Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Biały gryf Delta w zestawie | Talerze obciążeniowe 2H Gripper 115 kg | Kauczukowe zaciski do sztangi

Cechy produktu
Zawartość zestawu: biały gryf Delta, talerze obciążeniowe 2H Gripper o łącznej wadze 115 kg I Kauczukowe zaciski do sztangi
- Gryf hybrydowy Delta, 20 kg, 2200 mm
- Czarne talerze obciążeniowe 2H Gripper o łącznej wadze 115 kg
- 1 para kauczukowych zacisków do sztangi
- Kompatybilność z uchwytami olimpijskimi o średnicy 50 mm
Gryf hybrydowy Delta – wszechstronna wydajność do treningu siłowego
- Średnica uchwytu: 28 mm
- Wytrzymałość na wygięcia: 190 000 PSI
- Obciążalność: do 1000 kg
- 2 tuleje miedziane 20 mm + 4 łożyska igiełkowe zapewniające płynny obrót
- Średnio grube radełkowanie wulkaniczne
- Oznaczenia IPF i IWF
- Powłoka ceramiczna Cerakote – odporna na zarysowania, i korozję oraz trwała
- Do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego i treningu funkcjonalnego
Zestaw talerzy obciążeniowych 2H Gripper o łącznej wadze 115 kg
- Ergonomiczne talerze obciążeniowe do sztangi do ćwiczeń funkcjonalnych i z masą własnego ciała.
- Dwa poziome, przeciwległe otwory na dłonie
- Bezpieczne przenoszenie – nawet 25-kilogramowe talerze obciążeniowe można wygodnie nosić w parach
- Łatwe podnoszenie z podłogi dzięki uchwytom
- Zastosowanie hybrydowe: do treningu ze sztangą i ćwiczeń solo
- Ergonomiczne uchwyty poprzeczne zapewniające neutralną pozycję nadgarstków
- Materiał zewnętrzny: kauczuk premium
- Twardość: Shore'a 90 – odporność na uderzenia, trwałość, brak zapachu, brak zarysowań podłogi
- Materiał rdzenia: żeliwo klasy 30
- Bez substancji szkodliwych, zgodne z REACH, certyfikat TÜV
- Do domowej siłowni i na siłownię
Kauczukowe zaciski do sztangi z gwarancją pewnego docisku
- Odporność na poślizg dzięki kauczukowi po wewnętrznej stronie
- Ochrona gryfu przed zarysowaniami – kauczuk to miękki materiał, który doskonale chroni sztangę
ID artykułu
| SKU: | 555-2893 |
| EAN: | 4262446359838 |
Dane techniczne

