Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.









Zestaw R7 HALF RACK

Cechy produktu
Half Rack R7 Half od Atletica –stojak do przysiadów oferujący wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić ławkę do ćwiczeń
- Kompaktowe wymiary, a jednocześnie wyjątkowa stabilność
- Half Rack R7 ma tylko 117 cm głębokości, a dzięki stabilnej metalowej ramie waży 111 kg
- Możesz w pełni skoncentrować się na treningu całego ciała, bez rozpraszania się ewentualnymi drganiami
- Dzięki różnym wariantom uchwytów na drążku do podciągania możesz trenować nie tylko plecy, ale także przedramiona
Sztanga Delta – Biała
- Wysokiej jakości stal z wytrzymałą powłoką ceramiczną w eleganckim białym kolorze
- Długość: 220 cm | Średnica powierzchni chwytu: 28,5 mm
- Obciążalność do 1000 kg
- Precyzyjne radełkowanie dla optymalnego chwytu
- Kompatybilność ze wszystkimi talerzami obciążeniowymi z otworem o średnicy 50 mm
Żeliwne talerze obciążeniowe
- 2 × 20 kg
- 2 × 25 kg
- Waga podana w kilogramach i funtach
- Krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu nie wbijają się nieprzyjemnie w ciało
- Ze względu na niewielką grubość talerze można umieścić na uchwytach do obciążników w większej liczbie niż porównywalne produkty konkurencji
- W celach zobrazowania: 30-centymetrowy bolec może bez problemu pomieścić 8 naszych 10-kilogramowych talerzy żeliwnych
- Wykorzystujemy tak zwany odlew sferoidalny, który jest często stosowany do produkcji części samochodowych, kół, przekładni i ram maszyn
- Żelazo jest odlewane w klasie 30 i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie oraz odpornością na korozję
Dane techniczne

| Wysokość | N/A |
| Waga netto | 20 kg |
| Kolor | Biały |
| Długość | 220 cm |
| Słupy i poprzeczki | Do 1.000kg, testowana wytrzymałość na rozciąganie i obciążenie PSI |
| Haki J Typ 4 | Do 550kg na każdy hak J, testowane pod kątem spadków ciężaru |
| Stacja Deadlift | Do 450kg, testowana pod kątem spadków ciężaru |
| Ramiona Safety Spotter | Do 350kg na parę, testowane pod kątem spadków ciężaru |
| Drążek do podciągania | Do 250kg, testowana wytrzymałość na rozciąganie |
| Drążek do dipsów | Do 250kg, testowana wytrzymałość na rozciąganie |
| Piny do obciążenia | Do 300kg na pin, pasują do talerzy o średnicy 30 i 50mm |
Warunki i zakres dostawy
| R7 Half Rack 1x | Gryf prosty Delta Biały 1x |
| Talerze żeliwne 2x20kg i 2x25kg |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Klucze sześciokątne 17 i 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Half Rack R7 Half od Atletica –stojak do przysiadów oferujący wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić ławkę do ćwiczeń
- Kompaktowe wymiary, a jednocześnie wyjątkowa stabilność
- Half Rack R7 ma tylko 117 cm głębokości, a dzięki stabilnej metalowej ramie waży 111 kg
- Możesz w pełni skoncentrować się na treningu całego ciała, bez rozpraszania się ewentualnymi drganiami
- Dzięki różnym wariantom uchwytów na drążku do podciągania możesz trenować nie tylko plecy, ale także przedramiona
Sztanga Delta – Biała
- Wysokiej jakości stal z wytrzymałą powłoką ceramiczną w eleganckim białym kolorze
- Długość: 220 cm | Średnica powierzchni chwytu: 28,5 mm
- Obciążalność do 1000 kg
- Precyzyjne radełkowanie dla optymalnego chwytu
- Kompatybilność ze wszystkimi talerzami obciążeniowymi z otworem o średnicy 50 mm
Żeliwne talerze obciążeniowe
- 2 × 20 kg
- 2 × 25 kg
- Waga podana w kilogramach i funtach
- Krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu nie wbijają się nieprzyjemnie w ciało
- Ze względu na niewielką grubość talerze można umieścić na uchwytach do obciążników w większej liczbie niż porównywalne produkty konkurencji
- W celach zobrazowania: 30-centymetrowy bolec może bez problemu pomieścić 8 naszych 10-kilogramowych talerzy żeliwnych
- Wykorzystujemy tak zwany odlew sferoidalny, który jest często stosowany do produkcji części samochodowych, kół, przekładni i ram maszyn
- Żelazo jest odlewane w klasie 30 i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie oraz odpornością na korozję

| Wysokość | N/A |
| Waga netto | 20 kg |
| Kolor | Biały |
| Długość | 220 cm |
| Słupy i poprzeczki | Do 1.000kg, testowana wytrzymałość na rozciąganie i obciążenie PSI |
| Haki J Typ 4 | Do 550kg na każdy hak J, testowane pod kątem spadków ciężaru |
| Stacja Deadlift | Do 450kg, testowana pod kątem spadków ciężaru |
| Ramiona Safety Spotter | Do 350kg na parę, testowane pod kątem spadków ciężaru |
| Drążek do podciągania | Do 250kg, testowana wytrzymałość na rozciąganie |
| Drążek do dipsów | Do 250kg, testowana wytrzymałość na rozciąganie |
| Piny do obciążenia | Do 300kg na pin, pasują do talerzy o średnicy 30 i 50mm |
| R7 Half Rack 1x | Gryf prosty Delta Biały 1x |
| Talerze żeliwne 2x20kg i 2x25kg |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Klucze sześciokątne 17 i 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








