Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem. Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.





Podwójny stojak na sztangę R8

Cechy produktu
Możliwość przechowywania dwóch sztang – stojak do zamontowania bezpośrednio na Power Racku z serii R8
- Niewielkie zużycie miejsca, duża korzyść
- Stojak możesz zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz racka
- W połączeniu z naszymi uchwytami na talerze obciążeniowe R8 zapewniasz sobie szybki dostęp do wszystkiego, czego możesz potrzebować do treningu z wolnymi ciężarami
- Jednocześnie w Twojej domowej siłowni zapanuje większy porządek, a zwolnioną powierzchnię podłogi możesz wykorzystać do innych celów
- Odległość między dwoma uchwytami wynosi 10 cm, co zapewnia wygodne odkładanie i wyjmowanie sztang
- Również specjalistyczne sztangi, takie jak nasza sztanga Safety Squat, mogą być bez problemu przechowywane w tych stojakach
- Pamiętaj jednak, że sztanga musi być podniesiona o około 30 cm, zanim zostanie umieszczona w stojaku
- W przypadku sztangi o długości 220 cm wymagana jest wysokość ścian wynosząca co najmniej 250 cm
ID artykułu
| SKU | PR-R8-0134 |
| EAN | 4260754390239 |
Dane techniczne

| Długość | 25,5 cm |
| Szerokość | 51 mm |
| Waga netto | 4,5 kg |
| Kolor | Czarny |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Odstęp otworów | 50 mm |
| Wiercenie (Pin) | 25 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójna powłoka proszkowa |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Śruby łączeniowe (w zestawie) | M20 i M12 |
| Kompatybilność ATLETICA | Pasuje do wszystkich R8 Power Racks |
Warunki i zakres dostawy
| Podwójny uchwyt R8 | 1x |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Recenzje
Możliwość przechowywania dwóch sztang – stojak do zamontowania bezpośrednio na Power Racku z serii R8
- Niewielkie zużycie miejsca, duża korzyść
- Stojak możesz zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz racka
- W połączeniu z naszymi uchwytami na talerze obciążeniowe R8 zapewniasz sobie szybki dostęp do wszystkiego, czego możesz potrzebować do treningu z wolnymi ciężarami
- Jednocześnie w Twojej domowej siłowni zapanuje większy porządek, a zwolnioną powierzchnię podłogi możesz wykorzystać do innych celów
- Odległość między dwoma uchwytami wynosi 10 cm, co zapewnia wygodne odkładanie i wyjmowanie sztang
- Również specjalistyczne sztangi, takie jak nasza sztanga Safety Squat, mogą być bez problemu przechowywane w tych stojakach
- Pamiętaj jednak, że sztanga musi być podniesiona o około 30 cm, zanim zostanie umieszczona w stojaku
- W przypadku sztangi o długości 220 cm wymagana jest wysokość ścian wynosząca co najmniej 250 cm
ID artykułu
| SKU | PR-R8-0134 |
| EAN | 4260754390239 |

| Długość | 25,5 cm |
| Szerokość | 51 mm |
| Waga netto | 4,5 kg |
| Kolor | Czarny |
| Typ stali | Stal stopowa o grubości 11 |
| Rura kwadratowa | 75 mm x 75 mm |
| Odstęp otworów | 50 mm |
| Wiercenie (Pin) | 25 mm |
| Grubość metalu | 3 mm |
| Powłoka | Podwójna powłoka proszkowa |
| Odporność na korozję | Stop cynku |
| Śruby łączeniowe (w zestawie) | M20 i M12 |
| Kompatybilność ATLETICA | Pasuje do wszystkich R8 Power Racks |
| Podwójny uchwyt R8 | 1x |
| Gwarancja | 5 lat |
| Certyfikacja | EN ISO 20957-1:2013 | EN ISO 20957-4:2016 | Klasa H | Nie do użytku komercyjnego |
| Dostawa | Wysyłka na palecie |
| Ustalenie odbioru | Powiadomienie e-mail z wyborem terminu |
| Prawo do zwrotu | 100 dni od zakupu |
| Organizacja zwrotu | Odbiór przez firmę spedycyjną z wybranym terminem |
| Porady dotyczące planów treningowych i korzystania ze sprzętu | W cenie 1 godzinna konsultacja online |
| Usługa szybkiego rozwiązywania problemów | 7-dniowa usługa pomocy zdalnej |
Masz jeszcze jakieś pytania?
Do jakich krajów dostarczacie swoje produkty?
Dostarczamy produkty do następujących krajów: Belgia, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Austria, Polska, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria, Słowenia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Węgry, Włochy, Hiszpania.
Jeśli Twojego kraju nie ma na liście, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.
Ile czasu zajmuje dostawa?
Gdy tylko otrzymamy od Ciebie płatność, zaczniemy pracować nad Twoim zamówieniem. Zwykle dostawa w Niemczech trwa 3-5 dni roboczych od momentu, kiedy dostaniesz od nas e-mail z potwierdzeniem wysyłki i informacjami o śledzeniu przesyłki. W zależności od sezonu czas dostawy może jednak potrwać do 10 dni roboczych.
Prosimy zwrócić uwagę na konkretne czasy dostawy podane na stronie produktu.
Jakie są koszty dostawy?
W przypadku dostaw międzynarodowych prosimy o sprawdzenie odpowiednich stawek miesięcznych w stopce strony.
Czy towar jest ubezpieczony?
Twoja płatność w ATLETICA jest objęta ubezpieczeniem. Każdy zakup do kwoty 20 000 euro jest zabezpieczony przez Trusted Shops.
Gdzie znajduje się wasz sklep firmowy?
Oto adres naszego sklepu firmowego:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Zobacz pełne FAQ
Wciąż szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Zapoznaj się z pełną sekcją FAQ tutaj.








