Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.





























HRX RACE SETS – Wettkampf Equipment für Functional Training Races
Wähle dein Division Setup
Optional: HRX Sled – Push, Pull & Sprint
Optional: Power Rope 15 m
Optional: Interlocking Animal Bumper Plates – angepasst an deine Division
| Délka | 100 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 96 cm |
| Průměr rukojeti | 50 mm |
| Vroubkování | středně hrubé |
| Značení | 1 cm široké v 15cm intervalech |
| Držák kotoučů | 48 mm |
| Použití | Univerzální kotouče |
| Chování trhliny | Vysoká |
| Průměr otvoru | 50mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Doručení | Doprava spedicí |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní po nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí spediční firmou v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | Včetně 1 hodiny online poradenství |
| Služba rychlého řešení problémů | 7 dní vzdálené pomoci |
HRX RACE SETS – Wettkampf Equipment für Functional Training Races
Wähle dein Division Setup
Optional: HRX Sled – Push, Pull & Sprint
Optional: Power Rope 15 m
Optional: Interlocking Animal Bumper Plates – angepasst an deine Division
| Délka | 100 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 96 cm |
| Průměr rukojeti | 50 mm |
| Vroubkování | středně hrubé |
| Značení | 1 cm široké v 15cm intervalech |
| Držák kotoučů | 48 mm |
| Použití | Univerzální kotouče |
| Chování trhliny | Vysoká |
| Průměr otvoru | 50mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Doručení | Doprava spedicí |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní po nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí spediční firmou v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | Včetně 1 hodiny online poradenství |
| Služba rychlého řešení problémů | 7 dní vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.