Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.






Blokada nóg R5

Cechy produktu
Blokada nóg jest instalowana z boku stojaka R5 i może być łatwo regulowana lub demontowana
- Blokada nóg pozycjonuje i unieruchamia nogi poprzez podparcie na kolanach
- Umożliwia wykonywanie ciężkich ćwiczeń przy wyciągu górnym, bez unoszenia nóg przez plecy
- Kompatybilna ze wszystkimi stojakami z serii R5
Identyfikator artykułu
| SKU | 555-1199 |
| EAN | 4260754398105 |
Dane techniczne

| Długość | 83cm |
| Grubość poduszki | 12,5cm |
| Waga netto | 8kg |
| Kolor | Czarny |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Profil kwadratowy | 50mm x 50mm |
| Rozstaw otworów | 60mm |
| Otwór (Pin) | 25mm |
| Grubość metalu | 2mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Śruby łączące (w zestawie) | M20 i M12 |
| Kompatybilny z ATLETICA | Pasuje do Power Racków R5 |
Warunki i zakres dostawy
| R5 Legblocker | 1x |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Blokada nóg jest instalowana z boku stojaka R5 i może być łatwo regulowana lub demontowana
- Blokada nóg pozycjonuje i unieruchamia nogi poprzez podparcie na kolanach
- Umożliwia wykonywanie ciężkich ćwiczeń przy wyciągu górnym, bez unoszenia nóg przez plecy
- Kompatybilna ze wszystkimi stojakami z serii R5
Identyfikator artykułu
| SKU | 555-1199 |
| EAN | 4260754398105 |

| Długość | 83cm |
| Grubość poduszki | 12,5cm |
| Waga netto | 8kg |
| Kolor | Czarny |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Profil kwadratowy | 50mm x 50mm |
| Rozstaw otworów | 60mm |
| Otwór (Pin) | 25mm |
| Grubość metalu | 2mm |
| Powłoka | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Śruby łączące (w zestawie) | M20 i M12 |
| Kompatybilny z ATLETICA | Pasuje do Power Racków R5 |
| R5 Legblocker | 1x |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








