Kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
Łączy w sobie najwyższej jakości stojak do ćwiczeń z wysokiej jakości krzyżakiem kablowym, z którego mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.


























Kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
Łączy w sobie najwyższej jakości stojak do ćwiczeń z wysokiej jakości krzyżakiem kablowym, z którego mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.
Wszechstronny uchwyt kablowy
Największą zaletą jest wyciąg linowy z niezależnymi rolkami do treningu jednostronnego i 34-stopniową regulacją wysokości.
Kompleksowe akcesoria
W zestawie pasy bezpieczeństwa, drążek do podciągania z wieloma uchwytami, podwójny uchwyt na drążek i haki J, co zapewnia kompleksowy trening.
Elastyczne opcje oporu
Dwa sanki obciążeniowe Cable Cross można obciążać typowymi talerzami o średnicy otworu 50 mm.
Bezpieczne szkolenie
Paski bezpieczeństwa chronią przed urazami w przypadku niewydolności mięśni, a wielouchwytowy drążek umożliwia wszechstronny trening.
Sprawdzona jakość
Certyfikaty TÜV i GS zgodne z normą EN 20597: Stojaki treningowe Atletica R8 spełniają najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa i nadają się do użytku w komercyjnych studiach fitness.
R8 Duality | 2x 95 kg | Wąski | Średni | Szeroki | Obciążenie talerzowe
R8 Duality | 2 × 95 kg | Wąski
R8 Duality | 2 × 95 kg | Średni
R8 Duality | 2 × 95 kg | Szeroka
R8 Duality | Szeroki | Obciążenie talerzowe
ID artykułu
| SKU | 555-1745; 555-1746, 555-1747; 555-1743 |
| EAN | 4260754394602; 4260754395890; 4260754394619; 4260754390970 |
| Kolor | Czarny matowy |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | przód: 50 mm x 50 mm; tył: 75 mm x 75 mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-krotne grawerowanie laserowe + 9-krotna bardzo precyzyjna regulacja poprzeczek |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie sprzęty ATLETICA R8 - koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Ciężary wtykowe |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x95kg |
| Przełożenie | 1:1 lub 1:2 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Linka stalowa czterokrotnie powlekana |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | R8-Duality PRO |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Kompaktowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”
Łączy w sobie najwyższej jakości stojak do ćwiczeń z wysokiej jakości krzyżakiem kablowym, z którego mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.
Wszechstronny uchwyt kablowy
Największą zaletą jest wyciąg linowy z niezależnymi rolkami do treningu jednostronnego i 34-stopniową regulacją wysokości.
Kompleksowe akcesoria
W zestawie pasy bezpieczeństwa, drążek do podciągania z wieloma uchwytami, podwójny uchwyt na drążek i haki J, co zapewnia kompleksowy trening.
Elastyczne opcje oporu
Dwa sanki obciążeniowe Cable Cross można obciążać typowymi talerzami o średnicy otworu 50 mm.
Bezpieczne szkolenie
Paski bezpieczeństwa chronią przed urazami w przypadku niewydolności mięśni, a wielouchwytowy drążek umożliwia wszechstronny trening.
Sprawdzona jakość
Certyfikaty TÜV i GS zgodne z normą EN 20597: Stojaki treningowe Atletica R8 spełniają najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa i nadają się do użytku w komercyjnych studiach fitness.
R8 Duality | 2x 95 kg | Wąski | Średni | Szeroki | Obciążenie talerzowe
R8 Duality | 2 × 95 kg | Wąski
R8 Duality | 2 × 95 kg | Średni
R8 Duality | 2 × 95 kg | Szeroka
R8 Duality | Szeroki | Obciążenie talerzowe
ID artykułu
| SKU | 555-1745; 555-1746, 555-1747; 555-1743 |
| EAN | 4260754394602; 4260754395890; 4260754394619; 4260754390970 |
| Kolor | Czarny matowy |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | przód: 50 mm x 50 mm; tył: 75 mm x 75 mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50mm |
| Otwór (bolec) | 25mm |
| Odległość między środkami otworów | 50mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-krotne grawerowanie laserowe + 9-krotna bardzo precyzyjna regulacja poprzeczek |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie sprzęty ATLETICA R8 - koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Ciężary wtykowe |
| Stopniowanie | 5kg |
| Podział bloku obciążeniowego | 2x95kg |
| Przełożenie | 1:1 lub 1:2 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Linka stalowa czterokrotnie powlekana |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie studyjne i komercyjne |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | R8-Duality PRO |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.