Profesionální kotouče
Soutěžní bumper kotouče pro zkušené vzpěrače a přípravu na závody. Masivní ocelový střed umožňuje naložit více kotoučů na osu činky.


Profesionální kotouče
Soutěžní bumper kotouče pro zkušené vzpěrače a přípravu na závody. Masivní ocelový střed umožňuje naložit více kotoučů na osu činky.
Pro minimální odskok při dopadu
Díky ocelovému středu mají tyto kotouče při pádu činky jen velmi malý odskok (bounce).
Design a přesnost dle standardu IWF
Maximální váhová tolerance s odchylkou +/- 10 gramů splňuje mezinárodní požadavky pro soutěžní certifikaci.
Obsah sada: Omega osa, soutěžní kotouče a uzávěry na činku
Omega Bar – Maximální spin a studiová kvalita
110 kg Soutěžní kotouče – IWF standard a přesnost
Hliníkové uzávěry – Vysoká upínací síla a bezpečnost
Produkt-ID
| SKU | 555-2947 |
| EAN | 4262543360393 |
| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Délka | 220cm |
| Použití | Soutěžní vzpírání |
| Chování trhliny | Nízký |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Olympijská osa Omega | 1x |
| Zelené hliníkové uzávěry | 2x |
| Sada soutěžních bumper kotoučů 110 kg | 1x |
| Doručení | Dodávka přepravní společností na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí přepravní společností v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1 hodina online konzultace v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní vzdálená pomoc |
Profesionální kotouče
Soutěžní bumper kotouče pro zkušené vzpěrače a přípravu na závody. Masivní ocelový střed umožňuje naložit více kotoučů na osu činky.
Pro minimální odskok při dopadu
Díky ocelovému středu mají tyto kotouče při pádu činky jen velmi malý odskok (bounce).
Design a přesnost dle standardu IWF
Maximální váhová tolerance s odchylkou +/- 10 gramů splňuje mezinárodní požadavky pro soutěžní certifikaci.
Obsah sada: Omega osa, soutěžní kotouče a uzávěry na činku
Omega Bar – Maximální spin a studiová kvalita
110 kg Soutěžní kotouče – IWF standard a přesnost
Hliníkové uzávěry – Vysoká upínací síla a bezpečnost
Produkt-ID
| SKU | 555-2947 |
| EAN | 4262543360393 |
| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Délka | 220cm |
| Použití | Soutěžní vzpírání |
| Chování trhliny | Nízký |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Olympijská osa Omega | 1x |
| Zelené hliníkové uzávěry | 2x |
| Sada soutěžních bumper kotoučů 110 kg | 1x |
| Doručení | Dodávka přepravní společností na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí přepravní společností v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1 hodina online konzultace v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní vzdálená pomoc |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.