Gryf typu „wszystko w jednym” – tradycja olimpijska
Klasyczne wymiary: długość 2200 mm, waga 20 kg i średnica uchwytu 28 mm. Idealna, uniwersalna sztanga do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego i treningu funkcjonalnego w siłowni domowej.








Gryf typu „wszystko w jednym” – tradycja olimpijska
Klasyczne wymiary: długość 2200 mm, waga 20 kg i średnica uchwytu 28 mm. Idealna, uniwersalna sztanga do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego i treningu funkcjonalnego w siłowni domowej.
Cerakote
Wysokiej jakości powłoka ceramiczna, pierwotnie opracowana w przemyśle zbrojeniowym, zapewniająca wyjątkową trwałość.
Ergonomiczna konstrukcja
Średnio grube, wulkaniczne radełkowanie zapewnia pewny chwyt, ale chroni dłonie podczas częstych powtórzeń.
Zestaw Delta shadow
Delta | Biały gryf hybrydowy
Kolorowe talerze obciążeniowe o łącznej wadze 120 kg

| Wysokość | N/A |
| Waga netto | 20 kg |
| Kolor | Biały |
| Długość | 220 cm |
| Użyta stal | Stal stopowa |
| Kolor | Biały |
| Powłoka | Twardy chrom, Cerakote |
| PSI (Wytrzymałość na wygięcia) | 190 000 PSI |
| Długość całkowita | 2200 mm |
| Waga | 20 kg |
| Limit obciążenia | 1000 kg |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Szerokość wewnętrzna | 1310 mm |
| Średnica powierzchni chwytu | 28,5 mm |
| Radełkowanie | Średnio grube |
| Oznaczenia | Oznaczenia IPF i IWF |
| Radełkowanie środkowe | Nie |
| Długość uchwytów na talerze | 415 mm |
| Średnica uchwytów na talerze | 50 mm |
| Łożyska | 2 tuleje miedziane 20 mm + 4 x łożyska igiełkowe |
| Delta Biały 1x | Talerze Bumper 2x10kg, 2x15kg i 2x25 kg |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Gryf typu „wszystko w jednym” – tradycja olimpijska
Klasyczne wymiary: długość 2200 mm, waga 20 kg i średnica uchwytu 28 mm. Idealna, uniwersalna sztanga do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego i treningu funkcjonalnego w siłowni domowej.
Cerakote
Wysokiej jakości powłoka ceramiczna, pierwotnie opracowana w przemyśle zbrojeniowym, zapewniająca wyjątkową trwałość.
Ergonomiczna konstrukcja
Średnio grube, wulkaniczne radełkowanie zapewnia pewny chwyt, ale chroni dłonie podczas częstych powtórzeń.
Zestaw Delta shadow
Delta | Biały gryf hybrydowy
Kolorowe talerze obciążeniowe o łącznej wadze 120 kg

| Wysokość | N/A |
| Waga netto | 20 kg |
| Kolor | Biały |
| Długość | 220 cm |
| Użyta stal | Stal stopowa |
| Kolor | Biały |
| Powłoka | Twardy chrom, Cerakote |
| PSI (Wytrzymałość na wygięcia) | 190 000 PSI |
| Długość całkowita | 2200 mm |
| Waga | 20 kg |
| Limit obciążenia | 1000 kg |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Szerokość wewnętrzna | 1310 mm |
| Średnica powierzchni chwytu | 28,5 mm |
| Radełkowanie | Średnio grube |
| Oznaczenia | Oznaczenia IPF i IWF |
| Radełkowanie środkowe | Nie |
| Długość uchwytów na talerze | 415 mm |
| Średnica uchwytów na talerze | 50 mm |
| Łożyska | 2 tuleje miedziane 20 mm + 4 x łożyska igiełkowe |
| Delta Biały 1x | Talerze Bumper 2x10kg, 2x15kg i 2x25 kg |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.