Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.


Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.
Gwarantowana ochrona kolorów
Kolory są chronione przez winylową folię odporną na promieniowanie UV.
Pierścień 51 mm ze stali nierdzewnej
Pierścień o średnicy 51 cm gwarantuje, że talerze pasują na standardowe gryfy.
Zawartość zestawu: gryf Delta Electric Blue, talerze obciążeniowe o łącznej wadze 90 kg i zaciski Pro do sztangi
Gryf hybrydowy Delta – wszechstronna wydajność do treningu siłowego
Talerze obciążeniowe Bumper o łącznej wadze 90 kg – Solidne, odporne na warunki atmosferyczne i chroniące podłogę
Zaciski Pro do sztangi w zestawie
ID artykułu
| SKU: | 555-2904 |
| EAN: | 4262446359944 |
| Wysokość | N/A |
| Waga netto | 20 kg |
| Kolor | Electric Blue |
| Długość | 220 cm |
| Zastosowana stal | Stal stopowa |
| Kolor | Electric Blue |
| Powłoka | Chrom twardy, Cerakote |
| PSI (wytrzymałość na wygięcia) | 190 000 PSI |
| Długość całkowita | 2200 cm |
| Waga | 20 kg |
| Maksymalne obciążenie | 1000 kg |
| Zastosowanie gryfu | Uniwersalne |
| Szerokość wewnętrzna | 1310 mm |
| Średnica powierzchni chwytu | 28 mm |
| Radełkowanie | Średnio grube |
| Oznaczenia | Oznaczenia IPF i IWF |
| Radełkowanie środkowe | Nie |
| Długość powierzchni na talerze | 415 mm |
| Średnica powierzchni na talerze | 50 mm |
| Łożyska | 2 tuleje miedziane x 20 mm + 4 x łożyska igiełkowe |
| Zastosowanie | Uniwersalne talerze kolorowe |
| Odporność na pękniecia | Wysoka |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Certyfikat REACH | Brak substancji szkodliwych |
| TÜV | Zatwierdzenie TÜV |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Kauczuk częściowo z recyklingu
20% gumy stanowi materiał z recyklingu. Talerze nie zawierają szkodliwych substancji i są zgodne z międzynarodowym kodem kolorystycznym IWF.
Gwarantowana ochrona kolorów
Kolory są chronione przez winylową folię odporną na promieniowanie UV.
Pierścień 51 mm ze stali nierdzewnej
Pierścień o średnicy 51 cm gwarantuje, że talerze pasują na standardowe gryfy.
Zawartość zestawu: gryf Delta Electric Blue, talerze obciążeniowe o łącznej wadze 90 kg i zaciski Pro do sztangi
Gryf hybrydowy Delta – wszechstronna wydajność do treningu siłowego
Talerze obciążeniowe Bumper o łącznej wadze 90 kg – Solidne, odporne na warunki atmosferyczne i chroniące podłogę
Zaciski Pro do sztangi w zestawie
ID artykułu
| SKU: | 555-2904 |
| EAN: | 4262446359944 |
| Wysokość | N/A |
| Waga netto | 20 kg |
| Kolor | Electric Blue |
| Długość | 220 cm |
| Zastosowana stal | Stal stopowa |
| Kolor | Electric Blue |
| Powłoka | Chrom twardy, Cerakote |
| PSI (wytrzymałość na wygięcia) | 190 000 PSI |
| Długość całkowita | 2200 cm |
| Waga | 20 kg |
| Maksymalne obciążenie | 1000 kg |
| Zastosowanie gryfu | Uniwersalne |
| Szerokość wewnętrzna | 1310 mm |
| Średnica powierzchni chwytu | 28 mm |
| Radełkowanie | Średnio grube |
| Oznaczenia | Oznaczenia IPF i IWF |
| Radełkowanie środkowe | Nie |
| Długość powierzchni na talerze | 415 mm |
| Średnica powierzchni na talerze | 50 mm |
| Łożyska | 2 tuleje miedziane x 20 mm + 4 x łożyska igiełkowe |
| Zastosowanie | Uniwersalne talerze kolorowe |
| Odporność na pękniecia | Wysoka |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Certyfikat REACH | Brak substancji szkodliwych |
| TÜV | Zatwierdzenie TÜV |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.