Profesionální kotouče
Soutěžní bumper kotouče pro zkušené vzpěrače a přípravu na závody. Masivní ocelový střed umožňuje naložit více kotoučů na osu činky.


Profesionální kotouče
Soutěžní bumper kotouče pro zkušené vzpěrače a přípravu na závody. Masivní ocelový střed umožňuje naložit více kotoučů na osu činky.
Pro minimální odskok při dopadu
Díky ocelovému středu mají tyto kotouče při pádu činky jen velmi malý odskok (bounce).
Design a přesnost dle standardu IWF
Maximální váhová tolerance s odchylkou +/- 10 gramů splňuje mezinárodní požadavky pro soutěžní certifikaci.
Sada olympijské osy Beta Chrome | Soutěžní kotouče 190 kg | hliníkové uzávěry bílé
Uvolni svůj powerliftingový potenciál
Průměr úchopu 30 mm a o 20 mm delší objímky pro další závaží
190 kg Soutěžní kotouče – standard IWF a přesnost
Hliníkové uzávěry v bílé barvě
Produkt-ID
| SKU | 555-2875 |
| EAN | 4262446359654 |

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Chromová, Military Green |
| Povrchová úprava | Hardchrome, Cerakote+QPQ |
| PSI (tahová pevnost) | 240 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Limity zatížení | až 1200 kg |
| Použití činky | Powerlifting |
| Hřídel | 1310 mm |
| Průměr hřídele | 29mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Označení | IPF označení |
| Střední rýhování | Ano |
| Délka úchytů na kotouče | 435 mm |
| Průměr úchytů na kotouče | 50 mm |
| Ložiska 1 | 2 x 20 mm měděná pouzdra + 4 x jehlová ložiska |
| Použití | Soutěžní vzpírání |
| Chování trhliny | Nízký |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Beta | 1x |
| Hliníkové uzávěry bílé | 2x |
| Sada competition kotoučů 190kg | 1x |
| Záruka na základní rám | Doživotní |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Certifikát REACH | Bez znečišťujících látek |
| TÜV | Testováno TÜV |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Profesionální kotouče
Soutěžní bumper kotouče pro zkušené vzpěrače a přípravu na závody. Masivní ocelový střed umožňuje naložit více kotoučů na osu činky.
Pro minimální odskok při dopadu
Díky ocelovému středu mají tyto kotouče při pádu činky jen velmi malý odskok (bounce).
Design a přesnost dle standardu IWF
Maximální váhová tolerance s odchylkou +/- 10 gramů splňuje mezinárodní požadavky pro soutěžní certifikaci.
Sada olympijské osy Beta Chrome | Soutěžní kotouče 190 kg | hliníkové uzávěry bílé
Uvolni svůj powerliftingový potenciál
Průměr úchopu 30 mm a o 20 mm delší objímky pro další závaží
190 kg Soutěžní kotouče – standard IWF a přesnost
Hliníkové uzávěry v bílé barvě
Produkt-ID
| SKU | 555-2875 |
| EAN | 4262446359654 |

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Chromová, Military Green |
| Povrchová úprava | Hardchrome, Cerakote+QPQ |
| PSI (tahová pevnost) | 240 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Limity zatížení | až 1200 kg |
| Použití činky | Powerlifting |
| Hřídel | 1310 mm |
| Průměr hřídele | 29mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Označení | IPF označení |
| Střední rýhování | Ano |
| Délka úchytů na kotouče | 435 mm |
| Průměr úchytů na kotouče | 50 mm |
| Ložiska 1 | 2 x 20 mm měděná pouzdra + 4 x jehlová ložiska |
| Použití | Soutěžní vzpírání |
| Chování trhliny | Nízký |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Beta | 1x |
| Hliníkové uzávěry bílé | 2x |
| Sada competition kotoučů 190kg | 1x |
| Záruka na základní rám | Doživotní |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Certifikát REACH | Bez znečišťujících látek |
| TÜV | Testováno TÜV |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.