Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.








R8 Leg-Curl | Extension

Cechy produktu
Trening mięśni nóg aż do zmęczenia
- Elastyczne ustawienia pozwalające na pełny zakres ruchu od skurczu mięśni do maksymalnego wyprostu
- Trening ze stosem obciążeniowym do 125 kg
Specjalnie zaprojektowana maszyna do treningu nóg
- Umożliwia ukierunkowany trening tylnej części nóg, w szczególności mięśni ud
- Składa się z wyściełanej ławki, na której można leżeć, oraz stosu obciążeniowego i mechanizmu dźwigni, który przesuwa ciężar
Stałe siedzisko do wszechstronnego zastosowania
- Może być również używane do przysiadów bułgarskich z hantlami
Idealny sprzęt również do rozgrzewki i ćwiczeń rozciągających
- Trening z wyprostem nóg pomaga wzmocnić i ujędrnić mięśnie nóg, stabilizować stawy oraz poprawić równowagę
- Może również pomóc zapobiegać kontuzjom i zwiększać elastyczność nóg
Oszczędność miejsca i funkcjonalność
- Moduł do uginania nóg to ekonomiczna i kompaktowa alternatywa dla oddzielnej stacji treningowej do nóg
- Leg Curl R8 zamocowany bezpośrednio na Power Racku zwiększa jego całkowitą głębokość jedynie o 88 cm
- Ten niewielki dodatkowy wymóg przestrzeni zapewnia ogromny wzrost różnorodności ćwiczeń
Szczegóły mają znaczenie
- Wzmocnienie więzadeł wokół stawu kolanowego
- Wzmocnienie mięśni czworogłowych ud
- Wzmocnienie mięśni ud
- Zwiększenie elastyczności kręgosłupa
- Poprawa postawy
ID artykułu
| SKU | PR-R8-0166 |
| EAN | 4260754391540 |
Dane techniczne

| Długość | 88 cm |
| Waga netto | 23 kg |
| Kolor | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg z wkładkami na sztangę |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Odstęp otworów | 50 mm |
| Średnica otworu (pin) | 25 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójna powłoka proszkowa |
| Odporność na korozję | Stop cynkowy |
| Śruby mocujące (dołączone) | M20 i M12 |
| Kompatybilność ATLETICA | Pasuje do wszystkich systemów R8 Power Racków |
Warunki i zakres dostawy
| R8 Leg Curl Option | 1x |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Trening mięśni nóg aż do zmęczenia
- Elastyczne ustawienia pozwalające na pełny zakres ruchu od skurczu mięśni do maksymalnego wyprostu
- Trening ze stosem obciążeniowym do 125 kg
Specjalnie zaprojektowana maszyna do treningu nóg
- Umożliwia ukierunkowany trening tylnej części nóg, w szczególności mięśni ud
- Składa się z wyściełanej ławki, na której można leżeć, oraz stosu obciążeniowego i mechanizmu dźwigni, który przesuwa ciężar
Stałe siedzisko do wszechstronnego zastosowania
- Może być również używane do przysiadów bułgarskich z hantlami
Idealny sprzęt również do rozgrzewki i ćwiczeń rozciągających
- Trening z wyprostem nóg pomaga wzmocnić i ujędrnić mięśnie nóg, stabilizować stawy oraz poprawić równowagę
- Może również pomóc zapobiegać kontuzjom i zwiększać elastyczność nóg
Oszczędność miejsca i funkcjonalność
- Moduł do uginania nóg to ekonomiczna i kompaktowa alternatywa dla oddzielnej stacji treningowej do nóg
- Leg Curl R8 zamocowany bezpośrednio na Power Racku zwiększa jego całkowitą głębokość jedynie o 88 cm
- Ten niewielki dodatkowy wymóg przestrzeni zapewnia ogromny wzrost różnorodności ćwiczeń
Szczegóły mają znaczenie
- Wzmocnienie więzadeł wokół stawu kolanowego
- Wzmocnienie mięśni czworogłowych ud
- Wzmocnienie mięśni ud
- Zwiększenie elastyczności kręgosłupa
- Poprawa postawy
ID artykułu
| SKU | PR-R8-0166 |
| EAN | 4260754391540 |

| Długość | 88 cm |
| Waga netto | 23 kg |
| Kolor | Czarny |
| Maksymalne obciążenie | 125 kg z wkładkami na sztangę |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Odstęp otworów | 50 mm |
| Średnica otworu (pin) | 25 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójna powłoka proszkowa |
| Odporność na korozję | Stop cynkowy |
| Śruby mocujące (dołączone) | M20 i M12 |
| Kompatybilność ATLETICA | Pasuje do wszystkich systemów R8 Power Racków |
| R8 Leg Curl Option | 1x |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








