Dvojí využití: Pro silové cviky i cvičení s vlastní vahou
Kotouče Dual Grip umožňují naprosto vodorovný a plně ergonomický úchop oběma rukama.


Dvojí využití: Pro silové cviky i cvičení s vlastní vahou
Kotouče Dual Grip umožňují naprosto vodorovný a plně ergonomický úchop oběma rukama.
Ideální pro cviky s velkou činkou
Používej je jako klasické kotouče a buduj svalový základ pomocí bench pressu, dřepů a těžkých mrtvých tahů.
Flexibilní využití i pro cviky s vlastní vahou
Díky úchopům můžeš tyto kotouče po tréninku s osou použít i pro cviky s vlastní vahou nebo jako náhradu za jednoručky.
Obsah sady: Yota činka, 75 kg Kotouče s úchopy a gumové uzávěry
Yota hybridní činka – Přesnost a kontrola
2H Kotouče s úchopy 75 kg – Ergonomie a všestrannost
Gumové uzávěry – Bezpečné a šetrné
Produkt-ID
| SKU | 555-2940 |
| EAN | 4262543360324 |

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 15kg |
| Barva | Chrom |
| Délka | 201cm |
| Jádrový materiál: | Litinová třída 30 |
| Povrch: | Kaučuk |
| Intenzita zápachu: | téměř bez zápachu |
| Průměr otvoru | 50 mm standardní osa |
| Barva | Černá |
| Logo | bílé logo a bílé označení hmotnosti |
| Tolerance hmotnosti | 1% |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Tlumení | nízké |
| Odraz | měkký až střední |
| REACH chemický test | Bez škodlivých látek |
| UV odolnost: | Ano |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Vhodné pro odhazování | Ano |
| Testy pádu | 20 000 pádů |
| Výška testu pádu | 50 cm |
| Testovaný podklad | 20 mm ochranná podložka z gumového granulátu (SBR) na betonovém podkladu |
| Podmínky testu | Strojový dlouhodobý test |
| Použití | Funkční trénink |
| Chování trhliny | Nízké až střední |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Olympijská osa Yota | 1x |
| Pryžové uzávěry | 2x |
| Sada 2H Gripper kotoučů 75 kg | 1x |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Dvojí využití: Pro silové cviky i cvičení s vlastní vahou
Kotouče Dual Grip umožňují naprosto vodorovný a plně ergonomický úchop oběma rukama.
Ideální pro cviky s velkou činkou
Používej je jako klasické kotouče a buduj svalový základ pomocí bench pressu, dřepů a těžkých mrtvých tahů.
Flexibilní využití i pro cviky s vlastní vahou
Díky úchopům můžeš tyto kotouče po tréninku s osou použít i pro cviky s vlastní vahou nebo jako náhradu za jednoručky.
Obsah sady: Yota činka, 75 kg Kotouče s úchopy a gumové uzávěry
Yota hybridní činka – Přesnost a kontrola
2H Kotouče s úchopy 75 kg – Ergonomie a všestrannost
Gumové uzávěry – Bezpečné a šetrné
Produkt-ID
| SKU | 555-2940 |
| EAN | 4262543360324 |

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 15kg |
| Barva | Chrom |
| Délka | 201cm |
| Jádrový materiál: | Litinová třída 30 |
| Povrch: | Kaučuk |
| Intenzita zápachu: | téměř bez zápachu |
| Průměr otvoru | 50 mm standardní osa |
| Barva | Černá |
| Logo | bílé logo a bílé označení hmotnosti |
| Tolerance hmotnosti | 1% |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Tlumení | nízké |
| Odraz | měkký až střední |
| REACH chemický test | Bez škodlivých látek |
| UV odolnost: | Ano |
| Vhodné pro venkovní použití | Ano |
| Vhodné pro odhazování | Ano |
| Testy pádu | 20 000 pádů |
| Výška testu pádu | 50 cm |
| Testovaný podklad | 20 mm ochranná podložka z gumového granulátu (SBR) na betonovém podkladu |
| Podmínky testu | Strojový dlouhodobý test |
| Použití | Funkční trénink |
| Chování trhliny | Nízké až střední |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Olympijská osa Yota | 1x |
| Pryžové uzávěry | 2x |
| Sada 2H Gripper kotoučů 75 kg | 1x |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.