Nejmodernější technologie a displej
Velký 26" TFT displej s operačním systémem Android pro brilantní zobrazení a jednoduché, přehledné ovládání menu.







Nejmodernější technologie a displej
Velký 26" TFT displej s operačním systémem Android pro brilantní zobrazení a jednoduché, přehledné ovládání menu.
Pohlcující zábava
Integrované aplikace (Netflix, YouTube, Spotify) a virtuální běžecké trasy pro motivující delší tréninky.
Stabilní výkon
Výkonný motor o výkonu 3 HP pro konstantní výkon a běžecká plocha o rozměrech 145 x 55 cm se stabilní konstrukcí o hmotnosti 119 kg.
Interaktivní trénink
36 programů, režim Target a kompatibilita s aplikacemi jako Zwift, Kinomap a AnyRun.
Úspora místa a pohodlí
Osvědčený skládací mechanismus pro úsporu místa při skladování, ideální pro domácí posilovny.
Cílené přizpůsobení
Vhodné pro začátečníky i profesionály díky flexibilnímu nastavení rychlosti a sklonu pro dosažení cíle.
Nejmodernější technologie a komfort
Zábava a motivace
Interaktivní tréninkové možnosti
Výkon a vybavení
Perfektní volba
Produkt-ID
| SKU | 555-2704 |
| EAN | 4262446358015 |
| Délka | 182.3 cm |
| Šířka | 89 cm |
| Výška | 159 cm |
| Rozměry po složení | DxŠxV: 123x89x159cm |
| Čistá běžecká plocha | 145× 55 cm |
| Skládací | Ano |
| Vlastní hmotnost běžeckého pásu | 93 kg |
| Maximální hmotnost uživatele | 150 kg |
| Požadovaná výška stropu | Tvoje tělesná výška + 20cm výška běžecké plochy + 7cm odrazová výška při běhu = minimální výška stropu |
| Velikost displeje | 26" TFT displej |
| Skupiny programů | 36 předdefinovaných programů | Cílový režim | Režim reálné scény |
| Funkce měření | Spotřeba kalorií | Puls | Rychlost | Délka tréninku | Vzdálenost |
| Měření pulsu | přes rukojeti |
| Motor | 3 HP |
| Maximální rychlost | 22 km/h |
| Sklon | 15% |
| Odpružení | 6zónové odpružení běžecké plochy | individuální zóny |
| Běžecký pás | 1.6 mm s logem ATLETICA |
| Wi-Fi | Včetně |
| Bluetooth 5.3 | Včetně |
| 5,3 kHz čip | Včetně |
| NFC čip | Včetně |
| Přijímač s čipovou sadou Polar | Včetně |
| Kompatibilní s iOS/Android | Ano, a proto kompatibilní s běžnými tréninkovými aplikacemi: Zwift, Kinomap, AnyRun a mnoho dalších. |
| Jet PRO | 1x |
| Záruka na základní rám | 5 let |
| Certifikát Rohs | Testováno na elektrickou bezpečnost a nepřítomnost škodlivých látek. |
| TÜV | Certifikováno dle norem EN957-1 a EN957-6 |
| Doručení | Doručení spediční službou na paletě |
| Sjednejte si schůzku | Oznámení e-mailem s výběrem termínu |
| Čas montáže | Snadná montáž díky předmontovaným dílům, odhadovaná doba 20 minut pro dvě osoby |
| Potřebné nástroje | Součástí dodávky |
| Právo na vrácení | 100 dní po nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí spediční službou v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1 hodina online konzultace v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní vzdálená podpora |
Nejmodernější technologie a displej
Velký 26" TFT displej s operačním systémem Android pro brilantní zobrazení a jednoduché, přehledné ovládání menu.
Pohlcující zábava
Integrované aplikace (Netflix, YouTube, Spotify) a virtuální běžecké trasy pro motivující delší tréninky.
Stabilní výkon
Výkonný motor o výkonu 3 HP pro konstantní výkon a běžecká plocha o rozměrech 145 x 55 cm se stabilní konstrukcí o hmotnosti 119 kg.
Interaktivní trénink
36 programů, režim Target a kompatibilita s aplikacemi jako Zwift, Kinomap a AnyRun.
Úspora místa a pohodlí
Osvědčený skládací mechanismus pro úsporu místa při skladování, ideální pro domácí posilovny.
Cílené přizpůsobení
Vhodné pro začátečníky i profesionály díky flexibilnímu nastavení rychlosti a sklonu pro dosažení cíle.
Nejmodernější technologie a komfort
Zábava a motivace
Interaktivní tréninkové možnosti
Výkon a vybavení
Perfektní volba
Produkt-ID
| SKU | 555-2704 |
| EAN | 4262446358015 |
| Délka | 182.3 cm |
| Šířka | 89 cm |
| Výška | 159 cm |
| Rozměry po složení | DxŠxV: 123x89x159cm |
| Čistá běžecká plocha | 145× 55 cm |
| Skládací | Ano |
| Vlastní hmotnost běžeckého pásu | 93 kg |
| Maximální hmotnost uživatele | 150 kg |
| Požadovaná výška stropu | Tvoje tělesná výška + 20cm výška běžecké plochy + 7cm odrazová výška při běhu = minimální výška stropu |
| Velikost displeje | 26" TFT displej |
| Skupiny programů | 36 předdefinovaných programů | Cílový režim | Režim reálné scény |
| Funkce měření | Spotřeba kalorií | Puls | Rychlost | Délka tréninku | Vzdálenost |
| Měření pulsu | přes rukojeti |
| Motor | 3 HP |
| Maximální rychlost | 22 km/h |
| Sklon | 15% |
| Odpružení | 6zónové odpružení běžecké plochy | individuální zóny |
| Běžecký pás | 1.6 mm s logem ATLETICA |
| Wi-Fi | Včetně |
| Bluetooth 5.3 | Včetně |
| 5,3 kHz čip | Včetně |
| NFC čip | Včetně |
| Přijímač s čipovou sadou Polar | Včetně |
| Kompatibilní s iOS/Android | Ano, a proto kompatibilní s běžnými tréninkovými aplikacemi: Zwift, Kinomap, AnyRun a mnoho dalších. |
| Jet PRO | 1x |
| Shoda CE | Splněno |
| Záruka na základní rám | 5 let |
| Certifikát Rohs | Testováno na elektrickou bezpečnost a nepřítomnost škodlivých látek. |
| TÜV | Certifikováno dle norem EN957-1 a EN957-6 |
| Doručení | Doručení spediční službou na paletě |
| Sjednejte si schůzku | Oznámení e-mailem s výběrem termínu |
| Čas montáže | Snadná montáž díky předmontovaným dílům, odhadovaná doba 20 minut pro dvě osoby |
| Potřebné nástroje | Součástí dodávky |
| Právo na vrácení | 100 dní po nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí spediční službou v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1 hodina online konzultace v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní vzdálená podpora |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.