Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.






Haki J R5

Cechy produktu
Haki J jako uchwyt na dowolną sztangę o wewnętrznej długości od 125 cm
- Kompaktowe, solidne i funkcjonalne
- Można je zamocować na żądanej wysokości na stojaku R5 poprzez prosty ruch obrotowy
- Zapewnia to odpowiednią pozycję początkową ćwiczenia, umożliwiając wykonywanie ruchu w sposób fizjologicznie poprawny i przyjazny dla stawów
- Jest to szczególnie istotne podczas przysiadów oraz wyciskania na ławce
- Haki J mają wystarczająco głęboką wnękę, co minimalizuje ryzyko błędnego odłożenia sztangi
- Protektory z wyjątkowo wytrzymałego plastiku UHMW chronią radełkowanie i powłokę sztangi przed uszkodzeniami
- Zapewniają przy tym jej ciche odkładanie
- W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów protektory są mocowane dwoma śrubami, co zapobiega ich obracaniu się
- W razie potrzeby i dużego zużycia można je łatwo wymienić
- Wysokiej jakości powłoka proszkowa została nałożona podwójnie, aby wzmocnić efekt czerni i zapewnić większą trwałość
- Haki J są kompatybilne ze wszystkimi stojakami o profilach 50 x 50 mm i średnicy otworów 25 mm, takimi jak nasze stojaki R5
ID artykułu
| SKU | PR-R5-0017 |
| EAN | 4260754391700 |
Dane techniczne

| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Waga netto: | 3kg |
| Kolor: | Czarny |
| Ładunek limity: | Do 350kg na hak J |
| Typ stali: | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa: | 50 mm x 50 mm |
| Rozstaw otworów: | 60 mm |
| Otwór (sworzeń): | 25mm |
| Grubość metalu: | 2 mm |
| Powłoka: | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję: | Stop cynku |
| Kompatybilność ATLETICA: | Pasuje do szaf zasilających R5 |
| Śruby łączące (w zestawie): | M20 i M12 |
Warunki i zakres dostawy
| Haki R5 J: | 1xpara |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Haki J jako uchwyt na dowolną sztangę o wewnętrznej długości od 125 cm
- Kompaktowe, solidne i funkcjonalne
- Można je zamocować na żądanej wysokości na stojaku R5 poprzez prosty ruch obrotowy
- Zapewnia to odpowiednią pozycję początkową ćwiczenia, umożliwiając wykonywanie ruchu w sposób fizjologicznie poprawny i przyjazny dla stawów
- Jest to szczególnie istotne podczas przysiadów oraz wyciskania na ławce
- Haki J mają wystarczająco głęboką wnękę, co minimalizuje ryzyko błędnego odłożenia sztangi
- Protektory z wyjątkowo wytrzymałego plastiku UHMW chronią radełkowanie i powłokę sztangi przed uszkodzeniami
- Zapewniają przy tym jej ciche odkładanie
- W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów protektory są mocowane dwoma śrubami, co zapobiega ich obracaniu się
- W razie potrzeby i dużego zużycia można je łatwo wymienić
- Wysokiej jakości powłoka proszkowa została nałożona podwójnie, aby wzmocnić efekt czerni i zapewnić większą trwałość
- Haki J są kompatybilne ze wszystkimi stojakami o profilach 50 x 50 mm i średnicy otworów 25 mm, takimi jak nasze stojaki R5
ID artykułu
| SKU | PR-R5-0017 |
| EAN | 4260754391700 |

| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 5 cm |
| Waga netto: | 3kg |
| Kolor: | Czarny |
| Ładunek limity: | Do 350kg na hak J |
| Typ stali: | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa: | 50 mm x 50 mm |
| Rozstaw otworów: | 60 mm |
| Otwór (sworzeń): | 25mm |
| Grubość metalu: | 2 mm |
| Powłoka: | Podwójne malowanie proszkowe |
| Odporność na korozję: | Stop cynku |
| Kompatybilność ATLETICA: | Pasuje do szaf zasilających R5 |
| Śruby łączące (w zestawie): | M20 i M12 |
| Haki R5 J: | 1xpara |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








