Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.






Poprzeczka R8 Outdoor 108 cm (w parze) | Ocynkowane ogniwo

Cechy produktu
Ocynk ogniowy - Najlepsza ochrona przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi
- 2 sztuki 108 cm długich poprzeczek ze stali nierdzewnej, pasujące do naszej serii R8 Outdoor.
- Długość 108 cm w połączeniu z szerokością po 7,5 cm na każde pionowe ramie daje całkowitą głębokość lub szerokość 123 cm w naszych Power Rackach R8 Outdoor.
- Ocynkowanie ogniowe chroni nasze urządzenia zewnętrzne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz przed korozją.
- Podczas ocynkowania ogniowego stal jest zanurzana w kąpieli z roztopionym cynkiem, co tworzy odporną na korozję, wielowarstwową powłokę złożoną ze stopu cynku i żelaza oraz metalu cynkowego.
- W trakcie procesu zachodzi reakcja metalurgiczna między żelazem w stali a roztopionym cynkiem.
- Powstaje warstwa odporna na rdzę i warunki atmosferyczne zarówno na zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie metalu.
ID-Artykułu
| SKU | 555-2428 |
| EAN | 4262446355151 |
Dane techniczne

| Długość | 108 cm |
| Szerokość | 7,5 cm x 7,5 cm |
| Grubość materiału | 3 mm |
| Kolor | Grafitowa czerń |
| Granice obciążenia | 400 kg |
| Kompatybilność | Odpowiedni do wszystkich stojaków R8 Power Rack |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75 x 75 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Ocynkowany ogniowo, poddany obróbce powierzchniowej i dwukrotnie malowany proszkowo |
| Odporność na korozję | Gwarantowana odporność na rdzę |
Warunki i zakres dostawy
| R8 Outdoor Poprzeczka 108cm | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Ocynk ogniowy - Najlepsza ochrona przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi
- 2 sztuki 108 cm długich poprzeczek ze stali nierdzewnej, pasujące do naszej serii R8 Outdoor.
- Długość 108 cm w połączeniu z szerokością po 7,5 cm na każde pionowe ramie daje całkowitą głębokość lub szerokość 123 cm w naszych Power Rackach R8 Outdoor.
- Ocynkowanie ogniowe chroni nasze urządzenia zewnętrzne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz przed korozją.
- Podczas ocynkowania ogniowego stal jest zanurzana w kąpieli z roztopionym cynkiem, co tworzy odporną na korozję, wielowarstwową powłokę złożoną ze stopu cynku i żelaza oraz metalu cynkowego.
- W trakcie procesu zachodzi reakcja metalurgiczna między żelazem w stali a roztopionym cynkiem.
- Powstaje warstwa odporna na rdzę i warunki atmosferyczne zarówno na zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie metalu.
ID-Artykułu
| SKU | 555-2428 |
| EAN | 4262446355151 |

| Długość | 108 cm |
| Szerokość | 7,5 cm x 7,5 cm |
| Grubość materiału | 3 mm |
| Kolor | Grafitowa czerń |
| Granice obciążenia | 400 kg |
| Kompatybilność | Odpowiedni do wszystkich stojaków R8 Power Rack |
| Rodzaj stali | Stal stopowa |
| Rura kwadratowa | 75 x 75 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Ocynkowany ogniowo, poddany obróbce powierzchniowej i dwukrotnie malowany proszkowo |
| Odporność na korozję | Gwarantowana odporność na rdzę |
| R8 Outdoor Poprzeczka 108cm | 1x |
| Gwarancja na ramę podstawową | LifeTime |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 S, możliwe zastosowanie w studiu i w obiektach komercyjnych |
| Dostawa | Spedycja na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora z wybraną datą |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzina konsultacji online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








