Dvojí využití: Pro silové cviky i cvičení s vlastní vahou
Kotouče Dual Grip umožňují naprosto vodorovný a plně ergonomický úchop oběma rukama.


Dvojí využití: Pro silové cviky i cvičení s vlastní vahou
Kotouče Dual Grip umožňují naprosto vodorovný a plně ergonomický úchop oběma rukama.
Ideální pro cviky s velkou činkou
Používej je jako klasické kotouče a buduj svalový základ pomocí bench pressu, dřepů a těžkých mrtvých tahů.
Flexibilní využití i pro cviky s vlastní vahou
Díky úchopům můžeš tyto kotouče po tréninku s osou použít i pro cviky s vlastní vahou nebo jako náhradu za jednoručky.
Obsah sady: Delta | 155 kg kg kotouče s úchopy | gumové uzávěry
Delta hybridní osa – všestranný výkon pro silový trénink
Gumové uzávěry se silnou garancí uzamčení
Produkt-ID
| SKU: | 555-2932 |
| EAN: | 4262543360249 |

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Barva | Tmavě modrá |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Tmavě modrá |
| Povrchová úprava | Tvrdchrom, Cerakote |
| PSI (Pevnost v tahu) | 190 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | až 1000 kg |
| Použití osy | Univerzální |
| Hmotnost | 20 kg |
| Vnitřní šířka | 1310 mm |
| Průměr úchopové části | 28mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Středové rýhování | Ne |
| Délka nakládací části | 415mm |
| Průměr nakládací části | 50mm |
| Ložiska | 2 x 20mm měděné vložky + 4 x jehlová ložiska |
| Použití | Funkční trénink |
| Chování trhliny | Nízké až střední |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Delta tmavě modrá | 1x |
| Pryžové uzávěry | 2x |
| Sada 2H Gripper kotoučů 155kg | 1x |
| Záruka na základní rám | Doživotní |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Certifikát REACH | Bez znečišťujících látek |
| TÜV | Testováno TÜV |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Dvojí využití: Pro silové cviky i cvičení s vlastní vahou
Kotouče Dual Grip umožňují naprosto vodorovný a plně ergonomický úchop oběma rukama.
Ideální pro cviky s velkou činkou
Používej je jako klasické kotouče a buduj svalový základ pomocí bench pressu, dřepů a těžkých mrtvých tahů.
Flexibilní využití i pro cviky s vlastní vahou
Díky úchopům můžeš tyto kotouče po tréninku s osou použít i pro cviky s vlastní vahou nebo jako náhradu za jednoručky.
Obsah sady: Delta | 155 kg kg kotouče s úchopy | gumové uzávěry
Delta hybridní osa – všestranný výkon pro silový trénink
Gumové uzávěry se silnou garancí uzamčení
Produkt-ID
| SKU: | 555-2932 |
| EAN: | 4262543360249 |

| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Barva | Tmavě modrá |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Tmavě modrá |
| Povrchová úprava | Tvrdchrom, Cerakote |
| PSI (Pevnost v tahu) | 190 000 PSI |
| Celková délka | 2200 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | až 1000 kg |
| Použití osy | Univerzální |
| Hmotnost | 20 kg |
| Vnitřní šířka | 1310 mm |
| Průměr úchopové části | 28mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Středové rýhování | Ne |
| Délka nakládací části | 415mm |
| Průměr nakládací části | 50mm |
| Ložiska | 2 x 20mm měděné vložky + 4 x jehlová ložiska |
| Použití | Funkční trénink |
| Chování trhliny | Nízké až střední |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Delta tmavě modrá | 1x |
| Pryžové uzávěry | 2x |
| Sada 2H Gripper kotoučů 155kg | 1x |
| Záruka na základní rám | Doživotní |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Certifikát REACH | Bez znečišťujících látek |
| TÜV | Testováno TÜV |
| Doručení | Expedice dodávky na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí speditérem s požadovaným datem |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 1h online poradenství v ceně |
| Služba rychlého řešení problémů | 7denní služba vzdálené pomoci |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.