Částečně recyklovaný kaučuk
Guma je z 20 % tvořena recyklovaným materiálem. Kotouče neobsahují škodlivé látky a jsou opatřeny mezinárodním barevným kódem IWF.


Částečně recyklovaný kaučuk
Guma je z 20 % tvořena recyklovaným materiálem. Kotouče neobsahují škodlivé látky a jsou opatřeny mezinárodním barevným kódem IWF.
Zajištěna ochrana barev
Barvy jsou chráněny vinylovou fólií odolnou proti UV záření.
Nerezový kroužek 51 mm
Zajišťuje, že kotouče pasují na běžně prodávané osy.
Obsah sady: Delta elektrická žlutá | 110 kg kotouče | Pro uzávěry
Delta hybrdní osa – všestranný výkon pro silový trénink
110 kg barevné bumper kotouče – robustní, odolné vůči povětrnostním vlivům, šetrné k podlaze
Pro uzávěry – maximální upínací síla & bezpečnost
Produkt-ID
| SKU: | 555-2907 |
| EAN: | 4262543360614 |
| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Barva | Elektricky žlutá |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Electrická žlutá |
| Povrchová úprava | Tvrdý chrom, Cerakote |
| PSI (pevnost v tahu) | 190 000 PSI |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | 1000 kg |
| Využití osy | Univerzální |
| Vnitřní šířka | 1310 mm |
| Průměr úchopové části | 28 mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Střední rýhování | Ne |
| Délka trnů na kotouče | 415 mm |
| Průměr trnů na kotouče | 50 mm |
| Ložiska | 2 × 20mm měděné pouzdro + 4 × jehlové ložisko |
| Použití | Univerzální kotouče barevné |
| Chování trhliny | Vysoké |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Delta elektrická žlutá | 1x |
| Pro uzávěry | 2x |
| Sada barevných bumper kotoučů 110kg | 1x |
| Záruka na základní rám | Doživotní |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Certifikát REACH | Bez znečišťujících látek |
| TÜV | Testováno TÜV |
| Doručení | Dodávka přepravní společností na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí přepravní společností v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 100 dní od nákupu |
| Služba rychlého řešení problémů | Vyzvednutí přepravní společností v požadovaném termínu |
Částečně recyklovaný kaučuk
Guma je z 20 % tvořena recyklovaným materiálem. Kotouče neobsahují škodlivé látky a jsou opatřeny mezinárodním barevným kódem IWF.
Zajištěna ochrana barev
Barvy jsou chráněny vinylovou fólií odolnou proti UV záření.
Nerezový kroužek 51 mm
Zajišťuje, že kotouče pasují na běžně prodávané osy.
Obsah sady: Delta elektrická žlutá | 110 kg kotouče | Pro uzávěry
Delta hybrdní osa – všestranný výkon pro silový trénink
110 kg barevné bumper kotouče – robustní, odolné vůči povětrnostním vlivům, šetrné k podlaze
Pro uzávěry – maximální upínací síla & bezpečnost
Produkt-ID
| SKU: | 555-2907 |
| EAN: | 4262543360614 |
| Výška | NA |
| Čistá hmotnost | 20kg |
| Barva | Elektricky žlutá |
| Délka | 220cm |
| Použitá ocel | Legovaná ocel |
| Barva | Electrická žlutá |
| Povrchová úprava | Tvrdý chrom, Cerakote |
| PSI (pevnost v tahu) | 190 000 PSI |
| Hmotnost | 20 kg |
| Nosnost | 1000 kg |
| Využití osy | Univerzální |
| Vnitřní šířka | 1310 mm |
| Průměr úchopové části | 28 mm |
| Rýhování | Středně hrubé |
| Značení | IPF a IWF značky |
| Střední rýhování | Ne |
| Délka trnů na kotouče | 415 mm |
| Průměr trnů na kotouče | 50 mm |
| Ložiska | 2 × 20mm měděné pouzdro + 4 × jehlové ložisko |
| Použití | Univerzální kotouče barevné |
| Chování trhliny | Vysoké |
| Průměr otvoru | 50 mm |
| Tvrdost Shore A | 90 |
| Vhodnost pro venkovní použití | Ano |
| Osa Delta elektrická žlutá | 1x |
| Pro uzávěry | 2x |
| Sada barevných bumper kotoučů 110kg | 1x |
| Záruka na základní rám | Doživotní |
| Záruka na příslušenství | 5 let |
| Oprávnění | EN 20957 S , možné studiové a komerční použití |
| Certifikát REACH | Bez znečišťujících látek |
| TÜV | Testováno TÜV |
| Doručení | Dodávka přepravní společností na paletě |
| Sjednejte si schůzku | E-mailové oznámení s výběrem termínu |
| Právo na vrácení | 100 dní od nákupu |
| Organizace zpáteční přepravy | Vyzvednutí přepravní společností v požadovaném termínu |
| Poradenství ohledně tréninkového plánu a používání vybavení | 100 dní od nákupu |
| Služba rychlého řešení problémů | Vyzvednutí přepravní společností v požadovaném termínu |
Sjednejte si bezplatnou schůzku pro osobní odbornou konzultaci.
Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.
Dodáváme do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Německo, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Slovinsko, Slovensko, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko.
Pokud vaše země není uvedena v seznamu, kontaktujte prosím náš tým podpory.
Jakmile u nás obdržíme tvou platbu, můžeme začít zpracovávat tvou objednávku. Obvykle trvá doručení v rámci Německa 3-5 pracovních dnů poté, co od nás obdržíš e-mailem potvrzení o odeslání s dalšími informacemi o sledování zásilky. V závislosti na sezóně však může doba doručení trvat až 10 pracovních dnů. Vezmi prosím v úvahu konkrétní dodací lhůty uvedené na stránce produktu.
V případě mezinárodních dodávek se podívejte na příslušné měsíční sazby v zápatí stránky.
Vaše platba u společnosti ATLETICA je hrazena z pojištění. Každý nákup do výše 20 000 eur je krytý službou Trusted Shops.
Adresa našeho značkového obchodu je:
BRANDSTORE MAINZ
Große Langgasse
55116 Mainz
+4961314909105
Otevírací doba je Po-So 10-19 hod. Pro jistotu se můžete obrátit na kolegu na místě a domluvit si s ním schůzku nebo si s ním promluvit o dostupnosti přístrojů.
Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zde si můžete prohlédnout celou sekci nejčastějších dotazů.