Symbol treningu siłowego i wytrzymałościowego
Atrakcyjny wizualnie styl retro w Twojej własnej siłowni domowej.




Symbol treningu siłowego i wytrzymałościowego
Atrakcyjny wizualnie styl retro w Twojej własnej siłowni domowej.
Oznaczenia wagi
Dzięki wadze podanej w kilogramach i funtach Twój trening będzie doskonały.
Niezniszczalność
Dzięki odlewowi z żeliwa sferoidalnego klasy 30 talerze zyskują wysoką wytrzymałość na wygięcia i odporność na korozję.
Żeliwne talerze są symbolem treningu siłowego i to nie bez powodu
Klasycznie wykonane standardowe talerze żeliwne do sztangi jako jedne z najpopularniejszych talerzy treningowych na świecie
Tolerancja wagowa wynosi mniej niż 3% dzięki wysokiej jakości odlewu
ID produktu
| SKU | Old_School_Iron_SET_117.5kg |
| EAN | 4260754391519 |

| Materiał rdzenia: | Żeliwo Klasy 30 |
| Powierzchnia: | Czarna powłoka ∣ odporna na rdzę |
| Bezwonność: | 100% bezwonne |
| Średnica otworu | 50mm standard dla sztangi |
| Kolor | Czarny |
| Logo | biały napis |
| Tolerancja wagowa | 3% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Amortyzacja | niska |
| Odbicie | niskie |
| Test chemiczny REACH | Bez szkodliwych substancji |
| Odporność na UV: | Tak |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Odpowiednie do zrzutów | Tak |
| Testy zrzutów | 20.000 zrzutów |
| Wysokość zrzutu | 50 cm |
| Podłoże testowe | 20 mm mata ochronna z granulatu gumowego (SBR) na betonowym podłożu |
| Warunki testowe | Test ciągły maszynowy |
| Zastosowanie | Trening siłowy |
| Odporność na pękniecia | Niski |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Całkowita waga | 117,5kg |
| 2x 1,25kg | - |
| 2x 2,5kg | - |
| 2x 5kg | - |
| 2x 10kg | - |
| 4x 20kg | - |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Symbol treningu siłowego i wytrzymałościowego
Atrakcyjny wizualnie styl retro w Twojej własnej siłowni domowej.
Oznaczenia wagi
Dzięki wadze podanej w kilogramach i funtach Twój trening będzie doskonały.
Niezniszczalność
Dzięki odlewowi z żeliwa sferoidalnego klasy 30 talerze zyskują wysoką wytrzymałość na wygięcia i odporność na korozję.
Żeliwne talerze są symbolem treningu siłowego i to nie bez powodu
Klasycznie wykonane standardowe talerze żeliwne do sztangi jako jedne z najpopularniejszych talerzy treningowych na świecie
Tolerancja wagowa wynosi mniej niż 3% dzięki wysokiej jakości odlewu
ID produktu
| SKU | Old_School_Iron_SET_117.5kg |
| EAN | 4260754391519 |

| Materiał rdzenia: | Żeliwo Klasy 30 |
| Powierzchnia: | Czarna powłoka ∣ odporna na rdzę |
| Bezwonność: | 100% bezwonne |
| Średnica otworu | 50mm standard dla sztangi |
| Kolor | Czarny |
| Logo | biały napis |
| Tolerancja wagowa | 3% |
| Twardość Shore A | 90 |
| Amortyzacja | niska |
| Odbicie | niskie |
| Test chemiczny REACH | Bez szkodliwych substancji |
| Odporność na UV: | Tak |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Odpowiednie do zrzutów | Tak |
| Testy zrzutów | 20.000 zrzutów |
| Wysokość zrzutu | 50 cm |
| Podłoże testowe | 20 mm mata ochronna z granulatu gumowego (SBR) na betonowym podłożu |
| Warunki testowe | Test ciągły maszynowy |
| Zastosowanie | Trening siłowy |
| Odporność na pękniecia | Niski |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Całkowita waga | 117,5kg |
| 2x 1,25kg | - |
| 2x 2,5kg | - |
| 2x 5kg | - |
| 2x 10kg | - |
| 4x 20kg | - |
| Gwarancja na brak odkształceń i pęknięć | Dożywotnia gwarancja ATLETICA |
| Zatwierdzenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.