Unikalny design Fusion
Wyraziste kolory z ciekawym motywem w połączeniu z odporną na promieniowanie UV folią winylową chronią design i wyróżniają się w każdej siłowni.



























Unikalny design Fusion
Wyraziste kolory z ciekawym motywem w połączeniu z odporną na promieniowanie UV folią winylową chronią design i wyróżniają się w każdej siłowni.
Ekologiczny kauczuk naturalny
Talerze są wykonane z niemal całkowicie bezwonnego kauczuku z 20% dodatkiem recyklingowanej gumy naturalnej – dzięki temu są trwałe i odporne oraz nie zawierają substancji szkodliwych.
Gładka powłoka powierzchni
Dodatkowa warstwa uszczelniająca zapewnia wyjątkowo gładką i łatwą do czyszczenia powierzchnię, która zachowuje intensywność kolorów przez długi czas.
Standaryzowana średnica
Jednolita średnica zewnętrzna wynosząca 45 cm jest zgodna ze standardem IWF, równomiernie rozkłada obciążenie podczas upuszczania talerzy i dobrze chroni podłoże.
Precyzyjny pierścień ze stali nierdzewnej
Pierścień wewnętrzny ze stali nierdzewnej o średnicy 51 mm gwarantuje idealne dopasowanie do wszystkich olimpijskich gryfów do sztang o średnicy 50 mm.
Wysoka precyzja wagi
Niezawodna jakość do podnoszenia ciężarów z maksymalnym odchyleniem wagi wynoszącym jedynie 3%.
Talerze obciążeniowe Bumper Fushion | Para
Kauczuk praktycznie bez zapachu
Gładka powierzchnia dzięki dodatkowemu uszczelnieniu
Odchylenie wagi wynoszące maksymalnie 3%
| Wysokość | N/A |
| Szerokość | N/A |
| Waga netto | 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Długość | N/A |
| Materiał rdzenia | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia | Kauczuk |
| Zapach | Bez zapachu |
| Średnica otworu | Standardowa sztanga 50 mm |
| Kolor | Szary, zielony, żółty, niebieski i czerwony |
| Logo i oznaczenie wagi | biały |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Odchylenie wagi | 3% |
| Twardość Shore'a | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Wysokie |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV: | Tak |
| Testy upuszczeniowe | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testu | Mechaniczny test ciągły |
| Odpowiednie na zewnątrz | Tak |
| Odpowiednie do upuszczania | Tak |
| Talerze Bumper Fushion według wagi | 2x |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie mailowe z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym przez Ciebie terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Unikalny design Fusion
Wyraziste kolory z ciekawym motywem w połączeniu z odporną na promieniowanie UV folią winylową chronią design i wyróżniają się w każdej siłowni.
Ekologiczny kauczuk naturalny
Talerze są wykonane z niemal całkowicie bezwonnego kauczuku z 20% dodatkiem recyklingowanej gumy naturalnej – dzięki temu są trwałe i odporne oraz nie zawierają substancji szkodliwych.
Gładka powłoka powierzchni
Dodatkowa warstwa uszczelniająca zapewnia wyjątkowo gładką i łatwą do czyszczenia powierzchnię, która zachowuje intensywność kolorów przez długi czas.
Standaryzowana średnica
Jednolita średnica zewnętrzna wynosząca 45 cm jest zgodna ze standardem IWF, równomiernie rozkłada obciążenie podczas upuszczania talerzy i dobrze chroni podłoże.
Precyzyjny pierścień ze stali nierdzewnej
Pierścień wewnętrzny ze stali nierdzewnej o średnicy 51 mm gwarantuje idealne dopasowanie do wszystkich olimpijskich gryfów do sztang o średnicy 50 mm.
Wysoka precyzja wagi
Niezawodna jakość do podnoszenia ciężarów z maksymalnym odchyleniem wagi wynoszącym jedynie 3%.
Talerze obciążeniowe Bumper Fushion | Para
Kauczuk praktycznie bez zapachu
Gładka powierzchnia dzięki dodatkowemu uszczelnieniu
Odchylenie wagi wynoszące maksymalnie 3%
| Wysokość | N/A |
| Szerokość | N/A |
| Waga netto | 5 / 10 / 15 / 20 / 25 kg |
| Długość | N/A |
| Materiał rdzenia | Żeliwo klasy 30 |
| Powierzchnia | Kauczuk |
| Zapach | Bez zapachu |
| Średnica otworu | Standardowa sztanga 50 mm |
| Kolor | Szary, zielony, żółty, niebieski i czerwony |
| Logo i oznaczenie wagi | biały |
| Pierścień | Stal nierdzewna |
| Odchylenie wagi | 3% |
| Twardość Shore'a | 90 |
| Tłumienie | Niskie |
| Odbicie | Wysokie |
| Test chemiczny REACH | Brak substancji szkodliwych |
| Odporność na UV: | Tak |
| Testy upuszczeniowe | 20 000 upuszczeń |
| Wysokość testu upuszczeniowego | 50 cm |
| Podłoże testowe | Mata ochronna 20 mm z granulatu gumowego (SBR) na podłożu betonowym |
| Warunki testu | Mechaniczny test ciągły |
| Odpowiednie na zewnątrz | Tak |
| Odpowiednie do upuszczania | Tak |
| Talerze Bumper Fushion według wagi | 2x |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie mailowe z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od dnia zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną w wybranym przez Ciebie terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1 godzina konsultacji online wliczona w cenę |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa pomoc zdalna |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.