Symbol treningu siłowego i wytrzymałościowego
Atrakcyjny wizualnie styl retro w Twojej własnej siłowni domowej.














Symbol treningu siłowego i wytrzymałościowego
Atrakcyjny wizualnie styl retro w Twojej własnej siłowni domowej.
Oznaczenia wagi
Dzięki wadze podanej w kilogramach i funtach Twój trening będzie doskonały.
Niezniszczalność
Dzięki odlewowi z żeliwa sferoidalnego klasy 30 talerze zyskują wysoką wytrzymałość na wygięcia i odporność na korozję.
Zestaw Tusker Armored
Stojak Tusker
Talerze żeliwne

| Wysokość | 73 cm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Długość | 117 cm |
| Waga netto: | 23 kg |
| Średnica tulei: | 48 mm |
| Materiał: | Stal stopowa 11 gauge |
| Grubość metalu: | 3 mm |
| Liczba kółek: | 2x |
| Limit obciążenia: | do 900 kg |
| Zastosowanie | Trening siłowy |
| Odporność na pękniecia | Niska |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Ogłoszenie e-mailowe z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Symbol treningu siłowego i wytrzymałościowego
Atrakcyjny wizualnie styl retro w Twojej własnej siłowni domowej.
Oznaczenia wagi
Dzięki wadze podanej w kilogramach i funtach Twój trening będzie doskonały.
Niezniszczalność
Dzięki odlewowi z żeliwa sferoidalnego klasy 30 talerze zyskują wysoką wytrzymałość na wygięcia i odporność na korozję.
Zestaw Tusker Armored
Stojak Tusker
Talerze żeliwne

| Wysokość | 73 cm |
| Szerokość: | 48 cm |
| Długość | 117 cm |
| Waga netto: | 23 kg |
| Średnica tulei: | 48 mm |
| Materiał: | Stal stopowa 11 gauge |
| Grubość metalu: | 3 mm |
| Liczba kółek: | 2x |
| Limit obciążenia: | do 900 kg |
| Zastosowanie | Trening siłowy |
| Odporność na pękniecia | Niska |
| Średnica otworu | 50 mm |
| Twardość Shore’a | 90 |
| Możliwość używania na zewnątrz | Tak |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Ogłoszenie e-mailowe z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.