Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.









Mammoth | Stojak na hantle Premium

Cechy produktu
Profesjonalny stojak na hantle najwyższej jakości
- Szeroka i wytrzymała konstrukcja z miejscem na 15 par hantli
- Słupki o wysokości 90 cm i grubości materiału 3 mm przy profilu 75x75 mm
- Całkowita nośność 1500 kg, zapewniająca wystarczającą pojemność, nawet dla ciężkich par hantli
- Półki do przechowywania można przesuwać poziomo na okrągłych prętach – dzięki temu wyjmowanie hantli z stojaka jest łatwiejsze
- Lekko pochylone powierzchnie umożliwiają chwytanie hantli bez nadmiernego prostowania nadgarstków
- Brak możliwości wysunięcia hantli dzięki krawędzi zabezpieczającej
- Optymalna wysokość do podnoszenia ciężarów w sposób przyjazny dla pleców
- Praktyczne i uporządkowane przechowywanie hantli podczas lub po treningu
- Maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu i porządek w domowej siłowni oraz w profesjonalnych środowiskach fitnessowych
Numer artykułu
| SKU | 555-1056 |
| EAN | 4260754394923 |
Dane techniczne

| Długość | 250 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Masa netto | 154 kg |
| Materiał | Stal stopowa o grubości 11 |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Dopuszczalne obciążenie | 1500 kg |
Warunki i zakres dostawy
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19, |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Profesjonalny stojak na hantle najwyższej jakości
- Szeroka i wytrzymała konstrukcja z miejscem na 15 par hantli
- Słupki o wysokości 90 cm i grubości materiału 3 mm przy profilu 75x75 mm
- Całkowita nośność 1500 kg, zapewniająca wystarczającą pojemność, nawet dla ciężkich par hantli
- Półki do przechowywania można przesuwać poziomo na okrągłych prętach – dzięki temu wyjmowanie hantli z stojaka jest łatwiejsze
- Lekko pochylone powierzchnie umożliwiają chwytanie hantli bez nadmiernego prostowania nadgarstków
- Brak możliwości wysunięcia hantli dzięki krawędzi zabezpieczającej
- Optymalna wysokość do podnoszenia ciężarów w sposób przyjazny dla pleców
- Praktyczne i uporządkowane przechowywanie hantli podczas lub po treningu
- Maksymalne bezpieczeństwo podczas treningu i porządek w domowej siłowni oraz w profesjonalnych środowiskach fitnessowych
Numer artykułu
| SKU | 555-1056 |
| EAN | 4260754394923 |

| Długość | 250 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Masa netto | 154 kg |
| Materiał | Stal stopowa o grubości 11 |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Dopuszczalne obciążenie | 1500 kg |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19, |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora w wybranym terminie |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | 1h konsultacji online w cenie |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








