygodna w dłoni
- Z wytrzymałego nylonu zapewniającego pewny chwyt
Uchwyt SZ
- Jego falisty kształt umożliwia różne kąty uchwytu i odciąża nadgarstki
- Odpowiedni do chwytu pronacyjnego/supinacyjnego, wąskiego/szerokiego
- Przegub obrotowy i ciągłe radełkowanie dla wygody i pewnego uchwytu
Drążek do ćwiczeń bicepsów
- Specjalnie zaprojektowany do ćwiczeń bicepsów z użyciem wyciągu kablowego
- Prosta konstrukcja zapewnia neutralny, kontrolowany ruch
- Średnie radełkowanie gwarantuje pewny chwyt przy każdej intensywności treningu
Uchwyt V
- Kąt 90° odciąża nadgarstki i jest idealny do treningu z dużymi ciężarami
- Wszechstronny uchwyt do ćwiczeń tricepsów, bicepsów i podciągania
- Popularny standardowy uchwyt do każdej siłowni domowej
ID artykułu
| SKU | 555-3298 |
| EAN | 4262543363943 |
Dane techniczne
| Szerokość | 14,5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Długość uchwytu | 12 cm |
| Średnica uchwytu | 25 mm |
| Średnica pałąka | 10 mm |
| Materiał | Pełna stal |
| Powłoka | Chrom |
| Radełkowanie | Średnie |
| Długość | 64 cm |
| Średnica | 27 mm |
| Waga netto | 700 g |
| Materiał | Nylon |
| Końcówki | PVC |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Długość | 72 cm |
| Średnica uchwytu | 25 mm |
| Materiał | Pełna stal |
| Waga netto | 3,2 kg |
| Powłoka | Twardy chrom |
| Radełkowanie | Średnie |
| Długość | 51 cm |
| Średnica uchwytu | 24,3 - 28,5 mm |
| Materiał | Pełna stal |
| Powłoka | Twardy chrom |
| Materiał końcówek | Guma |
| Radełkowanie | Średnie |
| Długość | 31 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Długość uchwytu | Po 15 cm |
| Średnica uchwytu | 25 mm |
| Średnica kołnierza | 74 mm |
| Waga netto | 1,7 kg |
| Materiał | Pełna stal |
| Powłoka | Twardy chrom |
| Radełkowanie | Średnie |
Warunki i zakres dostawy
| Para uchwytów jednoręcznych chrom | 1x |
| Lina na triceps | 1x |
| Uchwyt SZ | 1x |
| Gryf Bumper | 1x |
| Uchwyt V | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Zestaw do ćwiczeń na ramiona – kompletny pakiet do intensywnego treningu ramion
- Wysokiej jakości wybór przystawek do treningu z linkami i treningu funkcjonalnego, zapewniający maksymalną różnorodność ćwiczeń
- Idealny do siłowni profesjonalnych i domowych – solidny, trwały i gotowy do natychmiastowego użycia
- Najwyższej klasy materiały, ergonomiczna konstrukcja i wszechstronne możliwości zastosowania do efektywnego treningu ramion, barków i pleców
Uchwyty jednoręczne
- Kompaktowe i wszechstronne zastosowanie na wyciągach kablowych lub z taśmami w podróży
- Obrotowe uchwyty chronią dłonie i nadgarstki
- Solidnie wykonane, zapewniające dobry chwyt i odpowiednie do ciężkich treningów
Linka do tricepsów
- Wszechstronne zastosowanie do tricepsów, mięśni tułowia, ramion i nie tylko
- Elastyczna, łatwa do przechowywania i wygodna w dłoni
- Z wytrzymałego nylonu zapewniającego pewny chwyt
Uchwyt SZ
- Jego falisty kształt umożliwia różne kąty uchwytu i odciąża nadgarstki
- Odpowiedni do chwytu pronacyjnego/supinacyjnego, wąskiego/szerokiego
- Przegub obrotowy i ciągłe radełkowanie dla wygody i pewnego uchwytu
Drążek do ćwiczeń bicepsów
- Specjalnie zaprojektowany do ćwiczeń bicepsów z użyciem wyciągu kablowego
- Prosta konstrukcja zapewnia neutralny, kontrolowany ruch
- Średnie radełkowanie gwarantuje pewny chwyt przy każdej intensywności treningu
Uchwyt V
- Kąt 90° odciąża nadgarstki i jest idealny do treningu z dużymi ciężarami
- Wszechstronny uchwyt do ćwiczeń tricepsów, bicepsów i podciągania
- Popularny standardowy uchwyt do każdej siłowni domowej
ID artykułu
| SKU | 555-3298 |
| EAN | 4262543363943 |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Długość uchwytu | 12 cm |
| Średnica uchwytu | 25 mm |
| Średnica pałąka | 10 mm |
| Materiał | Pełna stal |
| Powłoka | Chrom |
| Radełkowanie | Średnie |
| Długość | 64 cm |
| Średnica | 27 mm |
| Waga netto | 700 g |
| Materiał | Nylon |
| Końcówki | PVC |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Długość | 72 cm |
| Średnica uchwytu | 25 mm |
| Materiał | Pełna stal |
| Waga netto | 3,2 kg |
| Powłoka | Twardy chrom |
| Radełkowanie | Średnie |
| Długość | 51 cm |
| Średnica uchwytu | 24,3 - 28,5 mm |
| Materiał | Pełna stal |
| Powłoka | Twardy chrom |
| Materiał końcówek | Guma |
| Radełkowanie | Średnie |
| Długość | 31 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Długość uchwytu | Po 15 cm |
| Średnica uchwytu | 25 mm |
| Średnica kołnierza | 74 mm |
| Waga netto | 1,7 kg |
| Materiał | Pełna stal |
| Powłoka | Twardy chrom |
| Radełkowanie | Średnie |
| Para uchwytów jednoręcznych chrom | 1x |
| Lina na triceps | 1x |
| Uchwyt SZ | 1x |
| Gryf Bumper | 1x |
| Uchwyt V | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








