Skuteczne i intensywne szkolenie
Absolutną perełką i po raz pierwszy na rynku jest ATLETICA MagnaRow, który może pracować z 10 poziomami oporu powietrza i 6 dodatkowymi poziomami oporu magnetycznego.










Skuteczne i intensywne szkolenie
Absolutną perełką i po raz pierwszy na rynku jest ATLETICA MagnaRow, który może pracować z 10 poziomami oporu powietrza i 6 dodatkowymi poziomami oporu magnetycznego.
Podwójny opór
Dzięki wzmocnieniu magnetycznemu możesz sam zdecydować, czy chcesz skupić się na wytrzymałości czy wytrzymałości siłowej.
Do użytku komercyjnego
Stabilny i wystarczająco duży dla użytkowników o wadze do 160 kg. Łatwy w przemieszczaniu dzięki zintegrowanym kółkom.
Paski na stopy zapewniające idealne trzymanie
Paski na stopy są łatwe w regulacji dzięki systemowi Fast-Clip.
Duży wyświetlacz z indywidualnie regulowanymi jednostkami treningowymi
Kalorie, waty, dystans, czas, czas/500 m i tętno są łatwe do odczytania.
Wyświetlacz zasilany generatorem bez zasilania
Zawartość zestawu ATLETICA MagnaRow
ATLETICA MagnaRow
Zabezpieczenie podłogi do treningu cardio | 210 cm × 100 cm
Taśmy oporowe | Pełny zestaw 8-110 kg

| Wysokość | 112 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Waga netto | 47,6 kg |
| Długość | 241 cm |
| Długość | 241cm |
| Szerokość | 62cm |
| Wysokość | 112cm |
| Odważnik | 47.6kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 160kg |
| Rama główna | 4 x 10cm |
| Rączka steru | Średnica rączki 28mm |
| Przednia stopa | 62,3 x 18cm |
| Przednia rura nośna | 8 x 8cm |
| Tylna stopa | 38 x 16,1 cm |
| Tylna rura podporowa | 4 x 8cm |
| Rura podtrzymująca monitor | 5 x 5cm |
| W zestawie | Generator do wyświetlacza monitora, uchwytu na smartfon/tablet 2 zatyczki do bezprzewodowego odbiornika z obrotowym siedziskiem |
| Zakres zastosowania | Siłownia lub ambitni sportowcy uprawiający sporty w domu |
| Silnik | Opór powietrza i dodatkowy opór magnetyczny |
| Maksymalna prędkość | NA |
| Projekt składany | Nie |
| Powierzchnia bieżni | NA |
| Wzmocnienie magnetyczne | Tak |
| ATLETICA MagnaRow | 1x |
| Mata ochronna cardio | 200×90cm | 1x |
| Taśmy oporowe | Zestaw 9 taśm |
| Gwarancja na ramę podstawową | 5 lat |
| Certyfikat RoHS | Przetestowane pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego i braku zanieczyszczeń |
| TÜV | EN957-1 i EN957-6 oraz certyfikowane |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | Łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom, szacunkowy wysiłek 20 minut dla dwóch osób |
| Wymagane narzędzia | Zawarte w dostawie |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Skuteczne i intensywne szkolenie
Absolutną perełką i po raz pierwszy na rynku jest ATLETICA MagnaRow, który może pracować z 10 poziomami oporu powietrza i 6 dodatkowymi poziomami oporu magnetycznego.
Podwójny opór
Dzięki wzmocnieniu magnetycznemu możesz sam zdecydować, czy chcesz skupić się na wytrzymałości czy wytrzymałości siłowej.
Do użytku komercyjnego
Stabilny i wystarczająco duży dla użytkowników o wadze do 160 kg. Łatwy w przemieszczaniu dzięki zintegrowanym kółkom.
Paski na stopy zapewniające idealne trzymanie
Paski na stopy są łatwe w regulacji dzięki systemowi Fast-Clip.
Duży wyświetlacz z indywidualnie regulowanymi jednostkami treningowymi
Kalorie, waty, dystans, czas, czas/500 m i tętno są łatwe do odczytania.
Wyświetlacz zasilany generatorem bez zasilania
Zawartość zestawu ATLETICA MagnaRow
ATLETICA MagnaRow
Zabezpieczenie podłogi do treningu cardio | 210 cm × 100 cm
Taśmy oporowe | Pełny zestaw 8-110 kg

| Wysokość | 112 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Waga netto | 47,6 kg |
| Długość | 241 cm |
| Długość | 241cm |
| Szerokość | 62cm |
| Wysokość | 112cm |
| Odważnik | 47.6kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 160kg |
| Rama główna | 4 x 10cm |
| Rączka steru | Średnica rączki 28mm |
| Przednia stopa | 62,3 x 18cm |
| Przednia rura nośna | 8 x 8cm |
| Tylna stopa | 38 x 16,1 cm |
| Tylna rura podporowa | 4 x 8cm |
| Rura podtrzymująca monitor | 5 x 5cm |
| W zestawie | Generator do wyświetlacza monitora, uchwytu na smartfon/tablet 2 zatyczki do bezprzewodowego odbiornika z obrotowym siedziskiem |
| Zakres zastosowania | Siłownia lub ambitni sportowcy uprawiający sporty w domu |
| Silnik | Opór powietrza i dodatkowy opór magnetyczny |
| Maksymalna prędkość | NA |
| Projekt składany | Nie |
| Powierzchnia bieżni | NA |
| Wzmocnienie magnetyczne | Tak |
| ATLETICA MagnaRow | 1x |
| Mata ochronna cardio | 200×90cm | 1x |
| Taśmy oporowe | Zestaw 9 taśm |
| Gwarancja na ramę podstawową | 5 lat |
| Certyfikat RoHS | Przetestowane pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego i braku zanieczyszczeń |
| TÜV | EN957-1 i EN957-6 oraz certyfikowane |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | Łatwy w montażu dzięki wstępnie zmontowanym komponentom, szacunkowy wysiłek 20 minut dla dwóch osób |
| Wymagane narzędzia | Zawarte w dostawie |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.