Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.




Jednoruční úchopy | Série Steel | úchopy na kladku z nerezové oceli | v páru
Protiskluzový úchop pro maximální kontrolu
Robustní konstrukce z nerezové oceli
Modulární systém úchopu
Stabilní spojení pro kladkové stanice
Obsah balení
Široké využití pro silový a funkční trénink
Produkt-ID
| SKU: | 555-1301 |
| EAN: |
4260754398662 |
| Průměr rukojeti | 37mm |
| Délka rukojeti bez dorazu | 12cm |
| Délka rukojeti s dorazem | 16cm |
| Vnější průměr závěsného oka | 40mm |
| Vnitřní průměr závěsného oka | 25mm |
| Závit | M10 |
| Jednoruční úchop | 2x |
| Karabina | 2x |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , Vhodné pro studiové a komerční použití |
| Doručení | Doručení balíkem |
| Sjednejte si schůzku | Emailové oznámení |
| Právo na vrácení | 100 dní po nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | 100 dní po nákupu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online konzultační schůzka v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené podpory |
Jednoruční úchopy | Série Steel | úchopy na kladku z nerezové oceli | v páru
Protiskluzový úchop pro maximální kontrolu
Robustní konstrukce z nerezové oceli
Modulární systém úchopu
Stabilní spojení pro kladkové stanice
Obsah balení
Široké využití pro silový a funkční trénink
Produkt-ID
| SKU: | 555-1301 |
| EAN: |
4260754398662 |
| Průměr rukojeti | 37mm |
| Délka rukojeti bez dorazu | 12cm |
| Délka rukojeti s dorazem | 16cm |
| Vnější průměr závěsného oka | 40mm |
| Vnitřní průměr závěsného oka | 25mm |
| Závit | M10 |
| Jednoruční úchop | 2x |
| Karabina | 2x |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , Vhodné pro studiové a komerční použití |
| Doručení | Doručení balíkem |
| Sjednejte si schůzku | Emailové oznámení |
| Právo na vrácení | 100 dní po nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | 100 dní po nákupu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online konzultační schůzka v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené podpory |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.