Power Rack mit EXO Arms für maximale Kabelzug-Freiheit
Die frei verstellbaren EXO Arms bieten 49 Winkelkombinationen pro Seite, sowie einen 360° drehbarem Kabelausgang, der sich automatisch in Zugrichtung ausrichtet.















Power Rack mit EXO Arms für maximale Kabelzug-Freiheit
Die frei verstellbaren EXO Arms bieten 49 Winkelkombinationen pro Seite, sowie einen 360° drehbarem Kabelausgang, der sich automatisch in Zugrichtung ausrichtet.
Weight Stack Upgrade auf 125 kg
Erweitert das R8 Bradley System um 30 kg zusätzliche Trainingslast für kontinuierliche Progression und maximalen Kraftaufbau.
Vollständiges Gewichts-Upgrade-Set
Inklusive 2x30kg Steckgewicht-Platten, verlangerter Selektor-Schwerter, positionsabhängiger Stahlseile und Gewichtsaufklebern von 5–125 kg.
R8 Modular Prinzip
Kompatibel mit zahlreichen R8 Attachments und beliebig um weitere Uprights und R8 Anbauteile erweiterbar
Flexible Rack-Positionierung
Das Upgrade passt sich durch verschiedene Positionen deinem R8 Setup an.
Geprüfte Qualität
TÜV- und GS-zertifiziert nach EN 20957: Die ATLETICA R8 Power Racks erfüllen höchste europäische Sicherheitsstandards und sind für den Einsatz in gewerblichen Fitnessstudios geeignet.
EXO Arms 125kg Upgrade | 78cm Crossbar Position 1 | Mehr Gewicht. Mehr Leistung. Mehr Fortschritt.
Lieferumfang:
Zwei EXO Arms. 49 Winkel. Keine Grenzen.
Rock-solid am Rack. Frei beweglich beim Verstellen.
Artikel-ID
| SKU | |
| EAN |

| 108 cm rack | Vpředu I Uprostřed I Vzadu |
| 78 cm rack | Vpředu I Uprostřed |
| 42 cm rack | Vpředu |
| Typ oceli | Legovaná ocel |
| Čtvercová trubka | 75mm x 75mm |
| Tloušťka kovu | 3mm |
| Nátěr | Dvojité práškové lakování |
| Odolnost proti korozi | Zinková slitina |
| Rozměry otvorů | 50mm |
| Vrtání (kolík) | 25mm |
| Středová vzdálenost perforace | 50mm |
| Číslování a škálování | 32 pozic laserově gravírováno + 9 pozic ultra-jemného nastavení CrossBars |
| Kompatibilita ATLETICA | Veškeré příslušenství ATLETICA R8 - Modulární koncept |
| Typ zatížení hmotností | Závaží (blok) |
| Stupňování | 5kg |
| Dělení bloku se závažím | 1x125kg |
| Převodový poměr | 2:1 |
| 1x Paar | EXO Arme |
| 12x | 5 kg Gewichtsplatten |
| 2x | Selektor-Schwert für 125kg |
| 2x | Passendes Kabel je nach Konfiguration |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , Vhodné pro studio a komerční použití |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí dopravcem v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online konzultace v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní vzdálená podpora |
Power Rack mit EXO Arms für maximale Kabelzug-Freiheit
Die frei verstellbaren EXO Arms bieten 49 Winkelkombinationen pro Seite, sowie einen 360° drehbarem Kabelausgang, der sich automatisch in Zugrichtung ausrichtet.
Weight Stack Upgrade auf 125 kg
Erweitert das R8 Bradley System um 30 kg zusätzliche Trainingslast für kontinuierliche Progression und maximalen Kraftaufbau.
Vollständiges Gewichts-Upgrade-Set
Inklusive 2x30kg Steckgewicht-Platten, verlangerter Selektor-Schwerter, positionsabhängiger Stahlseile und Gewichtsaufklebern von 5–125 kg.
R8 Modular Prinzip
Kompatibel mit zahlreichen R8 Attachments und beliebig um weitere Uprights und R8 Anbauteile erweiterbar
Flexible Rack-Positionierung
Das Upgrade passt sich durch verschiedene Positionen deinem R8 Setup an.
Geprüfte Qualität
TÜV- und GS-zertifiziert nach EN 20957: Die ATLETICA R8 Power Racks erfüllen höchste europäische Sicherheitsstandards und sind für den Einsatz in gewerblichen Fitnessstudios geeignet.
EXO Arms 125kg Upgrade | 78cm Crossbar Position 1 | Mehr Gewicht. Mehr Leistung. Mehr Fortschritt.
Lieferumfang:
Zwei EXO Arms. 49 Winkel. Keine Grenzen.
Rock-solid am Rack. Frei beweglich beim Verstellen.
Artikel-ID
| SKU | |
| EAN |

| 108 cm rack | Vpředu I Uprostřed I Vzadu |
| 78 cm rack | Vpředu I Uprostřed |
| 42 cm rack | Vpředu |
| Typ oceli | Legovaná ocel |
| Čtvercová trubka | 75mm x 75mm |
| Tloušťka kovu | 3mm |
| Nátěr | Dvojité práškové lakování |
| Odolnost proti korozi | Zinková slitina |
| Rozměry otvorů | 50mm |
| Vrtání (kolík) | 25mm |
| Středová vzdálenost perforace | 50mm |
| Číslování a škálování | 32 pozic laserově gravírováno + 9 pozic ultra-jemného nastavení CrossBars |
| Kompatibilita ATLETICA | Veškeré příslušenství ATLETICA R8 - Modulární koncept |
| Typ zatížení hmotností | Závaží (blok) |
| Stupňování | 5kg |
| Dělení bloku se závažím | 1x125kg |
| Převodový poměr | 2:1 |
| 1x Paar | EXO Arme |
| 12x | 5 kg Gewichtsplatten |
| 2x | Selektor-Schwert für 125kg |
| 2x | Passendes Kabel je nach Konfiguration |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , Vhodné pro studio a komerční použití |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí dopravcem v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online konzultace v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní vzdálená podpora |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.