Projekt z 3 otworami do wygodnego chwytania
Zapewnia łatwą obsługę nawet przy dużych ciężarach.




Projekt z 3 otworami do wygodnego chwytania
Zapewnia łatwą obsługę nawet przy dużych ciężarach.
Wytrzymała powłoka poliuretanowa
Poliuretan jest bezzapachowy i znacznie odporniejszy niż guma.
Odchylenie wagi wynoszace maksymalnie 1%
Dzięki średnicy 42 cm nawet dwa największe talerze o wadze 20 kg i 25 kg są o 3 cm bardziej kompaktowe niż standardowe talerze typu Bumper.
Ułatwiające obsługę otwory na dłonie
Zapewniająca wytrzymałość powłoka uretanowa
Odchylenie wagi wynoszące maksymalnie 1%
ID artykułu
| SKU | 555-1330 |
| EAN | 4260754392974 |

| Wysokość | N/A |
| Szerokość | N/A |
| Masa netto | 2 x 2,5 kg / 2 x 5 kg / 2 x 10 kg / 4 x 15 kg |
| Długość | N/A |
| Materiał rdzenia: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Poliuretan |
| Zapach: | W 100% bez zpaachu |
| Średnica otworu | Standardowa sztanga 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Logo | Białe oznaczenia wagi |
| Odchylenie wagi | 1% |
| Twardość Shore'a | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Niskie |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV: | Tak |
| Do użytku na zewnątrz | Tak |
| Do upuszczania | Tak |
| Testy upuszczeniowe | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z gumowego granulatu (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testowe | Maszynowy test ciągły |
| Wymiary | Patrz: Tabela |
| Zastosowanie | Wprowadzenie do treningu funkcjonalnego |
| Odporność na pękniecia | Niska |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Przydatność na zewnątrz | Tak |
| Waga całkowita | 95 kg |
| 2x 2,5 kg | - |
| 2x 5 kg | - |
| 2x 10 kg | - |
| 4x 15 kg | - |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Projekt z 3 otworami do wygodnego chwytania
Zapewnia łatwą obsługę nawet przy dużych ciężarach.
Wytrzymała powłoka poliuretanowa
Poliuretan jest bezzapachowy i znacznie odporniejszy niż guma.
Odchylenie wagi wynoszace maksymalnie 1%
Dzięki średnicy 42 cm nawet dwa największe talerze o wadze 20 kg i 25 kg są o 3 cm bardziej kompaktowe niż standardowe talerze typu Bumper.
Ułatwiające obsługę otwory na dłonie
Zapewniająca wytrzymałość powłoka uretanowa
Odchylenie wagi wynoszące maksymalnie 1%
ID artykułu
| SKU | 555-1330 |
| EAN | 4260754392974 |

| Wysokość | N/A |
| Szerokość | N/A |
| Masa netto | 2 x 2,5 kg / 2 x 5 kg / 2 x 10 kg / 4 x 15 kg |
| Długość | N/A |
| Materiał rdzenia: | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia: | Poliuretan |
| Zapach: | W 100% bez zpaachu |
| Średnica otworu | Standardowa sztanga 50 mm |
| Kolor | Czarny |
| Logo | Białe oznaczenia wagi |
| Odchylenie wagi | 1% |
| Twardość Shore'a | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Niskie |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV: | Tak |
| Do użytku na zewnątrz | Tak |
| Do upuszczania | Tak |
| Testy upuszczeniowe | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z gumowego granulatu (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testowe | Maszynowy test ciągły |
| Wymiary | Patrz: Tabela |
| Zastosowanie | Wprowadzenie do treningu funkcjonalnego |
| Odporność na pękniecia | Niska |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Przydatność na zewnątrz | Tak |
| Waga całkowita | 95 kg |
| 2x 2,5 kg | - |
| 2x 5 kg | - |
| 2x 10 kg | - |
| 4x 15 kg | - |
| Gwarancja na odkształcenia i pęknięcia | Dożywotnia |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zatwierdzenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w celach komercyjnych |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.