Kaučuk je téměř bez zápachu
Guma obsahuje 80 % recyklovaného materiálu a 20 % přírodního kaučuku.


Kaučuk je téměř bez zápachu
Guma obsahuje 80 % recyklovaného materiálu a 20 % přírodního kaučuku.
Hladký povrch
Díky dodatečné povrchové úpravě mají naše Bumpery hladký povrch.
Váhová tolerance maximálně 3 %
Všechny váhové varianty mají průměr 45 cm, což zjednodušuje skladování.

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Chrom |
| Povrchová úprava | Chrom |
| PSI (pevnost v tahu) | 190 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | až 1000 kg |
| Využití osy | Precizní multifunkční osa – All-in-One hybridní osa |
| Osa | 1310 mm |
| Průměr osy | 28,5 mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Střední rýhování | Ne |
| Délka trnů na kotouče/t | 445 mm |
| Průměr trnů na kotouče/t | 50 mm |
| Použití | Univerzální kotouče |
| Chování trhliny | Vysoké |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Omega | 1x |
| Hliníkové uzávěry | 2x |
| Sada bumper kotoučů 150kg | 1x |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Kaučuk je téměř bez zápachu
Guma obsahuje 80 % recyklovaného materiálu a 20 % přírodního kaučuku.
Hladký povrch
Díky dodatečné povrchové úpravě mají naše Bumpery hladký povrch.
Váhová tolerance maximálně 3 %
Všechny váhové varianty mají průměr 45 cm, což zjednodušuje skladování.

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Chrom |
| Povrchová úprava | Chrom |
| PSI (pevnost v tahu) | 190 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | až 1000 kg |
| Využití osy | Precizní multifunkční osa – All-in-One hybridní osa |
| Osa | 1310 mm |
| Průměr osy | 28,5 mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Střední rýhování | Ne |
| Délka trnů na kotouče/t | 445 mm |
| Průměr trnů na kotouče/t | 50 mm |
| Použití | Univerzální kotouče |
| Chování trhliny | Vysoké |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Omega | 1x |
| Hliníkové uzávěry | 2x |
| Sada bumper kotoučů 150kg | 1x |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.