Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.








Rozszerzenie R5 Sixleg

Cechy produktu
Dla większej stabilności i większej przestrzeni w Power Racku
- Rozszerzenie Sixleg to funkcjonalny dodatek, dzięki któremu możesz przekształcić swój Power Rack R5 w model z łącznie 6 słupkami
- W ten sposób Twój Power Rack nie tylko zwiększy swoje możliwości, ale umożliwi też użycie ośmiu dodatkowych uchwytów na obciążenia
- W ten sposób możesz przechowywać swoje talerze obciążeniowe w zasięgu ręki, zachowując pełną swobodę ruchu w obrębie samego stojaka
- Co więcej, zwiększa to stabilność urządzenia, dzięki czemu możesz bezpieczniej wykonywać ćwiczenia kalisteniczne i dynamiczne
- Śruby montażowe znajdują się w zestawie
- Dzięki ładowności do 350 kg możesz liczyć na jeszcze większą elastyczność podczas treningu
ID artykułu
| SKU | 555-1595 |
| EAN | 4260754399195 |
Dane techniczne

| Wysokość | 184cm |
| Głębokość | 66cm |
| Waga netto | 28kg |
| Długość | 183cm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 50mm x 50mm |
| Grubość metalu | 2mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
Warunki i zakres dostawy
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 H, możliwe zastosowanie w studiu i obiektach komercyjnych |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora w wybranym terminie |
Recenzje
Dla większej stabilności i większej przestrzeni w Power Racku
- Rozszerzenie Sixleg to funkcjonalny dodatek, dzięki któremu możesz przekształcić swój Power Rack R5 w model z łącznie 6 słupkami
- W ten sposób Twój Power Rack nie tylko zwiększy swoje możliwości, ale umożliwi też użycie ośmiu dodatkowych uchwytów na obciążenia
- W ten sposób możesz przechowywać swoje talerze obciążeniowe w zasięgu ręki, zachowując pełną swobodę ruchu w obrębie samego stojaka
- Co więcej, zwiększa to stabilność urządzenia, dzięki czemu możesz bezpieczniej wykonywać ćwiczenia kalisteniczne i dynamiczne
- Śruby montażowe znajdują się w zestawie
- Dzięki ładowności do 350 kg możesz liczyć na jeszcze większą elastyczność podczas treningu
ID artykułu
| SKU | 555-1595 |
| EAN | 4260754399195 |

| Wysokość | 184cm |
| Głębokość | 66cm |
| Waga netto | 28kg |
| Długość | 183cm |
| Rodzaj stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 50mm x 50mm |
| Grubość metalu | 2mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Gwarancja na ramę podstawową | Dożywotnia |
| Gwarancja na elementy dodatkowe | 5 lat |
| Zezwolenie | EN 20957 H, możliwe zastosowanie w studiu i obiektach komercyjnych |
| TÜV |
Certyfikacja TÜV Rheinland i GS
|
| Dostawa | Dostawa spedycyjna na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem daty |
| Czas montażu | 1h, dwie osoby |
| Wymagane narzędzia | Zestaw kluczy 13, 17, 19 |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez spedytora w wybranym terminie |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








