Rychle nastavitelné činky
Povolení rýhovanými šroubky o 2 cm umožňuje nastavení hmotnosti.






















Rychle nastavitelné činky
Povolení rýhovanými šroubky o 2 cm umožňuje nastavení hmotnosti.
Závaží
16 kotoučů po 2 kg a 2 kotouče po 1 kg umožňují nastavení hmotnosti v rozmezí od 4 do 36 kg.
Odolný kov
Díky hranatému tvaru a tvarově stabilnímu kovu činky dobře leží na podlaze nebo na polici – což zajišťuje dlouhou životnost.
ATLETICA QUAD | Verstellbare Langhantel
Schneller Gewichtswechsel
Kompakte Langhantel für Krafttraining
Stabilität in Studioqualität
Sicheres Plattensystem
Robuste Metallkonstruktion
Sicherer Stahlgriff
Flexible Gewichtsauswahl
Maße & Belastbarkeit
Artikel-ID
| SKU | 555-3842 |
| EAN | 4262543369426 |
| Výška | 175 mm |
| Délka | 365 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Stupňování | 1 nebo 2 kg |
| Nastavení hmotnosti | 2 nebo 4 kg |
| Materiál | Ocel, práškově lakovaná |
| Rýhování | střední ostrost |
| Vnitřní rozměr úchopu: | 172 mm |
| Průměr úchopu: | 35 mm |
| Quad Hantel | 2x |
| Záruka na základní rám | LifeTime |
| Oprávnění | EN 20957 S , Studio und kommerzieller Einsatz möglich |
| Certifikát REACH | Schadstofffrei |
| Doručení | Speditionslieferung auf Palette |
| Sjednejte si schůzku | Email Ankündigung mit Terminauswahl |
| Právo na vrácení | 100 Tage nach Kauf |
| Organizace zpáteční přepravy | Abholung durch Spedition mit Wunschtermin |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h Online-Beratungsgespräch inklusive |
| Služba rychlého řešení problémů | 7-Tage Remote Help Service |
Rychle nastavitelné činky
Povolení rýhovanými šroubky o 2 cm umožňuje nastavení hmotnosti.
Závaží
16 kotoučů po 2 kg a 2 kotouče po 1 kg umožňují nastavení hmotnosti v rozmezí od 4 do 36 kg.
Odolný kov
Díky hranatému tvaru a tvarově stabilnímu kovu činky dobře leží na podlaze nebo na polici – což zajišťuje dlouhou životnost.
ATLETICA QUAD | Verstellbare Langhantel
Schneller Gewichtswechsel
Kompakte Langhantel für Krafttraining
Stabilität in Studioqualität
Sicheres Plattensystem
Robuste Metallkonstruktion
Sicherer Stahlgriff
Flexible Gewichtsauswahl
Maße & Belastbarkeit
Artikel-ID
| SKU | 555-3842 |
| EAN | 4262543369426 |
| Výška | 175 mm |
| Délka | 365 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Stupňování | 1 nebo 2 kg |
| Nastavení hmotnosti | 2 nebo 4 kg |
| Materiál | Ocel, práškově lakovaná |
| Rýhování | střední ostrost |
| Vnitřní rozměr úchopu: | 172 mm |
| Průměr úchopu: | 35 mm |
| Quad Hantel | 2x |
| Záruka na deformaci a zlomení | Doživotní |
| Záruka | 5 let |
| Schválení | EN 20957 S , Vhodné pro studia a komerční použití |
| REACH certifikát | Bez škodlivin |
| Záruka na základní rám | LifeTime |
| Oprávnění | EN 20957 S , Studio und kommerzieller Einsatz möglich |
| Certifikát REACH | Schadstofffrei |
| Doručení | Speditionslieferung auf Palette |
| Sjednejte si schůzku | Email Ankündigung mit Terminauswahl |
| Právo na vrácení | 100 Tage nach Kauf |
| Organizace zpáteční přepravy | Abholung durch Spedition mit Wunschtermin |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h Online-Beratungsgespräch inklusive |
| Služba rychlého řešení problémů | 7-Tage Remote Help Service |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.