Projekt z 3 otworami do wygodnego chwytania
Zapewnia łatwą obsługę nawet przy dużych ciężarach.







Projekt z 3 otworami do wygodnego chwytania
Zapewnia łatwą obsługę nawet przy dużych ciężarach.
Wytrzymała powłoka poliuretanowa
Poliuretan jest bezzapachowy i znacznie odporniejszy niż guma.
Odchylenie wagi wynoszace maksymalnie 1%
Dzięki średnicy 42 cm nawet dwa największe talerze o wadze 20 kg i 25 kg są o 3 cm bardziej kompaktowe niż standardowe talerze typu Bumper.
Zestaw talerzy obciążeniowych 3H Gripper | 75 kg | 95 kg | 115 kg | 155 kg | 200 kg | 310 kg
Wszechstronne zastosowanie – nawet bez gryfu
Powłoka uretanowa w jakości studyjnej
Kompaktowa konstrukcja zapewniająca maksymalne obciążenie

| Waga netto | 2,5 / 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Materiał podstawowy: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Poliuretan |
| Zapach: | W 100% bez zapachu |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Logo i oznaczenia wagi | Podwójna warstwa / Biały kolor |
| Odchylenei wagi | 1 % |
| Twardość Shore'a | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Bardzo niskie |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV: | Tak |
| Do użytku na zewnątrz | Tak |
| Do upuszczania | Tak |
| Testy upuszczeniowe | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z gumowego granulatu (SBR) na powierzchni betonowej |
| Warunki testowe | Maszynowy test ciągły |
| Wymiary | Patrz: tabela |
| Waga | Grubość x Średnica |
| 2,5 kg | 2,6 cm x 20 cm |
| 5 kg | 3,5 cm x 27 cm |
| 10 kg | 3,8 cm x 36 cm |
| 15 kg | 4,8 cm x 36 cm |
| 20 kg | 5,0 cm x 42 cm |
| 25 kg | 5,5 cm x 42 cm |
| Zastosowanie | Wprowadzenie do treningu funkcjonalnego |
| Odporność na pękniecia | Niska |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Projekt z 3 otworami do wygodnego chwytania
Zapewnia łatwą obsługę nawet przy dużych ciężarach.
Wytrzymała powłoka poliuretanowa
Poliuretan jest bezzapachowy i znacznie odporniejszy niż guma.
Odchylenie wagi wynoszace maksymalnie 1%
Dzięki średnicy 42 cm nawet dwa największe talerze o wadze 20 kg i 25 kg są o 3 cm bardziej kompaktowe niż standardowe talerze typu Bumper.
Zestaw talerzy obciążeniowych 3H Gripper | 75 kg | 95 kg | 115 kg | 155 kg | 200 kg | 310 kg
Wszechstronne zastosowanie – nawet bez gryfu
Powłoka uretanowa w jakości studyjnej
Kompaktowa konstrukcja zapewniająca maksymalne obciążenie

| Waga netto | 2,5 / 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Materiał podstawowy: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Poliuretan |
| Zapach: | W 100% bez zapachu |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Logo i oznaczenia wagi | Podwójna warstwa / Biały kolor |
| Odchylenei wagi | 1 % |
| Twardość Shore'a | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Bardzo niskie |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV: | Tak |
| Do użytku na zewnątrz | Tak |
| Do upuszczania | Tak |
| Testy upuszczeniowe | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z gumowego granulatu (SBR) na powierzchni betonowej |
| Warunki testowe | Maszynowy test ciągły |
| Wymiary | Patrz: tabela |
| Waga | Grubość x Średnica |
| 2,5 kg | 2,6 cm x 20 cm |
| 5 kg | 3,5 cm x 27 cm |
| 10 kg | 3,8 cm x 36 cm |
| 15 kg | 4,8 cm x 36 cm |
| 20 kg | 5,0 cm x 42 cm |
| 25 kg | 5,5 cm x 42 cm |
| Zastosowanie | Wprowadzenie do treningu funkcjonalnego |
| Odporność na pękniecia | Niska |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Gwarancja na odkształcenia i pęknięcia | Dożywotnia |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zatwierdzenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w celach komercyjnych |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.