Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.






R8 BlackHawk | Power Rack | Biały

Cechy produktu
Power Rack R8-BlackHawk z wyciągiem górnym
- Rozszerzona wersja modelu Base1 z wbudowanym wyciągiem górnym i jednostką do wiosłowania
- W zestawie z drugą parą haków J do treningu równoległego
- Drążek do podciągnięć z wieloma możliwościami chwytu zastępuje standardowy drążek do podciągania
- Suwnice z obciążeniami z otworem o średnicy 50 mm, kompatybilne ze wszystkimi popularnymi obciążnikami
- Idealny sprzęt do ambitnych ćwiczeń w domu lub na siłowni
Kompaktowy, stabilny i przemyślany projekt
- Poprzeczki 78 cm – zajmują mało miejsca, ale oferują wszystkie możliwości treningowe
- Wyciągi górne służą jednocześnie jako przeciwwaga dla maksymalnej stabilności
- Stojak nadaje się do dynamicznych ćwiczeń, takich jak Muscle-Ups lub Kipping Pull-Ups
- Dwie pozycje sztangi umożliwiają płynną zmianę ćwiczeń
- Idealny rack do treningów z ławką
Trening bez kompromisów
- Możliwość treningu w parze
- Szybka zmiana między przysiadami, wyciskaniem na ławce, podciąganiem się i wiosłowaniem
- Umożliwia efektywny trening superseriowy lub obwodowy
- Zoptymalizowany do ćwiczeń pleców, bicepsów i mięśni tułowia
Doskonały projekt i wysoka jakość materiałów
- Dostępny w kolorze czarnym, białym, stalowym, Sportscar Red, Military Green lub Electric Green
- Wytrzymała powłoka proszkowa z ulepszoną ochroną przed rdzą
- Precyzyjne spoiny i trwała konstrukcja stalowa
- Łatwa pielęgnacja i wytrzymałość w codziennym użytkowaniu
R8 BlackHawk – zaprojektowany w Niemczech
- Pełnowartościowy Power Rack zapewniający maksymalną różnorodność treningów
- Idealna równowaga między funkcjonalnością, designem i zajmowaną przestrzenią
- Kompatybilność z wieloma akcesoriami z serii R8
- Idealny sprzęt do ambitnych siłowni domowych i profesjonalnych klubów fitness
Dane techniczne
| Wysokość | 226cm |
| Szerokość | 123cm |
| Głębokość | 181 cm (93 cm stojak + 88 cm szerokość wyciągu) |
| Waga netto | 188kg |
| Długość | NA |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50 mm |
| Otwór (bolec) | 25 mm |
| Odległość między środkami otworów | 50 mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-drożne grawerowane laserowo + 9-drożne, ultradokładnie regulowane poprzeczki |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 30 mm i 50 mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie talerzowe |
| Podział bloku obciążeniowego | N/D |
| Przełożenie | 1:1 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Kabel stalowy powlekany poczwórnie |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
Warunki i zakres dostawy
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Power Rack R8-BlackHawk z wyciągiem górnym
- Rozszerzona wersja modelu Base1 z wbudowanym wyciągiem górnym i jednostką do wiosłowania
- W zestawie z drugą parą haków J do treningu równoległego
- Drążek do podciągnięć z wieloma możliwościami chwytu zastępuje standardowy drążek do podciągania
- Suwnice z obciążeniami z otworem o średnicy 50 mm, kompatybilne ze wszystkimi popularnymi obciążnikami
- Idealny sprzęt do ambitnych ćwiczeń w domu lub na siłowni
Kompaktowy, stabilny i przemyślany projekt
- Poprzeczki 78 cm – zajmują mało miejsca, ale oferują wszystkie możliwości treningowe
- Wyciągi górne służą jednocześnie jako przeciwwaga dla maksymalnej stabilności
- Stojak nadaje się do dynamicznych ćwiczeń, takich jak Muscle-Ups lub Kipping Pull-Ups
- Dwie pozycje sztangi umożliwiają płynną zmianę ćwiczeń
- Idealny rack do treningów z ławką
Trening bez kompromisów
- Możliwość treningu w parze
- Szybka zmiana między przysiadami, wyciskaniem na ławce, podciąganiem się i wiosłowaniem
- Umożliwia efektywny trening superseriowy lub obwodowy
- Zoptymalizowany do ćwiczeń pleców, bicepsów i mięśni tułowia
Doskonały projekt i wysoka jakość materiałów
- Dostępny w kolorze czarnym, białym, stalowym, Sportscar Red, Military Green lub Electric Green
- Wytrzymała powłoka proszkowa z ulepszoną ochroną przed rdzą
- Precyzyjne spoiny i trwała konstrukcja stalowa
- Łatwa pielęgnacja i wytrzymałość w codziennym użytkowaniu
R8 BlackHawk – zaprojektowany w Niemczech
- Pełnowartościowy Power Rack zapewniający maksymalną różnorodność treningów
- Idealna równowaga między funkcjonalnością, designem i zajmowaną przestrzenią
- Kompatybilność z wieloma akcesoriami z serii R8
- Idealny sprzęt do ambitnych siłowni domowych i profesjonalnych klubów fitness
| Wysokość | 226cm |
| Szerokość | 123cm |
| Głębokość | 181 cm (93 cm stojak + 88 cm szerokość wyciągu) |
| Waga netto | 188kg |
| Długość | NA |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75mm x 75mm |
| Grubość metalu | 3mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Układ otworów | 50 mm |
| Otwór (bolec) | 25 mm |
| Odległość między środkami otworów | 50 mm |
| Numerowanie i skalowanie | 32-drożne grawerowane laserowo + 9-drożne, ultradokładnie regulowane poprzeczki |
| Kompatybilność z talerzami obciążeniowymi | 30 mm i 50 mm |
| Kompatybilność z innymi produktami ATLETICA | Wszystkie akcesoria ATLETICA R8 - koncepcja modułowa |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie talerzowe |
| Podział bloku obciążeniowego | N/D |
| Przełożenie | 1:1 |
| Rolka | Tworzywo sztuczne |
| Kabel | Kabel stalowy powlekany poczwórnie |
| Obrót wyciągu kablowego | 180° |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 2h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








