Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.












Stojak na hantle okrągłe | 20 sztuk

Cechy produktu
Kompaktowy i stabilnie zaprojektowany stojak na hantle
- Miejsce na 20 okrągłych hantli
- Obie poziomy półek są lekko pochylone do przodu, co ułatwia podnoszenie i odkładanie hantli
- Hantle można wygodnie i przejrzyście przechowywać podczas lub po treningu dla maksymalnego bezpieczeństwa i porządku w siłowni
- Podstawki z tworzywa sztucznego chronią sprzęt i zapobiegają jego przesuwaniu się
- Dzięki podwyższonej środkowej przegrodzie wykluczone jest wypadnięcie hantli
- Projekt odpowiedni dla większości hantli z okrągłymi obciążeniami (stal, żeliwo, poliuretan)
- Waga własna tego stojaka na hantle wynosi 59 kg, a jego całkowite obciążenie maksymalne to 1000 kg
- Ocynkowana stal nie ulega korozji nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności
ID artykułu
| SKU | 555-1287 |
| EAN | 4260754397801 |
Dane techniczne

| Wysokość | 79.2 cm |
| Szerokość | 240.5 cm |
| Głębokość | 56.7 cm |
| Waga netto | 59 kg |
| Długość | NA |
| Długość | 240,4 cm |
| Szerokość | 56,6 cm |
| Wysokość | 79,1 cm |
| Masa netto | 59 kg |
| Materiał | Stal stopowa o grubości 11 |
| Metal [grubość_t | 2mm |
| Dopuszczalne obciążenie | do 1000 kg (50 kg na tacę) |
Warunki i zakres dostawy
| Podwójny stojak na hantle okrągłe | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19, |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Kompaktowy i stabilnie zaprojektowany stojak na hantle
- Miejsce na 20 okrągłych hantli
- Obie poziomy półek są lekko pochylone do przodu, co ułatwia podnoszenie i odkładanie hantli
- Hantle można wygodnie i przejrzyście przechowywać podczas lub po treningu dla maksymalnego bezpieczeństwa i porządku w siłowni
- Podstawki z tworzywa sztucznego chronią sprzęt i zapobiegają jego przesuwaniu się
- Dzięki podwyższonej środkowej przegrodzie wykluczone jest wypadnięcie hantli
- Projekt odpowiedni dla większości hantli z okrągłymi obciążeniami (stal, żeliwo, poliuretan)
- Waga własna tego stojaka na hantle wynosi 59 kg, a jego całkowite obciążenie maksymalne to 1000 kg
- Ocynkowana stal nie ulega korozji nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności
ID artykułu
| SKU | 555-1287 |
| EAN | 4260754397801 |

| Wysokość | 79.2 cm |
| Szerokość | 240.5 cm |
| Głębokość | 56.7 cm |
| Waga netto | 59 kg |
| Długość | NA |
| Długość | 240,4 cm |
| Szerokość | 56,6 cm |
| Wysokość | 79,1 cm |
| Masa netto | 59 kg |
| Materiał | Stal stopowa o grubości 11 |
| Metal [grubość_t | 2mm |
| Dopuszczalne obciążenie | do 1000 kg (50 kg na tacę) |
| Podwójny stojak na hantle okrągłe | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19, |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








