Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.









B2 | Opcjonalny LegMaster

Cechy produktu
Ulepszenie LegMaster dla twojej B2
- Przekształca ławkę treningową B2 w efektywną stację do treningu nóg
- Prostowanie i uginanie nóg (Leg Extension & Leg Curl) w jednej przystawce
- Celowany trening mięśni czworogłowych i dwugłowych ud
- Szybko zamontowany, równie szybko zdjęty
- Montaż i demontaż w kilku ruchach bezpośrednio na ławce
- Więcej treningu nóg bez przebudowy twojego setupu
- Przystawka może pozostać zamontowana, podczas gdy ławka jest używana jako płaska lub skośna
- Sprytny dodatek: Blokada nóg i stóp umożliwia dodatkowe wykorzystanie jako ławki do brzuszków
- Elastyczne ładowanie talerzami 30 mm lub 50 mm talerzami
Ławka wielofunkcyjna wykorzystuje tak zwany stojak trójnożny z gumowanymi stopkami
- To w połączeniu z wagą własną 32 kg
- Bardzo stabilna dzięki stali o grubości 2,5 mm.
- Taka konstrukcja cieszy się dużą popularnością wśród trójboistów
Komfortowa tapicerka i solidne skórzane pokrycie
- Możliwość rozbudowy o opcję biceps ArmCurl
- B2 LegMaster można również wyposażyć w opcjonalnie dostępną przystawkę do uginania ramion (biceps)
- KOMPATYBILNOŚĆ: pasuje tylko do B2 Armmaster, B2 Legmaster i B2 Fullbody! Nie pasuje do ławki treningowej B2 (555-1182)
ID Artykułu
| SKU: | 555-1186 |
| EAN: | 4260754396477 |
Dane techniczne
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 71 cm |
| Waga netto | 30 kg |
| Długość | 152 cm |
| 200kg |
| Odchylenie do tyłu | Od -15° do 85° |
| Regulacja kąta oparcia | 7 razy |
| Regulacja kąta siedziska | 3 razy |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | NA |
| Grubość metalu | 2.5 mm |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Warstwa cynku zapobiegająca rdzewieniu |
| Powłoka | Skóra |
| Grubość poduszki | 6 cm |
| Materiał wewnętrzny | Gąbka |
| Szczelina między siedziskiem a oparciem | 4 cm |
| Najszerszy punkt | 71 cm |
| Najwęższy punkt | 27 cm |
Warunki i zakres dostawy
| Ławka treningowa B2 LegMaster: | 1x |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Ulepszenie LegMaster dla twojej B2
- Przekształca ławkę treningową B2 w efektywną stację do treningu nóg
- Prostowanie i uginanie nóg (Leg Extension & Leg Curl) w jednej przystawce
- Celowany trening mięśni czworogłowych i dwugłowych ud
- Szybko zamontowany, równie szybko zdjęty
- Montaż i demontaż w kilku ruchach bezpośrednio na ławce
- Więcej treningu nóg bez przebudowy twojego setupu
- Przystawka może pozostać zamontowana, podczas gdy ławka jest używana jako płaska lub skośna
- Sprytny dodatek: Blokada nóg i stóp umożliwia dodatkowe wykorzystanie jako ławki do brzuszków
- Elastyczne ładowanie talerzami 30 mm lub 50 mm talerzami
Ławka wielofunkcyjna wykorzystuje tak zwany stojak trójnożny z gumowanymi stopkami
- To w połączeniu z wagą własną 32 kg
- Bardzo stabilna dzięki stali o grubości 2,5 mm.
- Taka konstrukcja cieszy się dużą popularnością wśród trójboistów
Komfortowa tapicerka i solidne skórzane pokrycie
- Możliwość rozbudowy o opcję biceps ArmCurl
- B2 LegMaster można również wyposażyć w opcjonalnie dostępną przystawkę do uginania ramion (biceps)
- KOMPATYBILNOŚĆ: pasuje tylko do B2 Armmaster, B2 Legmaster i B2 Fullbody! Nie pasuje do ławki treningowej B2 (555-1182)
ID Artykułu
| SKU: | 555-1186 |
| EAN: | 4260754396477 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 71 cm |
| Waga netto | 30 kg |
| Długość | 152 cm |
| 200kg |
| Odchylenie do tyłu | Od -15° do 85° |
| Regulacja kąta oparcia | 7 razy |
| Regulacja kąta siedziska | 3 razy |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | NA |
| Grubość metalu | 2.5 mm |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Warstwa cynku zapobiegająca rdzewieniu |
| Powłoka | Skóra |
| Grubość poduszki | 6 cm |
| Materiał wewnętrzny | Gąbka |
| Szczelina między siedziskiem a oparciem | 4 cm |
| Najszerszy punkt | 71 cm |
| Najwęższy punkt | 27 cm |
| Ławka treningowa B2 LegMaster: | 1x |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








