Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.





Słupek 255 cm na zewnątrz (Para) | Stal nierdzewna

Cechy produktu
Najwyższa jakość – Duża odporność na warunki atmosferyczne
- 2 słupki o długości 255 cm wykonane ze stali nierdzewnej, pasujące do naszej serii R8 Outdoor.
Wymiary profilu 7,5 x 7,5 cm z grubością materiału 3 mm. Otwory o średnicy 25 mm z rozstawem środkowym 50 mm. - Można je stosować jako słupki do ścianki 2-słupkowej lub półstojaka, a także do pełnowymiarowego stojaka 4-, 6- lub nawet 8-słupkowego. Dzięki modułowej konstrukcji możliwości są tu nieograniczone.
- W konstrukcji naszych urządzeń zewnętrznych używamy stali nierdzewnej klasy 304. Dzięki temu są odporne na deszcz, śnieg i słońce.
- SS304 jest trudniejszym materiałem w obróbce niż większość stopów stali i charakteryzuje się niezwykle wysoką odpornością na korozję.
- Świetnie znosi uderzenia i inne obciążenia.
- Wysokiej jakości spawanie i specjalna konstrukcja zapewniają również wysoką odporność na burze.
ID artykułu
| SKU | 555-2003 |
| EAN | 4262446351795 |
Dane techniczne

| Długość | 255cm |
| Szerokość | 7.5cm x 7.5cm |
| Grubość materiału | 3mm |
| Rozstaw otworów | 50mm |
| Średnica otworu (Pin) | 25mm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Obciążenie | do 600kg |
| Kompatybilność | Odpowiednie do wszystkich klatek R8 Power Rack |
| Rodzaj stali | Stal nierdzewna 304 |
| Rura kwadratowa | 75mmx75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Malowane proszkowo |
| Odporność na korozję | Gwarantowana odporność na rdzę |
Warunki i zakres dostawy
| R8 Outdoor Upright 255cm | 1x para |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Najwyższa jakość – Duża odporność na warunki atmosferyczne
- 2 słupki o długości 255 cm wykonane ze stali nierdzewnej, pasujące do naszej serii R8 Outdoor.
Wymiary profilu 7,5 x 7,5 cm z grubością materiału 3 mm. Otwory o średnicy 25 mm z rozstawem środkowym 50 mm. - Można je stosować jako słupki do ścianki 2-słupkowej lub półstojaka, a także do pełnowymiarowego stojaka 4-, 6- lub nawet 8-słupkowego. Dzięki modułowej konstrukcji możliwości są tu nieograniczone.
- W konstrukcji naszych urządzeń zewnętrznych używamy stali nierdzewnej klasy 304. Dzięki temu są odporne na deszcz, śnieg i słońce.
- SS304 jest trudniejszym materiałem w obróbce niż większość stopów stali i charakteryzuje się niezwykle wysoką odpornością na korozję.
- Świetnie znosi uderzenia i inne obciążenia.
- Wysokiej jakości spawanie i specjalna konstrukcja zapewniają również wysoką odporność na burze.
ID artykułu
| SKU | 555-2003 |
| EAN | 4262446351795 |

| Długość | 255cm |
| Szerokość | 7.5cm x 7.5cm |
| Grubość materiału | 3mm |
| Rozstaw otworów | 50mm |
| Średnica otworu (Pin) | 25mm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Obciążenie | do 600kg |
| Kompatybilność | Odpowiednie do wszystkich klatek R8 Power Rack |
| Rodzaj stali | Stal nierdzewna 304 |
| Rura kwadratowa | 75mmx75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Malowane proszkowo |
| Odporność na korozję | Gwarantowana odporność na rdzę |
| R8 Outdoor Upright 255cm | 1x para |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








