Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.






R5 Spotter Arms

Cechy produktu
Grube protektory z ekstremalnie wytrzymałego plastiku UHMW chronią przed uszkodzeniami powłoki sprzętu
- Stabilne i funkcjonalne zabezpieczenia treningowe
- Nasze ramiona asekuracyjne R5 służą Twojemu bezpieczeństwu treningowemu, zwłaszcza podczas wykonywania ciężkich ćwiczeń, takich jak przysiady, wyciskanie na ławce oraz wyciskanie żołnierskie
- W przeciwieństwie do innych zabezpieczeń ramiona asekuracyjne mogą być stosowane również przed stojakiem, ponieważ do ich zamontowania potrzebny jest tylko jeden słupek
- W przypadku całkowitego wyczerpania mięśni możesz bezpiecznie odłożyć ciężar na ramiona asekuracyjne, unikając jego upuszczenia i ewentualnych urazów
- W razie potrzeby można je łatwo wymienić, przywracając ich pierwotny wygląd
- Powierzchnie do odkładania sztangi mają długość 39,5 cm i szerokość 5 cm
- Jeśli nie chcesz, aby ta zabezpieczająca konstrukcja dodawała głębokości do Twojego stojaka, możesz zamontować ramiona asekuracyjne także w jego wnętrzu
- Ramiona można łatwo i szybko regulować na odpowiedniej wysokości, a w razie potrzeby szybko usunąć
- Maksymalna nośność ramion to 400 kg na parę, co jest zasługą wzmocnionych płyt na spodzie
- UWAGA: Przy tak wysokich obciążeniach stojak R5 może się przewrócić, jeśli ramiona asekuracyjne będą wystawać poza niego
- Można temu zapobiec, przykręcając stojak do podłogi lub zapewniając wystarczającą przeciwwagę z tyłu stojaka
ID artykułu
| SKU | PR-R5-0020 |
| EAN | 4260754391724 |
Dane techniczne

| Długość | 39,5 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Waga netto | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Granice obciążenia | do 400 kg na parę |
| Typ stali: | Stal stopowa |
| Profil kwadratowy: | 50 mm x 50 mm |
| Rozstaw otworów: | 60 mm |
| Otwór (Trzpień): | 25 mm |
| Grubość metalu: | 2 mm |
| Powłoka: | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję: | Stop cynku |
| Kompatybilność ATLETICA: | Pasuje do wszystkich R5 Power Racks |
| Śruby łączące (w zestawie): | M20 i M12 |
Warunki i zakres dostawy
| Ramiona R8 Spotter Arms | 1x para |
| Dostawa | Wysyłka z dostawą na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Grube protektory z ekstremalnie wytrzymałego plastiku UHMW chronią przed uszkodzeniami powłoki sprzętu
- Stabilne i funkcjonalne zabezpieczenia treningowe
- Nasze ramiona asekuracyjne R5 służą Twojemu bezpieczeństwu treningowemu, zwłaszcza podczas wykonywania ciężkich ćwiczeń, takich jak przysiady, wyciskanie na ławce oraz wyciskanie żołnierskie
- W przeciwieństwie do innych zabezpieczeń ramiona asekuracyjne mogą być stosowane również przed stojakiem, ponieważ do ich zamontowania potrzebny jest tylko jeden słupek
- W przypadku całkowitego wyczerpania mięśni możesz bezpiecznie odłożyć ciężar na ramiona asekuracyjne, unikając jego upuszczenia i ewentualnych urazów
- W razie potrzeby można je łatwo wymienić, przywracając ich pierwotny wygląd
- Powierzchnie do odkładania sztangi mają długość 39,5 cm i szerokość 5 cm
- Jeśli nie chcesz, aby ta zabezpieczająca konstrukcja dodawała głębokości do Twojego stojaka, możesz zamontować ramiona asekuracyjne także w jego wnętrzu
- Ramiona można łatwo i szybko regulować na odpowiedniej wysokości, a w razie potrzeby szybko usunąć
- Maksymalna nośność ramion to 400 kg na parę, co jest zasługą wzmocnionych płyt na spodzie
- UWAGA: Przy tak wysokich obciążeniach stojak R5 może się przewrócić, jeśli ramiona asekuracyjne będą wystawać poza niego
- Można temu zapobiec, przykręcając stojak do podłogi lub zapewniając wystarczającą przeciwwagę z tyłu stojaka
ID artykułu
| SKU | PR-R5-0020 |
| EAN | 4260754391724 |

| Długość | 39,5 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Waga netto | 9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Granice obciążenia | do 400 kg na parę |
| Typ stali: | Stal stopowa |
| Profil kwadratowy: | 50 mm x 50 mm |
| Rozstaw otworów: | 60 mm |
| Otwór (Trzpień): | 25 mm |
| Grubość metalu: | 2 mm |
| Powłoka: | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję: | Stop cynku |
| Kompatybilność ATLETICA: | Pasuje do wszystkich R5 Power Racks |
| Śruby łączące (w zestawie): | M20 i M12 |
| Ramiona R8 Spotter Arms | 1x para |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka z dostawą na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