| Użyta stal | Stal stopowa |
| Kolor | Biały |
| Powłoka | Twardy chrom, Cerakote |
| PSI (Wytrzymałość na wygięcia) | 190 000 PSI |
| Długość całkowita | 2200 mm |
| Waga | 20 kg |
| Limit obciążenia | 1000 kg |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Szerokość wewnętrzna | 1310 mm |
| Średnica powierzchni chwytu | 28,5 mm |
| Radełkowanie | Średnio grube |
| Oznaczenia | Oznaczenia IPF i IWF |
| Radełkowanie środkowe | Nie |
| Długość uchwytów na talerze | 415 mm |
| Średnica uchwytów na talerze | 50 mm |
| Łożyska | 2 tuleje miedziane 20 mm + 4 x łożyska igiełkowe |
| Zastosowanie | Trening funkcjonalny |
| Odporność na pękniecia | Od niskiej do średniej |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
Warunki i zakres dostawy
|
Gryf do sztangi | Delta | Biały | 1x |
|
|
Talerze Gripper 2H | Zestaw talerzy obciążeniowych 115 kg | 1x |
|
|
Gumowe zaciski do sztangi | Kauczuk | 1x |
|
| Łączna cena pojedynczych elementów | 737€ | ||
| Ekskluzywna cena zestawu | 659€ | ||
| Oszczędzasz | 78€ |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Certyfikat REACH | Brak substancji szkodliwych |
| TÜV | Certyfikat TÜV |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Recenzje
Zawartość zestawu: biały gryf Delta, talerze obciążeniowe 2H Gripper o łącznej wadze 115 kg I Kauczukowe zaciski do sztangi
- Gryf hybrydowy Delta, 20 kg, 2200 mm
- Czarne talerze obciążeniowe 2H Gripper o łącznej wadze 115 kg
- 1 para kauczukowych zacisków do sztangi
- Kompatybilność z uchwytami olimpijskimi o średnicy 50 mm
Gryf hybrydowy Delta – wszechstronna wydajność do treningu siłowego
- Średnica uchwytu: 28 mm
- Wytrzymałość na wygięcia: 190 000 PSI
- Obciążalność: do 1000 kg
- 2 tuleje miedziane 20 mm + 4 łożyska igiełkowe zapewniające płynny obrót
- Średnio grube radełkowanie wulkaniczne
- Oznaczenia IPF i IWF
- Powłoka ceramiczna Cerakote – odporna na zarysowania, i korozję oraz trwała
- Do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego i treningu funkcjonalnego
Zestaw talerzy obciążeniowych 2H Gripper o łącznej wadze 115 kg
- Ergonomiczne talerze obciążeniowe do sztangi do ćwiczeń funkcjonalnych i z masą własnego ciała.
- Dwa poziome, przeciwległe otwory na dłonie
- Bezpieczne przenoszenie – nawet 25-kilogramowe talerze obciążeniowe można wygodnie nosić w parach
- Łatwe podnoszenie z podłogi dzięki uchwytom
- Zastosowanie hybrydowe: do treningu ze sztangą i ćwiczeń solo
- Ergonomiczne uchwyty poprzeczne zapewniające neutralną pozycję nadgarstków
- Materiał zewnętrzny: kauczuk premium
- Twardość: Shore'a 90 – odporność na uderzenia, trwałość, brak zapachu, brak zarysowań podłogi
- Materiał rdzenia: żeliwo klasy 30
- Bez substancji szkodliwych, zgodne z REACH, certyfikat TÜV
- Do domowej siłowni i na siłownię
Kauczukowe zaciski do sztangi z gwarancją pewnego docisku
- Odporność na poślizg dzięki kauczukowi po wewnętrznej stronie
- Ochrona gryfu przed zarysowaniami – kauczuk to miękki materiał, który doskonale chroni sztangę
ID artykułu
| SKU: | 555-2893 |
| EAN: | 4262446359838 |

| Użyta stal | Stal stopowa |
| Kolor | Biały |
| Powłoka | Twardy chrom, Cerakote |
| PSI (Wytrzymałość na wygięcia) | 190 000 PSI |
| Długość całkowita | 2200 mm |
| Waga | 20 kg |
| Limit obciążenia | 1000 kg |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Szerokość wewnętrzna | 1310 mm |
| Średnica powierzchni chwytu | 28,5 mm |
| Radełkowanie | Średnio grube |
| Oznaczenia | Oznaczenia IPF i IWF |
| Radełkowanie środkowe | Nie |
| Długość uchwytów na talerze | 415 mm |
| Średnica uchwytów na talerze | 50 mm |
| Łożyska | 2 tuleje miedziane 20 mm + 4 x łożyska igiełkowe |
| Zastosowanie | Trening funkcjonalny |
| Odporność na pękniecia | Od niskiej do średniej |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
|
Gryf do sztangi | Delta | Biały | 1x |
|
|
Talerze Gripper 2H | Zestaw talerzy obciążeniowych 115 kg | 1x |
|
|
Gumowe zaciski do sztangi | Kauczuk | 1x |
|
| Łączna cena pojedynczych elementów | 737€ | ||
| Ekskluzywna cena zestawu | 659€ | ||
| Oszczędzasz | 78€ |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Certyfikat REACH | Brak substancji szkodliwych |
| TÜV | Certyfikat TÜV |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








